Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ποιό ντόπινγκ ρε παιδιά ; φαντάσματα βλέπετε; .....:p:p:p:p

Λιονέλ Μέσι. Έκανε μία ένεση κάθε μέρα, για τρία χρόνια - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Πρώτη φράση στο άρθρο

"Όταν ήταν 11 χρόνων, μετά βίας έφτανε σε ύψος το 1,45 cm."

Δηλαδή ένας 11χρονος τι ύψος πρέπει να έχει; 1,80?

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδες...για να γράψει όλα τα πιθανά αποτελέσματα που μπορούσαν να έρθουν θα γέμιζε 100 accounts...πιθανά αποτελέσματα και σκόρερ συνδυασμοί ειναι κυριολεκτικά αμέτρητοι...δεν νομίζω να έγινε έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδες...για να γράψει όλα τα πιθανά αποτελέσματα που μπορούσαν να έρθουν θα γέμιζε 100 accounts...πιθανά αποτελέσματα και σκόρερ συνδυασμοί ειναι κυριολεκτικά αμέτρητοι...δεν νομίζω να έγινε έτσι...

Ενώ το να ήταν στημένο είναι πολύ πιθανότερο ε;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το δοκάρι στο τέλος του α ημιχρόνου μπορεί να ήταν στημένο;

Με το που έγινε η φάση υπάρχει κάμερα που δείχνει τα βλέμματα των ανθρώπων της FIFA. Πρέπει να το δεις...

Καλά μωρέ, με ΤΙ ασχολείστε;;;; :flag:

Link to comment
Share on other sites

Με όλα τα δις που παίζονται εσυ πιστεύεις θα το αφήσει ο οποιοσδήποτε στην τύχη? Όπως υπάρχουν λόγοι να μην στηθεί το μάτς υπάρχουν και λόγοι για να στηθεί. Στην εποχή που ζούμε η χαρά και η ικανοποίηση μιας νίκης δεν μετράει μια απέναντι στα δις κέρδος.

Link to comment
Share on other sites

Από ποτέ. Ήταν στημένο. Το είχε γράψει ο άλλος στο τουίτερ. Μη σας στεναχωρώ.

Δηλαδη δεν πιστευεις εναν ανωνυμο που εγραψε κατι στο ιντερνετ, επειδη πολυ ευκολα διαψευδεται?

Σα μπολυ καχυποπτος εισαι.

Link to comment
Share on other sites

Με όλα τα δις που παίζονται εσυ πιστεύεις θα το αφήσει ο οποιοσδήποτε στην τύχη? Όπως υπάρχουν λόγοι να μην στηθεί το μάτς υπάρχουν και λόγοι για να στηθεί. Στην εποχή που ζούμε η χαρά και η ικανοποίηση μιας νίκης δεν μετράει μια απέναντι στα δις κέρδος.

προφανώς και στήνονται παιχνίδια, προφανώς και ο τελικός μπορεί να ήταν στημένος. Η διαφωνία μου ήταν στα τουίτς που δείχνουν ότι είναι στημένο. Το να λες ότι θα στήσεις παιχνίδι να βγει 0-0 στην κανονική διάρκεια, και θα βάλει γκολ ο Γκέτζε στο 2ο ημίχρονο της παράτασης είναι χαζό. Στήνεις αποτέλεσμα, όχι πως θα βγει το αποτέλεσμα. Θα μπορούσε ο Γκέτζε να είχε πάθει ένα τράβηγμα, να είχε αποβληθεί, χίλια δυο πράγματα. Όπως επίσης το δοκάρι θα μπορούσε να μην ήταν δοκάρι αλλά να ήταν γκολ. Τότε πως θα νικούσε 1-0 στην παράταση η Γερμανία;

Αυτά από εμένανενενε

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα πουθενά ότι το τουιτ είναι σωστό απλά το ανέφερα. Όπως είπες σωστά το παιχνίδι μπορεί να είναι στημένο μπορεί και όχι. Εννοείται πως δεν ξέρουμε τι παίζει με το τουιτ και το πιθανότερο είναι να είναι τρολάρισμα. Απλά δεν μηδενίζω τις πιθανότητες του να είναι στημένο.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδες...για να γράψει όλα τα πιθανά αποτελέσματα που μπορούσαν να έρθουν θα γέμιζε 100 accounts...πιθανά αποτελέσματα και σκόρερ συνδυασμοί ειναι κυριολεκτικά αμέτρητοι...δεν νομίζω να έγινε έτσι...

Φίλε μου αυτό που λες θα ίσχυε αν τα είχε πει όλα σε ένα tweet. Θα έπρεπε να σε πονηρεύσει που είχε 5 Tweets μεταξύ των οποίων:

-Η Γερμανία θα κερδίσει 1-0.

-Η Γερμανία θα κερδίσει στην παράταση (παρατηρήστε πως αυτό είναι ξεχωριστό tweet από το προηγούμενο).

-Ο Goetze θα σκοράρει.

Με τον τρόπο αυτό οι συνδυασμοί όχι μόνο δεν είναι αμέτρητοι, αλλά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ.

Απλά θα πόσταρε ένα tweet για κάθε ποδοσφαιριστή που συμμετείχε στον τελικό, ότι θα σκοράρει. Κάποια πιθανά τελικά σκορ για το ματς. Και για το πότε θα μπει γκολ, ένα tweet για κάθε ημίχρονο. Περισσότερο δελτίο στοιχήματος θα θύμιζε.

Μη βλέπουμε φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν. Έτσι λέγανε αρχικά ότι θα το σηκώσει η Βραζιλία σπρωχτή, επειδή έπαιζε στην έδρα της, μέχρι που έφαγε την 7άρα και το βούλωσαν όλοι. Ούτε εγώ γούσταρα Γερμανία, υποστήριζα την Αργεντινή σε αυτό το ματς, αλλά συγνώμη καμία FIFA και κανένας Μπλατερ δεν τους φταίει που δεν μπόρεσαν να μετουσιώσουν σε γκολ δύο κλασικά τετ-α-τετ. Πράγμα που οι Γερμαναράδες ήταν ικανοί να κάνουν, αποδείχθηκαν πιο αποτελεσματικοί σε αυτό και το σήκωσαν ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΑ.

Έγινε επεξεργασία από Tsoureki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.