Jump to content



Multirama Extreme Overclocking Event


Κωστάκης

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Τρελο event , πολυ γελιο με τα παιδια! Τωρα να δω τι θα κανω με τα πραγματα.....λεω να πουλισω και τις 3ις 4850 και το μοβο , kai na παρω ddr3 και μια 4870χ2 και να γινει ΚΟΛΑΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

Παντως το mobo απο οτι εχω δει ειναι πολυ δυνατο και full νερακι.....παντως την καρτουλα θα την δωσω . Οποιος ενδιαφερεται για 4850 gigabyte στο κουτακι της καινουρια ας μου κανει μια προσφορα πμ.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα ποστάρω αργότερα... 'ΤΑΝΑ MOBO!!!

Μια χαρά ήτανε κατα τ'άλλα, Γνώρισα και πολλούς από εσας :D

Πάμε για το επόμενο τώρα!!! :T: (Μακάρι να είναι του Lab :))

Τι'ταν αυτό ρε παιδιά ? 30-40 άτομα ήτανε και τα μισά Lab :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να ερθω απο Εύβοια :( . Next time

Ναι ρα, εγώ και ο Ντίνος Διαμαντόπουλος :p

Bad news, η D300 είναι στον Δαμκαλίδη για pixel remapping, έβγαλε 2 hot pixels και την πήγα για service. Thank god έχω την αθάνατη D50 (η οποία επίσης έχει περάσει μια βόλτα για pixel remapping στο παρελθόν :))

Και η δικιά μου 40D έβγαλε hot pixel , μονο που το pixel remapping στην canon γίνετε σε 5 δευτερόλεπτα:p

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν...δε ξερω πως ενιωσε ο Γιωργος βλεποντας να μην τον πηγαινει αλλα GB ειναι αυτη...

Παντως αυτο που μαρεσε ειναι που ειδα παρα πολλους απο την παρεα μας και οτι μαζευτηκαμε και τα ειπαμε..

Οπως επισης ενα ευχαριστω τον Dellman που μου εγραψε την συμετοχη και κερδισα μια 3870 :D

Βεβαια η κοπελιτσα διαβαζει Ιασονας.......τι ;Δε καταλαβαινω τι γραφει...

Εμ γραμματα ειναι αυτα ραααα;

Ωραια ηταν και ελπιζω σε κατι αντιστοιχα

Link to comment
Share on other sites

Οπως επισης ενα ευχαριστω τον Dellman που μου εγραψε την συμετοχη και κερδισα μια 3870 :D

Οπου γαμος και χαρα ο Dellman πρωτος μου φαινεται!!!

Ελπιζω στο athens digital week να σας δω, αφου θα ανεβω Αθηνα:)

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν...δε ξερω πως ενιωσε ο Γιωργος βλεποντας να μην τον πηγαινει αλλα GB ειναι αυτη...

Παντως αυτο που μαρεσε ειναι που ειδα παρα πολλους απο την παρεα μας και οτι μαζευτηκαμε και τα ειπαμε..

Οπως επισης ενα ευχαριστω τον Dellman που μου εγραψε την συμετοχη και κερδισα μια 3870 :D

Βεβαια η κοπελιτσα διαβαζει Ιασονας.......τι ;Δε καταλαβαινω τι γραφει...

Εμ γραμματα ειναι αυτα ραααα;

Ωραια ηταν και ελπιζω σε κατι αντιστοιχα

διάβασε ιάσονας αλλα κάποιοι φίλοι m labites με φωνάζανε ιάσονα Jason Jason έλα έλα έλα r@ ...

πάω εκεί και μου λένε aaa άλλος ιάσονας είναι ο Gomar λάθος :hehe::boxed:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα πάει και εγω εκεί, λίγο άσχετος βέβαια αλλά ήθελα να δω τι κάνουν! Ηταν πολύ ωραία αλλα κρίμα που δεν έσπασε ρεκόρ ο Hipro5!

Υ.Γ.: Ήμουν ένας μικρός μαζί με έναν αλλο μικρό στα δεξιά του Hipro5 και κάναμε συνέχεια ερωτήσεις γιατί είμασταν άσχετοι!:upside:

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν...δε ξερω πως ενιωσε ο Γιωργος βλεποντας να μην τον πηγαινει αλλα GB ειναι αυτη...

Παντως αυτο που μαρεσε ειναι που ειδα παρα πολλους απο την παρεα μας και οτι μαζευτηκαμε και τα ειπαμε..

Οπως επισης ενα ευχαριστω τον Dellman που μου εγραψε την συμετοχη και κερδισα μια 3870 :D

Βεβαια η κοπελιτσα διαβαζει Ιασονας.......τι ;Δε καταλαβαινω τι γραφει...

Εμ γραμματα ειναι αυτα ραααα;

Ωραια ηταν και ελπιζω σε κατι αντιστοιχα

Επρεπε να εβλεπες το δικο μου που ο ίδιος εγραψε... Λες και αποκρυπτογραφούσα την Γραμμική Α' ητανε... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.