Jump to content


ZALMAN ZM-MFC2 Fan controller Στο E-shop


ProPitsiriko$

Recommended Posts

Παιδια ηρθε ενα ''νεο'' fan controller οπου εκτως απο fan controller , διχνει θερμοκρασιες αλλα και τα Watt που καταναλώνει ο υπολογιστης μας...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.806316

Απο εμενα εφυγε παραγγελια παντος...:)

http://www.zalman.co.kr/ENG/product/Product_Read.asp?idx=209

Καντε και κανενα σχολιο απο τους κατοχους του...Αν υπαρχουν :happy:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπαίνω συχνά στη Zalman, το συγκεκριμένο είναι στην αγορά πάνω από έτος. Σκέφτηκα να το πάρω αλλά νομίζα ότι δεν θα κλίνει το πορτάκι στο κουτί εμπρός, λόγω του στρογγυλού διακόπτη. Μετά κατέληξα ότι όλα αυτά είναι άχρηστα τη στιγμή που το κουτί μου είναι σχετικά δροσερό, ύσηχο και δεν clockάρω. Κι αν ξέρω και τα watt που καίω τι έγινε? Θα τον ανάβω λιγότερο ή θα έχω ενοχές και δεν θα κοιμάμαι τα βράδυα?

Λίγο πεταμένα λεφτά νομίζω αλλά είναι μουράτη γκατζετιά οπότε πάω πάσο...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπαίνω συχνά στη Zalman, το συγκεκριμένο είναι στην αγορά πάνω από έτος. Σκέφτηκα να το πάρω αλλά νομίζα ότι δεν θα κλίνει το πορτάκι στο κουτί εμπρός, λόγω του στρογγυλού διακόπτη. Μετά κατέληξα ότι όλα αυτά είναι άχρηστα τη στιγμή που το κουτί μου είναι σχετικά δροσερό, ύσηχο και δεν clockάρω. Κι αν ξέρω και τα watt που καίω τι έγινε? Θα τον ανάβω λιγότερο ή θα έχω ενοχές και δεν θα κοιμάμαι τα βράδυα?

Λίγο πεταμένα λεφτά νομίζω αλλά είναι μουράτη γκατζετιά οπότε πάω πάσο...

ετσι οπως τα λες πολλες φορες απο την βαρεμαρα μας αγοραζουμε πραγματα που δεν μας πολλη χρειαζονται.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω περιπου ενα χρονο.....(το ειχε παρει το ματι μου προσφατα και στο plaisio καλλιθεας....)

Εχω κοτσαρει επανω του 7 ανεμιστηρες, και δεν εχω κανενα προβλημα!Και δεν νομιζω να υπαρχει αλλο απο ελλαδα με μετρητη wattage.....To μονο μειονεκτημα ειναι η παρα πολλη μικρη γωνια θεασης της οθονης (Ομως Π Ο Λ Υ μικρη!!)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα, πρέπει να καρφωθείς ακριβώς μπροστά του για να δεις τα νούμερα. Ένα "τικ" δίπλα και όλα γίνονται 8άρια :/

Ακριβώς. Το έχω κανα χρόνο. Μουράτο αλλά πολύ καλώδιο. Αν ήταν ξανά θα έπαιρνα το Zalman ZM-MFC1 Plus που βγαίνει και σε black.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.