Jump to content



CSX Diablo DDR3-2000


Artist_

Recommended Posts

Έχω το σύστημα τις υπογραφής, έχω δώσει τις μνήμες μου και είδα αυτές http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1176714&Manufacturer=CSX&category=69977727&catalog=20 που στο δικό μου board θα ανέβουν μέχρι 2000MHz. Αξίζει η μετάβαση από τα 1333 MHz στα 2000MHz? Εχτρα χρήματα θα δώσω 40 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

:p δηλαδή μόνο και μόνο για την διαφορά που θα δώσω είναι σαν καλή αγορά? Έχω κάνει ήδη την αγορά και περιμένω να έρθουν, απλός για τα λεφτά τους δεν είναι καλή επιλογή? Σαν εταιρία δεν την γνωρίζω.
Link to comment
Share on other sites

Εγω να σου πω την γνωμη μου βλεπω αυτο το rewiew k μου τρεχουν τα σαλια ιδη! http://www.xtremesystems.org/Forums/showthread.php?p=3316220

Κ να φανταστεις οτι μολις σημερα παρελαβα αυτες Corsair RAM DDR3 4GB KIT 1600C9DHX αλλα συντομα θα μπουνε πανω οι csx!

Ελπιζω να ειναι οντως τοσο ευκολα οσο δειχνουν τα τεστ στο xtremesystem

κανουν παπαδες πανω στα mobo μας!:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

χαχα....Τις ddr3 δεν ξερουμε ακομα ε?...

Παντως βλεποντας και στο ιντερνετ φαινονται αρκετα καλες...

Ελπιζω με εναν Q9550 να παιξουν σταθερα.Αραγε στα 4Ghz o επεξεργαστης και στα 2Gb οι μνημες, με Fsb 500, θα παιξει η Striker 2??...

Link to comment
Share on other sites

Με την Striker 2 οι μνήμες θα πιάνουν 2000MHz σίγουρα.

Οι μνήμες έπρεπε να ήταν στο μαγαζί εδώ και 3 εβδομάδες αλλά σήμερα που τους πήρα τηλέφωνο μου είπανε ότι τις περιμένουν αυτήν την εβδομάδα. Το ίδιο μου είπανε και την προηγούμενη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παιδια μα αυτες τις μνημες τι θα γινει??

Εδω και τοσο καιρο "αναμενεται συντομα" γραφει το site....

Υπαρχει καποιος απο πλαισιο ή γενικα που να ξερει?Θα τις φερει ή οχι??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.