Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αν θυμάμαι καλά η Nova φταίει αυτή την φορά;

Περιμένω με ανυπομονησία τα νέα μεταγραφικά tweets του Αλαφούζου που θα εξασφαλίσουν τον τίτλο στο πρωτάθλημα ανακοινώσεων. Τύφλα να έχει ο Πανόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη φορά που δεν με νοιάζει τι θέση είναι η ΑΕΚ. Ας γίνουμε υγιής ομάδα και ας παίζουν τα πιτσιρίκια.

Αυτό εγώ το λέω εδώ και 2 χρόνια αλλά μέχρι πέρσι επιμένανε να πουλάνε το σανό του πρωταθλητισμού. Αν είχαν δώσει εντολές στον Χιμένεθ να φτιάξει νεανική ομάδα μπορεί να ήμασταν σήμερα πολύ καλύτερα. Αντί για αυτό, bye bye ο Χιμένεθ και άντε τώρα από τον κυρ. μαθητευόμενο Κωστένογλου και τον κυρ. επιστάτη Βλάχο να φτιάξεις ομάδα. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Με τετοια αποτελεσματα και με τον ΟΣΦΠ να εχει φερει 1-2 OVER και οι αλλες ομαδες να εχουν κατι σκορ (1-1 0-0 1-0 2-0) τι σκατα Τηλεοπτικο Υπερθεαμα Super League προσφερει το Nova? Περιμενω να δω διαφημισεις για τα ντερμπυ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ κτλπ.... Κατι ηξεραν εκει στη Nova που πηραν το Ch.L :wall:

Link to comment
Share on other sites

παίδες μιλάτε για μια από τις αδυναμίες μου το RUGBY LEAGUE!!

Rugby league - Wikipedia, the free encyclopedia

στο Εδιμβούργο είχε κάτι αυστραλέζικες Pub που έτρωγες hamburger από κρέας καγκουρό (πεντανόστιμο), και έβλεπς rugby στις 60+ τηλεοράσεις των 40 ιντσων που είχε...

Πέρα ότι βλέπεις τον Μαορί και κάτι άλλα ζώα να πλακώνονται...υπεράθλημα...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω κολλήσει και βλέπω το 6 Nations, το οποίο είναι ένας δαμάτος συνδιασμός ποδοσφαίρου και street fight. Όπως ειπώθηκε παραπάνω, σαν το Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, αλλά χωρίς τα προστατευτικά.

Να βλέπεις να πέφτουν πάνω στον παίκτη με φουλ ταχύτητα 3 αντίπαλοι σαν ντουλάπες και με το που πέφτει, να σηκώνεται και να ξεσκονίζεται.

Γι'αυτό οι fans του είδους βλέπουν τον Ρονάλντο να σφαδάζει-θέατρο στο έδαφος μετά από ένα απλό τάκλιν και γελάνε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω κολλήσει και βλέπω το 6 Nations, το οποίο είναι ένας δαμάτος συνδιασμός ποδοσφαίρου και street fight. Όπως ειπώθηκε παραπάνω, σαν το Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, αλλά χωρίς τα προστατευτικά.

Να βλέπεις να πέφτουν πάνω στον παίκτη με φουλ ταχύτητα 3 αντίπαλοι σαν ντουλάπες και με το που πέφτει, να σηκώνεται και να ξεσκονίζεται.

Γι'αυτό οι fans του είδους βλέπουν τον Ρονάλντο να σφαδάζει-θέατρο στο έδαφος μετά από ένα απλό τάκλιν και γελάνε :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sVGtB9j7QCg]Rugby Ad in the Czech Republic - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.