Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ανακοινωση ο πανιωνιος στανταρ...

στανταράκι αυτό που λες...εδώ που τα λέμε ο Καλόπουλος σήμερα είναι ντεφορμέ...δίνει ότι να ναι. Βέβαια το πέναλτυ ήταν καθαρή επαφή στο γόνατο καλάμι και ας σήκωσε τα χέρια ο αμυντικός.

εμένα μου κάνει εντύπωση η έχθρα του γηπέδου......στο ματς με τον Ολυμπιακό δεν είδα τέτοιες αντιδράσεις......αρνάκια ήταν.

Απίστευτο, πάλι στο ίδιο έργο θεατές για ακόμα μια φορά στο Καραΐσκάκη με καθαρή ανατροπή σε παίχτη του Ατρομητου και για ακόμα μια φορά 4 διαιτητές κλείνουν τα μάτια. :giveup:

Καλά το πέναλτυ αυτό ήταν ο ορισμός.Και σε σχολικούς αγώνες θα το έδιναν.....η παράγκα ζει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το αστειο ειναι οτι θα φωναζουν για το δικο μας πεναλτι οτι ειναι σικε ενω το αλλο καθαρο.

παντως συμφωνω οτι ο καλοπουλος σφυριζει λιγο κατι τζαρτζαρισματα υπερ μας αλλα μεχρι τωρα οχι κατι τραγικο.

κ με τον ολυμπιακο τα ιδια κανανε, κροτιδες κτλ.

παντως δεν παιζουμε καλα :/

και μολις το καρφωσε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ο διαιτητής ήταν πουλημένος.

Γιατί δεν έδωσε τότε πέναλτυ στον Νταρμπισαιρ και του έδωσε κάρτα για θέατρο ενώ υπήρχε επαφή; Και σε μια χρονική στιγμή που αν το έδινε θα καθάριζε ο Ολυμπιακός το παιχνίδι;

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι οι πιο πολλοι διαιτητες ειναι κατω του μετριου. Αυτο πρεπει να καταλαβουμε κ οχι οτι τη μια βδομαδα τα στηνει ο πατερας, την αλλη ο κοκκαλη την παραλλη ο μακης κτλ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειχε πλακα ο νικολας χτες,πριν απ το τζαμπολ φαινοταν μπριζωμενος και μετα απο καθε καλαθι πηγαινε στον τεοντοσιτς :hehe:

παντως νομιζω οτι τα φετινα πλειοφ αν δεν ειναι ντεφορμε ο οσφπ. θα ειναι κανονικα στην κοψη του ξυραφιου και αν δεν εχει κ απουσιες εχει ενα μικρο πλεονεκτημα.

τα πρωτοσελιδα αλλη μια φορα δινουν ρεστα

Link to comment
Share on other sites

ωραιο psych game από Νίκολας στον Τεόντοσιτς....πολύ ωραίο παιχνίδι και χορταστικό...από περιφέρεια δεν χάναμε ούτε σουτ...αυτός ο Τσίλντερς πάντως στον θεό σηκώνεται ο κερατάς!! πάντως για άλλη μια φορά με την ψυχή στο στόμα πήραμε νίκη...μετά από τόσο κόπο με το ζόρι κρατήσαμε 8 πόντους διαφορά...αναρωτιέμαι τι θα γινόταν αν παίζανε Κλέιζα και Μπουρούσης...guess we will never know...

όσο για το ποδόσφαιρο έτυχε και ήμουν στο γήπεδο...δεν πίστευα αυτά που είδα και άκουσα...πολύ ξεφτίλα...δίπλα μου είχα ενα πιτσιρικά άντε με το ζόρι 12ρης ο οποίος το τι μπινελίκια έχωνε, με τα μπράβο του πατέρα του, στους παίχτες ούτε εγώ δεν τα έχω πει αυτά...τι φώναζε να κάνουν ντου και να τους πλακώσουν όλους, τι μανάδες έβριζε άστα να πάνε...δεν λέω ότι μόνο οι του Πανιωνίου συμπεριφέρονται έτσι...σίγουρα και οι δικοί μας τα ίδια κάνουν...δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα σε αυτήν την χώρα...

όσο για το παιχνίδι...οτι ναναι γενικώς...χωρίς αρχή και τέλος...φάνηκε οτι μπήκαμε να κερδίσουμε το παιχνίδι στο ρελαντί...το πέναλτυ για μένα το κερδίζει ο Νίνης περισσότερο...όσο για το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Ατρόμητο ήταν ξεκάθαρο του Ατρομήτου όπως και του Barbyshire...αν και εκτείνει λίγο το χεράκι του και αυτός αλλά η σπρωξιά είναι πεντακάθαρη...

επίσης ωραίο το σκηνικό με την τούρτα στο παιχνίδι του Άρη...:)

Link to comment
Share on other sites

Έκαστος στο είδος του και ο Λουμίδης τα γκολ!

Τα γνωστά... καφενεία της επίθεσης.

Αν πάντως καταργηθεί το off side προσωπικά θα το δω σαν παραδοχή από την FIFA ότι οι διαιτητές σήμερα είναι ανεπαρκείς για έναν τόσο δύσκολο κανονισμό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.