Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μπα....η Ρόμα για μένα είναι ομάδα που μπορούμε να την περάσουμε.Καμιά Λίβερπουλ φοβόμουνα:hehe:

Πάντως σε περίπτωση που περάσουμε τη Ρόμα μετά πάμε για τον νικητή Σταντάρ Λιέγης-Σαλτσμπουργκ

καλά είναι.....και νομίζω οτι ο Νιόπλιας τα χει αυτά τα ματσάκια:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που το έχουμε σιγουράκι την Ρόμα..:p Πάντως δεν είναι ομάδα φόβητρο των τελευταίων ετών αλλά δεν παύει να έχει πολύ βαριά φανέλα...ας ελπίσουμε θα τα χαλάσει με Τότι τουλάχισον έτσι η μισή ομάδα δεν θα παίζει...έναν καλό αμυντικό να πάρουμε στο κέντρο, κανα θηρίο στόπερ να μην περνάει καμία ψηλή μπαλιά...όσο για τους γρήγορους δεν φοβάμαι έχουμε βύντρα :)

όσο για γαύρο...έπεσε ομάδα που δεν θέλετε...θα δείτε στο μέλλον...με τους γάλλους δεν έχετε και καλή προϊστορία + αν ήταν μεγάλη ομάδα θα παίζατε χωρίς άγχος...ενώ τώρα θα αρχίσουν τα όργανα του στυλ σιγά την μπορντώ, και πέσαμε με εύκολη,,,,

Link to comment
Share on other sites

μεσα ημουν γωνια γωνια.πραγματικα φοβερη ατμοσφαιρα.ειμασταν στο -20 και ακομα τραγουδουσαμε..οταν σου εχει χαρισει τοσες χαρες μια ομαδα...

πρωτη φορα που παω στο οακα και χανουμε..και εχω παει αρκετες

Link to comment
Share on other sites

το παλεψε να το γυρισει μετα το goal ο διαιτητης αλλα δεν τα καταφερε:dance3:

καλα εισαι...και το χεράκι απλωμένο εκεί ψηλά τι δουλειά είχε? είδε κανα πουλάκι κ πήγε να το γραπώσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλά, από όλες τις υποψήφιες γκολάρες του Κριστιάνο Ρονάλντο "ψηφίσανε" ; Είπαμε κυβερνούν τα agencies, οι διαφημίσεις και το χρήμα, αλλά και άνθρωποι είναι πολύ αλλοτριωμένη μάζα ρε παιδί μου. Τελικά θα έπρεπε σε polls να κερδίζει η επιλογή με τους λιγότερους ψήφους ....

http://www.contra.gr/Soccer/World/258776.html

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο Κακά (!!!!!) φέτος βγήκε πάνω από τον Ινιέστα, και ο ουλτρεξάκιας πάνω από το Τσάβι, στην ψηφοφορία για τον καλύτερο ποδοσφαιριστή της χρονιάς.

Στα σοβαρά πράγματα τώρα (δε νομίζω να είναι σοβαρή μια φηφοφορία, όταν γίνεται υπό την αιγίδα της FIFA της οποίας ο πρόεδρος χαρακτήρισε τον Ουλτρεξάκια -κι οποιονδήποτε άλλο ποδοσφαιριστή- "σύγχρονο σκλάβο"). Σόλωνα, η ομάδα πέρα από εκτός έδρας, άρχισε να χάνει κι εντός έδρας. Τι θα γίνει; Θα πάει ο πρόεδρας σε καμιά προπόνηση να τους τρίξει τα δόντια; Θα τους ρίξει κανένα βαρύ πρόστιμο; Ο Alvin Gentry θα συνεχίσει να είναι ο προπονητής της ομάδας, ή θα φέρει κανέναν καλύτερο? (D'Antoni :p)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.