Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

μακάρι να νικούσε και ο ΠΑΟ σήμερα αλλά δεν πειράζει. προσωπικά μου αρκεί ότι και τα δύο ματς σήμερα ήταν εξαιρετικά. Btw, αν δεν έπαιζαν τόσο πολύ έδρα οι διαιτητές σε κάποιες φάσεις η Barca δεν νομίζω να έφευγε νικήτρια

Link to comment
Share on other sites

Αλλον ενα διαμαντιδη να ειχαμε...Μην στεναχωριεσται εχουμε αλλα 2 ματς θα τους την κανει την δουλεια ο ομπραντοβιτς..

Έγινε επεξεργασία από argi
Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός έπαιξε καλά. Στο δεύτερο, υπήρξε δραματική πτώση της απόδοσης της ομάδας, κι αυτό είχε ως αποτέλεσμα οι Ιταλοί να περάσουν τους 40 πόντους.

Highlight του αγώνα, στα εξωαγωνιστικά: Κάπου στο 52-9 [lol], κερδίζει φάουλ->βολές η Σιένα. Σταματάνε όλα τα συνθήματα, και ξεκινάει ένα παρατεταμένο "οοοοοοοοοοοο", που καταλήγει σε "όλε", όταν μπήκαν οι βολές :p

ΥΓ2 Γέμισε το ΣΕΦ και δεν άναψε ούτε καπνογόνο, ούτε έσκασε δυναμιτάκι :nothing: Τώρα το συνειδητοποίησα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπεται ο ΠΑΟ...τίποτα...έχει μέινει από plays η ομάδα...η μπάλλα στον Διαμαντίδη και ο θεός βοηθός....οχι ότι η barcelona παίζει κανα τρελό μπάσκετ...δεν είναι σίγουρα η περσινή ομάδα..

Link to comment
Share on other sites

εχω ιδρωσει μαμω το σπιτακι μου,ο ποπος:p μου εχει κολησει στην καρεκλα.Δεν με περιμενα με τπτ τετοιο παναθηναικο,οχι τοσο καλο αλλα απιστευτα παθιασμενο

Link to comment
Share on other sites

τελικά οι διαιτητές με διέψευσαν...το φάουλ στον τσαρτσαρη και ένα άκυρο στον ναβάρο μόλις μας κόστισαν πόντους...

/edit: ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ!!!!! επιτέλους...

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.