Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αμετανόητοι.

Πριν από λίγο ο Τζόρβας δήλωσε: Δώσαμε ότι είχαμε!!!!:sarcastic:

Ρε Τζόρβα λυπήσου τουλάχιστον τους 8.000 Έλληνες που πήγαν και ανέχθηκαν τα 90' περπατήματος.

Link to comment
Share on other sites

...να βάλει Νίνη Μήτρογλου...

Ο Μήτρογλας δεν πήγε Αφρική. Ανεπιβεβαίωτες φήμες λένε, ότι του απαγόρευσαν να πάρει μαζί του τα αγαπημένα του μπλε καγκουροφωτάκια γιατί θα τρομάζει τους ιθαγενείς, και αυτός από αντίδραση αποφάσισε να μην ακολουθήσει την αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...επειδη θελω να ειμαι αισιοδοξος:

στον επομενο γυρο κερδιζουμε Νιγηρια και η Αργεντινη την Κορεα

και στον τελευταιο ισοπαλια με Αργεντινη και κερδιζει και η Νιγηρια!

περασαμε!!!!

καλα, μην βαρατε:tomato:...η ελπιδα πεθαινει τελευταια:)

Link to comment
Share on other sites

Χάλια η μετάδοση με αυτες τις ντουντούκες. Ενα συνεχες βουητό...

Ηχορύπανση σκέτη

Ένας από τους λόγους που δεν παρακολουθω το παγκόσμιο κύπελλο. Ο άλλος είναι ότι δεν ξέρω γιατί αλλά το βρίσκω πολύ βαρετό πια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ξέρεις τι είναι 4 καλοκαίρια να την περνάς σε παραλίες της Μυκόνου με την Λαμποργκίνι παρκαρισμένη παραπέρα και ξαφνικά να σε καλούν στην άλλη άκρη του κόσμου για να παίξεις μπάλα. Δράμα:fie:

Ο Μαραντόνα με το γένι δεν φέρνει λίγο σε Don; :X:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Τζιόλης ήταν ο μόνος σωστός στις δηλώσεις του.

http://www.contra.gr/Soccer/World/WorldCup/SAfrica2010/Greece/276995.html

Ο Γκέκας σχολίαζε το παιχνίδι "Ελλάδα - Νότια Κορέα" που έπαιξε στο ημίχρονο του αγώνα στο Playstation.

Ο Τζόρβας φιλοσοφεί τα "αν" του αγώνα, ενώ ο Σαμαράς επί 4 μέρες θα μοιράζει Amita για να αποχτήσει η ομάδα θετική ενέργεια και κατ' επέκταση σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

ο Σαμαράς επί 4 μέρες θα μοιράζει Amita για να αποχτήσει η ομάδα θετική ενέργεια και κατ' επέκταση σκέψη.
Αυτό το κάνει ο Χαριστέας, που κάνει του "κεφαλιού του":sarcastic:
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα φαίνεται κουραστικό εως τώρα το Mundial; Δε βλέπω θέαμα και σίγουρα δεν έχω δει (ακόμα σαφώς) κάποιον διεκδικητή του τίτλου. Ξενέρωτα ματς. Ίσως βέβαια έχω θεοποιήσει τις εποχές που βλέπαμε στοιχηματίζοντας στο κυλικείο της σχολής, αλλά πλέον σίγουρα δεν μπορώ να αφιερώσω την προσοχή μου αποκλειστικά στον αγώνα. Μετά τα 20-30 λεπτά θα καταπιαστώ με κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν περασε η πολωνια στο μουντιαλ τουλαχιστον εχουμε τον podolski στην γερμανια :hehe:

2-0 πολωνος παλι :hehe: [ame]http://en.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Klose[/ame]

Έγινε επεξεργασία από o polonos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.