Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Πρωταθλήτρια Ισπανία, Ελλάδας, Τουρκίας, Ιταλίας και Γερμανίας!

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION] ήδη έχουν φύγει Jerrells, Langford. Είναι ελεύθερος ο Lawall.

[MENTION=5271]sstav[/MENTION] 240 λεπτά σε προημιτελικό και ημιτελικό δεν έβαλε γκολ. Βάλε και τα πρώτα 80 λέπτα με το Μεξικό. Στα knock out δείχνεις τη ομάδα έχεις. Η Αργεντινή βελτιώθηκε πολύ στην πορεία του Μουντιάλ.

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Μικρός στεναχωριόμουν όταν έχαναν οι Βραζιλιάνοι. Σε αυτό το μουντιάλ, όλη η συμπάθεια που είχα προς αυτούς, μετατράπηκε σε αντιπάθεια και αποστροφή. Δεν θα το αναλύσω παραπάνω, αλλά οι γιούχες και οι βούτες τους, ήταν έλλειψη σεβασμού προς τον αντίπαλο και η τιμωρία από τους Γερμανούς ήρθε σαν την νέμεση.

Πραγματικά το χάρηκα.

Να μην σώσουν και ξαναπατήσουν το πόδι τους σε άλλο μουντιάλ, αυτοί και οι απαράδεκτοι οπαδοί τους.

[MENTION=5181]winters[/MENTION]

Πρωταθλήτρια Ισπανίας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.

Πρωταθλήτρια Ελλάδας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.

Πρωταθλήτρια Τουρκίας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.

Πρωταθλήτρια Ιταλίας, αλλά με την μισή ομάδα σε σχέση με πέρσι.

Πρωταθλήτρια Γερμανίας, αλλά από πότε ομάδα της Γερμανίας, αποτελεί φόβητρο για "Δυνατότερες" ομάδες;

Δεν λέω ότι είναι εύκολος ο όμιλος, απλά μην τρελαθούμε κιόλας. Περνάνε 4ης.

Εσείς θα κοντραριστείτε με Αρμάνι και Μπάγερν για 3-5. Λογικά περνάτε αν ο Τζόρτζιο δεν φτιάξει ομάδα φέτος.

Άρα τρεις ομάδες θα παλέψουν για τις δύο θέσεις που δίνουν την πρόκριση στο τοπ 16 και ένας από αυτούς θα αποκλειστεί πρόωρα από την Ευρωλίγκα.

Τα πράγμα ίσως να γίνουν και χειρότερα, αν δεν κάνετε μεταγραφές και κατεβείτε έτσι. :patsak:

Από Ολυμπιακό, θέλω να παίξει θεαματικό Μπάσκετ και να βλέπω γεμάτο το ΣΕΦ όπως και πέρσι.

Link to comment
Share on other sites

Τι ατυχία κι αυτή, στα δυνατότερα πρωταθλήματα της Ευρώπης να μην παίρνει τον τίτλο η καλύτερη ομάδα... :hehe:

Εκτός απροόπτου κι οι 2 ελληνικές ομάδες πάνε για να περάσουν κι ελπίζω ότι θα δούμε και μερικά καλά παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=13167]kezm[/MENTION] μαθε να προσθετης και ενα "κατα την αποψη μου" στο τελος, πολυ ειδήμων ρε παιδι μου..κρινεις και ξερεις εσυ ποια ειναι καλύτερη ομαδα τις χωρας....το οτι εισαι βαμενος το ξερουμε αλλα ενταξει.

Link to comment
Share on other sites

Σε πείραξε ότι δεν πρόσθεσα ένα "κατά την γνώμη μου" στο τέλος ή ότι λέω πως ο ΠΑΟ δεν είναι η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα; :rofl:

Με τα υπόλοιπα συμφωνείς;

aZPGXqn_700b.jpg

Έγινε επεξεργασία από kezm
Link to comment
Share on other sites

Πρωταθλήτρια Ισπανίας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.Για ποιο λογο δεν ειναι η καλυτερη ομαδα η barca?Δεν τα πηρε τα σωβρακα απο τους Loosers BC?

Πρωταθλήτρια Ελλάδας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.Seriously?Σας ξεφτιλισαμε για ακομα μια φορα και δεν ειμασταν η καλυτερη ομαδα?

Πρωταθλήτρια Τουρκίας, αλλά όχι η καλύτερη ομάδα της χώρας της.Μπορει οχι.Αλλα λογικα θα παρουσιαστει ποιο ετοιμη η ομαδα φετεος.

Πρωταθλήτρια Ιταλίας, αλλά με την μισή ομάδα σε σχέση με πέρσι.Νο comment

Πρωταθλήτρια Γερμανίας, αλλά από πότε ομάδα της Γερμανίας, αποτελεί φόβητρο για "Δυνατότερες" ομάδες;no comment

Δεν λέω ότι είναι εύκολος ο όμιλος, απλά μην τρελαθούμε κιόλας. Περνάνε 4ης.

Εσείς θα κοντραριστείτε με Αρμάνι και Μπάγερν για 3-5. Λογικά περνάτε αν ο Τζόρτζιο δεν φτιάξει ομάδα φέτος.

Άρα τρεις ομάδες θα παλέψουν για τις δύο θέσεις που δίνουν την πρόκριση στο τοπ 16 και ένας από αυτούς θα αποκλειστεί πρόωρα από την Ευρωλίγκα.

Τα πράγμα ίσως να γίνουν και χειρότερα, αν δεν κάνετε μεταγραφές και κατεβείτε έτσι. :patsak:

Από Ολυμπιακό, θέλω να παίξει θεαματικό Μπάσκετ και να βλέπω γεμάτο το ΣΕΦ όπως και πέρσι.Γεματο με τον φοβερο κοσμο του μπασκετικου ολυμπιακου

Ο ομιλος μας ειναι φουτσα για ακομα μια φορα και για ακομα μια φορα(με εξαίρεση τον περσινο) ο οσπφ πεφτει σε ομιλο τσιρκο.

Kατι αντιστοιχο με πρόπερσι θα γινει.Θα κανετε περιπατο στον ομιλο και θα ενθουσιαστείτε σαν 15χρονα.Και θα προσγειωθείτε ανωμαλα οταν σοβαρεψουν τα πραγματα στους 16.

Μπορουμε και εμεις να γινουμε εριστικοί you see.Για αυτο προσεχε τα λογια σου.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας βλέπει τα πράγματα όπως θέλει. Σε καμία περίπτωση δεν είμαι εριστικός.

Προσωπικά θεωρώ την Ρεάλ Καλύτερη ομάδα από την Μπάρτσα, έχοντας αδύναμο κρίκο τον αλλοπρόσαλλο προπονητή Λάσο. Με έναν σοβαρό προπονητή που θα πειθαρχήσει και θα προσγειώσει τις βεντέτες (+ 5άρη τύπου Ντόρσει), θα αφήσει ιστορία.

Για τον ΠΑΟ, τον Τράκη και τον Βασιλακόπουλο τα έχω πει.

Για την Τουρκία δεν έγινε 5ο παιχνίδι, ο Ζότς αποβλήθηκε για 2 παιχνίδια, πετάγανε στους πάγκους σακούλες με σκατά, Ο Ιτούδης με ανύπαρκτη ομάδα τερμάτισε 2ος, κοκ. Οι ομάδες έχουν τόσο χρήμα που έχουν την δυνατότητα να αλλάζουν 12άδα μέσα σε μία χρονιά. Γενικά ότι_να_ναι_τα_πάντα_όλα_,__το_'να_τα_άλλο_ξέρω_εγώ.

Η Σιένα έχει χάσει ήδη 4 παίκτες πρώτης γραμμής. Θέλεις να στους πω κιόλας;

Η Μπάγερν έχει αποκτήσει μια δυναμική ικανή να κερδίσει αντιπάλους, αλλά όχι ομάδες καλύτερες από αυτήν. Πέρσι ο Ολυμπιακός την κέρδισε μέσα έξω. Αλλά ξέρω ο Ολυμπιακός παίζει πάντα με καφενεία και ο ΠΑΟ με μεγαθήρια.

Θύμισε μου αν ο ολυμπιακός στην Ευρώπη έχει φάει ποτέ τιμωρία και ειδικά τιμωρία για την συμπεριφορά των οπαδών του; Αντίστοιχα θύμισε μου το ίδιο για τον ΠΑΟ.

ΥΓ επίσης μην ξεχνάς ότι ο ΟΣΦΠ παίζει στον 1ο γκρουπ δυναμικότητας ενώ ο ΠΑΟ σε μικρότερο. Άρα μην παραπονιέσαι που πέφτεις σε πιο δύσκολο όμιλο. Εκτός αν φταίει γι' αυτό ο Μπερτομπέου και ο Σαρρής.

Επίσης Αν ο ΟΣΦΠ έπαιζε στον όμιλό σου δεν θα τρόμαζε από Μπάγερν και φετινή Σιένα. και θα κοίταγε στα ίσια τους Τούρκους (το έχει ξανακάνει και πέρσι με επιτυχία) και θα "πολέμαγε" με Ισπανούς για την 1-2 θέση (το πιο πιθανόν να πήγαινε 2ος). Τώρα αν εσύ έχεις πάρει "δοκιμαστικό" προπονητή, και προσπαθείς με μία διαλυμένη ομάδα (τους απέλυσε ΟΛΟΥΣ ο Τράκης) , να εμφανίζεσαι wannabe πρωταθλητής, ε τότε είσαι γελασμένος.

Σε κάθε περίπτωση η θέση του ΠΑΟ είναι πιο δύσκολη, όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενο πόστ.

Και ολογράφως, τρολιά BBC

aM1360G_700b.jpg

Muller just can't get enough!

ay5OAQW_700b.jpg

Ποιον μου θυμίζει

aRQYDQj_700b_v2.jpg

ντοτζμπόλ μαστερ

aozbnoA_700b.jpg

ούτε αυτός δεν τους έσωζε

aVONmx8_700b.jpg

Οι Γερμανοί είναι απόγονοι των Λανιστερς

aD0ELG9_700b_v1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι την σιενα εχουμε στον ομιλο μας.

3 poylakia kathontan.

Και οχι δεν εισαι καθολου εριστικος.ΠΟΤΕ.

Πονεσε πολυ το περσινο και το προπερσινο.Dont worry θα περασει δωστου λιγο χρονο.

Over and out.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ ποια γράφω ότι έχετε στον όμιλο; Την ΣιΔΥΟ; :rofl:

Επίσης δεν έγραψα ποτέ σχολιάκια του στιλ "3 πουλάκι κάθονταν" στον συνομιλητή μου. Μάλλον εσύ ειρωνεύεσαι και δεν διαβάζεις αυτά που γράφω.

Επίσης όταν λέω ότι ο Μαρινάκης μπορεί να πάει φυλακή και ο ΟΣΦΠ μπορεί να πέσει στην Β' εθνική στην μπάλα, εκεί δεν είμαι εριστικός; Εκεί είμαι και γαμώ τα παιδιά έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ ποια γράφω ότι έχετε στον όμιλο; Την ΣιΔΥΟ; :rofl:Aχα καλο ε?:sarcastic:

Επίσης δεν έγραψα ποτέ σχολιάκια του στιλ "3 πουλάκι κάθονταν" στον συνομιλητή μου. Μάλλον εσύ ειρωνεύεσαι και δεν διαβάζεις αυτά που γράφω.

Επίσης όταν λέω ότι ο Μαρινάκης μπορεί να πάει φυλακή και ο ΟΣΦΠ μπορεί να πέσει στην Β' εθνική στην μπάλα, εκεί δεν είμαι εριστικός; Εκεί είμαι και γαμώ τα παιδιά έτσι;

Οχι την σι2 την σιενα εχουμε ρε ξεκολαααααα!

Ασχετως αν διαλύθηκε σαν ομαδα:rofl:

Θα παιζει τεταρτη κατηγορια Ιταλιας και euroleauge φετος! Πολυ μπροστα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.