Jump to content



Γιατί ακούγονται μπιπ απο το PC μου;


unknown

Recommended Posts

κανει το pc μου!

αλλαξα κουτι και μπουταρε κανονικα.. κοιταξα temps κλπ (ολα στοκ) και ηταν φυσιολογικα...

το μπιιιπ μπιιιιιιιιιιιιιιπ συνεχιζοταν.

τελικα εβγαλα το καλωδιο του speaker και ησυχασα.

ε?

Link to comment
Share on other sites

Άμα ανοίξεις το βιβλιο της μητρικής σου θα δείς τι είναι αυτο το μπιπ , τα γράφει όλα τα σφάλματα εκει.

yup, καποιος λογος θα υπαρχει που "παραπονιεται" το Pc σου, καλυτερα να το κοιταξεις..

Link to comment
Share on other sites

Άμα ανοίξεις το βιβλιο της μητρικής σου θα δείς τι είναι αυτο το μπιπ , τα γράφει όλα τα σφάλματα εκει.

μπα...ετσι ειναι η abit.

μην αγχωνεσαι uknown.Απλως κατι δε της καθεται καλα της μητρικης και αρχιζει να παιζει μουσικη με το ανοιγμα :p

Παρολα αυτα εμενα μου το κανει οταν σκαλωνει και μετα μου τα γυρναει ολα default.τα clocks...οχι το bios

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η προηγούμενη μητρική που ήταν GigaByte έκανε μπιπ επειδή η έκδοση του bios που είχε δεν υποστήριζε τον τετραπύρηνο. (Παρόλα αυτά τον έβλεπε και έπαιζε κανονικά ! :p) Μόλις πέρασα το καινούριο bios σταμάτησε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.