Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

το να πληρώνει κάποιος 65 ευρώ νόβα και να του δείχνει ματς χωρίς speaker είναι ευτυχία.

FTFY

Πραγματικά, είναι χρόνια που το παρακαλάω, να βάλουν ένα επιπλέον κανάλι ήχου, με ήχο μόνο από το γήπεδο. Χωρίς να είμαι υποχρεωμένος να ακούω τον κάθε άσχετο σπίκερ. Αλλά που; Περιμένω την επόμενη παεργία της εσηεα για να ευχαριστηθώ παιχνίδι. Ή αν είμαι τυχερός ακούω το αγγλικό κανάλι ήχου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε το πρωταπριλιάτικο;

Πρωταπριλιάτικο αστείο για ΑΕΚ στην Τουρκία!

Πάμε και σε κάτι που δεν φαίνεται να είναι πρωταπριλιάτικο αλλά μάλλον σοβαρό αν τελικώς επιβεβαιωθεί

Ερώτηση Ανατολάκη στη Βουλή για τις φήμες πώλησεις του Πανθρακικού σε Τούρκους επιχειρηματίες - Football League - Πανθρακικός - Contra.gr

Υποθετικό σενάριο. Αδειάζει η Τουρκία μέσω "επενδυτών" 50 εκατομμύρια στον Πανθρακικό και σε 5 π.χ. χρόνια ο πρωταθλητής του Ελληνικού πρωταθλήματος πανηγυρίζει ΚΑΙ με τουρκικές σημαίες στις κερκίδες.

Υπερβολικό, χαζό, αφελές, ηλίθιο; Μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν φεύγουν αθλητές που απλά βγάζουν το ψωμί τους από σκληρή άθληση και χωρις

μεγάλη αναγνωρισιμότητα είναι κάτι που με στεναχωρεί.

Δεν ξέρω αν έφταιγε στο δυστύχημα-πράγμα πιθανό, αλλά λυπήθηκα:hm:RIP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.