Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Πω πω... χάλια ο Παναθας. Τους δουλεύουνε τρελά. Κρίμα διότι το γκολ του Γκοβού και πολύ περισσότερο το τακουνάκι του Σισέ ήταν λουκούμι. Δεν μπαίνουν πολλά τέτοια γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Όλα γίνονται από δεξιά......γιατί ο Βύντρα ΔΕΝ είναι αριστερό μπακ........το ξέρω...Σπυρόπουλος out.....αλλά στην τελική παίξε με τον Κατσουράνη να δίνει βοήθειες στα αριστερά και κράτα Βύντρα στο κέντρο που ότι μπορεί παίζει εκεί.

τι να πω.......υπολογίζω σε ακόμα 1 στο 2ο ημίχρονο και ας φάμε άλλα 2.......

βλέπω και το ματς με το πατέρα που είναι παλιόγαυρος.:rant:

Link to comment
Share on other sites

Με την Μπαρτσελόνα παίζουν. Είτε είχαν μέσα Ρονάλντο είτε Μαρίνο το ίδιο είναι. Μετά το τέλος του ματς κανείς δεν θα μιλάει για μεταγραφές που δεν έγιναν ή για παίχτες που δεν έπαιξαν καλά ή για λάθος στήσιμο ομάδας. Απλά θα επιδοθούν σε μια απίστευτη διαφήμιση της Μπάρτσα, για το πόσο διαστημική είναι η Μπάρτσα. Αν υπάρξει γκρίνια θα υπάρξει σε περίπτωση στραπάτσου με ποιο μικρή ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

29(13) - 1(1) έλεγε η κάρτα για τα σούτ; :blink:

εντάξει διαστημικό ποδόσφαιρο η μπάρτσα. Να δω τι θα κάνει ο Μουρίνιο...

Πρέπει να τα δεις διαφορετικά αυτά τα νούμερα. Aka εμείς είχαμε 100% ευστοχία. :banging:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

To cl για μενα ξεκιναει απο τον επομενο αγωνα.Αυτον τον κανω delete επιτοπου οπως και οι παιχτες πρεπει να κανουν.Eδω τα παλικαρια αλλαξαν δεν ξερω και εγω ποσες 100αδες μπαλιες με λαθη μετρημενα στα δαχτυλα.Αρρωστο ποδοσφαιρο πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

1. Μπαρσελόνα και Μπάρσα. Όχι Μπαρτσελόνα, ούτε Μπάρτσα

2. Αν και λέει el classico, νομίζω ότι αν στο πρώτο βάλουμε ένα γενικό τίτλο "αντίπαλος", και το δεύτερο το αφήσουμε ως έχει, καλύπτουμε όλες τις περιπτώσεις:

elclassico_tactics.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οταν ολοι οι αμυντικοι ειναι 2 ταχυτητες πιο αργοι απ τους αλλους δεν μπορεις να κανεις κατι.Αμα θες να κανεις κατι, τους αλλαζεις, δεν ειναι κατι φοβερο.

Εμενα αυτο που με ξενερωνει ειναι οτι περασαμε το κεντρο 5 φορες. Ειτε ψηλα η αμυνα , ειτε 5 ζωνες μεσα στην περιοχη θα τα φας τα 5 ,παιξτε και λιγο μπαλα ρε παιδι μου..

υ.γ.μας κακομαθαινει ο πρεσβης :hehe:

υ.γ.2 μπαρττττττσσσσσσσσα

Έγινε επεξεργασία από KoMM
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και ο (να μην πω) να μας κάνει τον έξυπνο. http://www.sport-fm.gr/article/292757

Κύριε Νικολακόπουλε 7 δεν πρόκειται να φάμε. Κάτσε καναπέ και δες, κάνει και κρύο (-1)

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Καλά όταν θα τα κλέψει τα παιχνίδια όπως πέρσι, εκεί να δω τι θα λες. :D

και ΔΕΝ είναι Μπαρσελόνα, αλλά Μπαρθελόνα. :sarcastic:

Εάν είναι Ατήνα και όχι Αθήνα, τότε ναι, είναι Μπαρθελόνα κι όχι Μπαρσελόνα.

Στην τοπική γλώσσα, την καταλανική, (που είναι επίσημη γλώσσα στην Καταλούνια, στη Βαλένθια, στη Γαλλία στα ανατολικά Πυρηναία, στις Βαλεαρίδες Νήσους, και στην Ανδόρρα, ενώ την μιλάνε και σε άλλα σημεία τους κόσμου π.χ. στη βορειοδυτική Σαρδηνία, με τον αριθμό αυτών που μιλάνε τη γλώσσα να υπολογίζεται στα ~9,5 εκατομμύρια), το "c", όταν ακολουθείται από "e" ή "i" προφέρεται "σ". Ειδάλλως προφέρεται "κ". Το Barça γράφεται με το "c" που έχει μια γραμμή από κάτω*, το οποίο πάντα προφέρεται ως "σ"

bona nit :)

*Alt+0231

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και ο (να μην πω) να μας κάνει τον έξυπνο. http://www.sport-fm.gr/article/292757

Κύριε Νικολακόπουλε 7 δεν πρόκειται να φάμε. Κάτσε καναπέ και δες, κάνει και κρύο (-1)

χαχα γιατι ασχολεισαι με τετοια ατομα;

εγω το σταυρο μου δεν τον εκανα, ετρωγα σπανακοπιτα , επινα την κολα μου, και ειδα 6 γκολακια μελι. Και ηρεμος θα κοιμηθω και θα χω μπονους αυριο τα πρασινοκοκκινα πρωτοσελιδα για να γελασω λιγο. Καρπαζα στον πρεσβη θα λενε οι μεν, πλειστεισιον οι αλλοι καναπες κλπ κλπ.

Εγω ξενερωνω γιατι δεν προσπαθησαμε να παιξουμε καθολου ρε γαμωτο, να πεις θα παω για το 3-2/4-2/5-2...Τιποτα, απ τα αποδυτηρια μπηκαν χ3σμ3νοι και με ξενερωνει αυτο και 1-0 να χαναμε..Μπες μεσα να φας σιδερα, να πεσουν κορμια και χασε 15-0 και ας σπασεις και το ρεκορ του γαυρου...χαλαλι.

υ.γ.jk για το ρεκορ :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.