Jump to content



FIFA 09


KoMM

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Κόψε κάτι ΛΟΛ, το 2001 είναι το πιο ΑΘΛΙΟ ποδοσφαιράκι που υπήρξε ποτέ, ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ και σου μιλάει ο ΠΙΟ Fifa-Addicted στο κόσμο, μιλάμε για ΤΟ κόλλημα. Ε, από τότε (2001) ΔΕΝ έχω ξαναπιάσει στα χέρια μου και ΟΥΤΕ θέλω απο 99'-00' και μετά τέλος!!!! Fifa=:TD:, Konami=:T:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'άρεσαν οι ελληνικές περιγραφές.

Απο κει και πέρα ικανοποιητικο ήταν το 98' ;)

Με το muntial στην Γαλλία.

Το καλύτερο fifa κατα την γνώμη μου.

Αλλά πιος να συγκριθεί με το Pro?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'άρεσαν οι ελληνικές περιγραφές.

Απο κει και πέρα ικανοποιητικο ήταν το 98' ;)

Με το muntial στην Γαλλία.

Το καλύτερο fifa κατα την γνώμη μου.

Αλλά πιος να συγκριθεί με το Pro?

Μπα εμένα ΟΥΤΕ αυτές μου άρεσαν. (John Motson-Mark Lorensson δεν τους λέγανε εκείνους στα αγγλικά Fifa ? κάπως έτσι, ΠΩΠΩ μιλάμε χαιρόσουνα να τους ακούς ρε φίλε μου, Respekt)

Συμφωνώ, 98'-99'-00' τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ Fifa (αν και 98' δεν νομίζω να έχω παίξει), φαίνεται τους είχε πιάσει οίστρος εκείνες τις χρονιές :hehe: (αλλά μετά τους άφησε :()

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το FIFA στο ΧΒΟΧ 360 ειναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! Καμια σχεση με την πατατα του PC μας , και 100 αιωνες καλυτερο απο το αθλιο PRO EVOLUTION! Μετα απο 13 χρονια που παιζω pro απο περσι και φετος θα την βγαλω με FIFA, αλλα στο 360! Παιδες ειναι αλλο ποδοσφαιρακι του ΧΒΟΧ 360 ΚΑΙ του PS3 με το PC!

Για ακομη μια χρονια η ΕΑ δεν δινει το καλο ΦΙΦΑ στα Pc μας.

Να πω οτι ειναι διαφορετικα τα studio παραγωγης του fifa next gen κονσολες , ME TO studio που εχει για ολες τα υπολοιπες εκδοσεις.

Ειναι απλα τα πραγματα θελετε να παιξεται το καλυτερο football sim της ζωης σας ! Εαν ναι τοτε μια ειναι λυση , θα παρετε χβοχ 360 ή PS3 και ενα FIFA 2009 και θα δειτε τι εννοω!

Αυτα που λεω ειναι γνωστα στην gaming κοινοτητα, οτι δηλαδη η ΕΑ εχει χεσμενο το PC gaming οσο αφορα το fifa! Δεν μπορει ρε φιλε το fifa next gen στις κονσολες να ειναι πολυ καλυτερο απο το pc σε γραφικα και σε gameplay , σε physics αντε γεια και του PC να ειναι καθε χρονο η ιδια ξαναζεσταμενη ΠΑΤΑΤΑ ! Παιδες παγματικα ειναι αλλο παιχνιδι! Ειναι η αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

Και στο PS3 παιδια μονο τα γραφικα ειναι καλα..Απο gameplay.....ας μη το συζητησουμε καλυτερα...Γινεται οτι γινεται καθε χρονο...Βγαινει το fifa και μετα απο 20 μερες ερχεται η Κonami και απλα το Pro κυριαρχει και παλι...Το fifa ειναι απλα arcade ενω το pro ειναι simulate..Aυτη ειναι η μεγαλη και βασικη τους διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.