Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Τεν Κάτε: "Ήμασταν άτυχοι..."

:hehe:

Αυτό είπε; :haha: Αλλά απο την άλλη τι να πει; ότι δεν έχουμε παίχτες; θα φύγει νύχτα αν το κάνει.

τι εννοεις;παμε να χασουμε κι απ τον εργοτελη;

Αμφιβάλλεις;

Link to comment
Share on other sites

Εκτος του βυντρα και ζιλμπερτο (αληθεια και μα τη παναγια , τι κανει στο γηπεδο και στην ομαδα αυτο το παλικαρι? οχι παλτο , ενας γαιδαρος γεματος απο παλτα ειναι...)οι αλλοι δεν ειναι και για κλωτσιες...μπα φιλος προπονητη δεν εχετε (γμτ μια ζωη πασχετε απο προπονητες με εξαιρεση κανα2

Link to comment
Share on other sites

μη το μαξαρεις με το ζιλμπερτο.μια χαρα παιχνιδι εκανε για τη θεση του. τα λαθη τα κανανε τα 2 μπακ σε ολα τα γκολ -ιμο- αφου και στα 3 απ τα πλαγια ξεκινησε η σεντρα-κοντρα-τριπλα και απλα δεν υπηρχαν εκει. τωρα αν η μπαλα περναει κατω απ τα ποδια του σιμαο ή του ζιλμπερτο λιγα λεει, το θεμα ειναι πως εφτασε μεχρι εκει.

δεξι μπακ απλα δεν εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κι΄εγω αυτό που λέει ο Komm είδα. Μέχρι χθες νόμιζα ότι το πρόβλημα το έχετε στο κέντρο της άμυνας. Τώρα είδα ότι το ίδιο πρόβλημα υπάρχει και στα πλάγια μπάκ.

Δεξί δεν υπάρχει, και ο Σπυρόπουλος μοιάζει διάφανος ανασταλτικά.

Βέβαια παίζατε και με την Atletico...

btw

παρηγορηθείτε με τη γραμμή άμυνας της ομάδας μου στο επερχόμενο ευρωπαϊκό ματς :

Γεωργέας, Μαϊστόροβιτς, Ζεράλντο, Κουτρουμάνος:hang3:

Αν αυτοί οι παίκτες δε φόραγαν τη βαριά (για τα Ελληνικά δεδομένα) φανέλα της ΑΕΚ, πιστεύω πως η ομάδα τους θα ήταν από τη μέση και κάτω της βαθμολογίας της Superleague. Είμαι μεγαλούτσικος και θυμάμαι αμυδρά και την εποχή Ζαφειρόπουλου, αλλά τόσο κακό έμψυχο δυναμικό δε νομίζω πως ξαναείχαμε.

Υ.Γ. : Μας γλύτωσε η Dinamo Zagreb από τον Δημητράκη τον Παπαδόπουλο. Να δω ποιος θα μας γλιτώσει από το Γκούμα τώρα.

Οχι δεν εχω καλύτερο για να προλάβω όποιον ρωτήσει:)

Link to comment
Share on other sites

1ον Να πούμε για τα χάλια του Γαύρου πρώτα, αν είναι δυνατόν να κερδίζεις με 0-2 με την ψυχή στο στόμα με ένα 2ο γκολ καθαρό επιθετικό και να βγαίνουν οι δημοσιογράφοι και οι εφημερίδες με τίτλους "Ο Βασιλιάς" ¨Αυτός είναι ο Ευρωπαϊκός Ολυμπιακός" και άλλες τέτοιες αηδίες που μόνο εμετό προκαλούν. Ο ολυμπιακός κέρδισε με ανύπαρκτη ανάπτυξη και 1000 δυο προβλήματα σε κέντρο και στην ανικανότητα του αντιπάλου απο το ένα μέτρο να βάλει την μπάλα στα δίχτυα.

Και επιπλέον βγαίνουν και λένε "Δικαιώνεται ο Κόκκαλης για την επιλογή Κετσπάγια!!!"

Καλά ρε είναι σοβαροί? με πια ομάδα νομίζουν οτι παίζανε? Τεσπ θα δούμε στην πορεία.

2ον Πάμε στον παναθηναϊκό που για ακόμα μια φορά προδόθηκε απο την άμυνα και το τέρμα. Εγώ είμαι πολύ τσατισμένος με Γκαλίνοβιτς και Ματτος. Ο μεν πρώτος αν δεν φέρει λάθος στο 2ο γκολ στην εξωτερική γωνία φέρει σίγουρα στο 3ο που το "έπνιξε" μιας και η μπάλα δεν πήγε γωνία και μπορούσε να το βγάλει. Μπράβο στον Ζιλμπέρτο για πρώτη φορά τον είδα να αποδίδει στην θέση που τον έβαλε, ουκ ολίγες φορές έσβησε τον αντίπαλο, μάλλον εκεί θα πρέπει να παίζει. Απορώ με μερικούς που τον κράζετε? Το βλέπετε το παιχνίδι ή αγναντεύεται τα πιπίνια?

Γενικά μπορούσαμε και καλύτερα αυτό είναι το μόνο σίγουρο και το μαμότο που μας εκνευρίζει.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1ον Να πούμε για τα χάλια του Γαύρου πρώτα, αν είναι δυνατόν να κερδίζεις με 0-2 με την ψυχή στο στόμα με ένα 2ο γκολ καθαρό επιθετικό και να βγαίνουν οι δημοσιογράφοι και οι εφημερίδες με τίτλους "Ο Βασιλιάς" ¨Αυτός είναι ο Ευρωπαϊκός Ολυμπιακός" και άλλες τέτοιες αηδίες που μόνο εμετό προκαλούν. Ο ολυμπιακός κέρδισε με ανύπαρκτη ανάπτυξη και 1000 δυο προβλήματα σε κέντρο και στην ανικανότητα του αντιπάλου απο το ένα μέτρο να βάλει την μπάλα στα δίχτυα.

Και επιπλέον βγαίνουν και λένε "Δικαιώνεται ο Κόκκαλης για την επιλογή Κετσπάγια!!!"

Καλά ρε είναι σοβαροί? με πια ομάδα νομίζουν οτι παίζανε? Τεσπ θα δούμε στην πορεία.

2ον Πάμε στον παναθηναϊκό που για ακόμα μια φορά προδόθηκε απο την άμυνα και το τέρμα. Εγώ είμαι πολύ τσατισμένος με Γκαλίνοβιτς και Ματτος. Ο μεν πρώτος αν δεν φέρει λάθος στο 2ο γκολ στην εξωτερική γωνία φέρει σίγουρα στο 3ο που το "έπνιξε" μιας και η μπάλα δεν πήγε γωνία και μπορούσε να το βγάλει. Μπράβο στον Ζιλμπέρτο για πρώτη φορά τον είδα να αποδίδει στην θέση που τον έβαλε, ουκ ολίγες φορές έσβησε τον αντίπαλο, μάλλον εκεί θα πρέπει να παίζει. Απορώ με μερικούς που τον κράζετε? Το βλέπετε το παιχνίδι ή αγναντεύεται τα πιπίνια?

Γενικά μπορούσαμε και καλύτερα αυτό είναι το μόνο σίγουρο και το μαμότο που μας εκνευρίζει.

+13

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.