Jump to content



προσφορές από CRAZY YOU


AGRIMI

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
έχει καλά πράγματα. θέλει να γίνει γνωστό και να τραβήξει πελάτες. Την προηγούμενη εβδομάδα πήρα το Logitech G5 με 30 ευρώ.

Κακό δεν κάνει, κερδίζουμε κι εμείς από αυτό :)

Ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

στεγνοι απατεωνες ειναι το crazy .βαζουν μαιμου προσφορες με ταυτοχρονα εξαντληθηκε.:tongue:

Πως το λες αυτό από την στιγμή που κάποιοι έχουν ήδη επωφεληθεί από αυτές;

Link to comment
Share on other sites

Λεπόν, τις προσφορές τις ανεβάζουν πρωί πρωί, πάντα όταν έχουν μια προσφορά η οποία κάνει "μπαμ" καλό κομματι+ξεφτίλα τιμή, διαθέτουν λίγα κομμάτια.

Αν είσαι τυχερός προλαβαίνεις.

Αν καθεσαι εκείνη την ώρα να φτιάξεις λογαριασμό φέξε μου και γλίστρησα.

Link to comment
Share on other sites

το mx518 και το g5 και οι εκτυπωτές που είδα είχαν πάρα πολλά κομμάτια όπως και τα ηχεία.

κατά καιρούς που το παρακολουθώ πρέπει να είσαι από πολύ νωρίς το πρωί έτοιμος να τις περιμένεις. δεν είναι σίγουρο πόσα κομμάτια θα βγάλουν. έχω τύχη και 3 κομμάτια με το που βγήκαν

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσεξε κανείς, σε κάποιες γράφουν και "Η Crazy U τιμή ισχύει για παραγγελία 1 τμχ ανά πελάτη" ...αρκετά σημαντικό πιστεύω για αποφυγή περιπτώσεων μαζικών αγορών & μεταπώλησης από κάποιους έξυπνους...Μπράβο σε τέτοιες πρωτοβουλίες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσεξε κανείς, σε κάποιες γράφουν και "Η Crazy U τιμή ισχύει για παραγγελία 1 τμχ ανά πελάτη" ...αρκετά σημαντικό πιστεύω για αποφυγή περιπτώσεων μαζικών αγορών & μεταπώλησης από κάποιους έξυπνους...Μπράβο σε τέτοιες πρωτοβουλίες...

Κάπου χωλαίνει όμως. Πχ έχει προσφορά μνήμη 1gb. Δηλαδή δε μπορώ να πάρω δύο να κάνω σετ;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, με 1-2 πραγματα δεν θα ανοιξουμε και μαγαζι, ουτε εμποριο μπορουμε

να κανουμε.Αρα η προσφορα εχει στοχο τον μεγαλυτερο αριθμο πελατων που

θα την παρουν. λειτουργοντας σαν διαφημιση για το καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γράφει σε όλα τα προιόντα αυτό...πιστεύω ότι αν είναι πχ μνήμες θα μπορούμε να πάρουμε παραπάνω!

Βοηθάει όμως στο να μην δημιουργούνται κακές εντυπώσεις για το κατάστημα αν και οι περισσότερες δεν είναι σαν τις προσφορές του "πλαίσιο":nono:...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γράφει σε όλα τα προιόντα αυτό...πιστεύω ότι αν είναι πχ μνήμες θα μπορούμε να πάρουμε παραπάνω!

Βοηθάει όμως στο να μην δημιουργούνται κακές εντυπώσεις για το κατάστημα αν και οι περισσότερες δεν είναι σαν τις προσφορές του "πλαίσιο":nono:...

ναι μωρέ, η καλή quest όλους τους σκέφτεται... όλους τους προσέχει... τι καλή αυτή η quest...:mamba:

44900526c4525b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε vouda δεν ξέρω αν δεν το διατύπωσα σωστά...είπα ότι καλό είναι αυτό για να μπορούν να πάρουν όλοι αλλά οι προσφορές του δεν έχουν καμία σχέση με του πλαισίου...του πλαισιο είναι κλάσης ανώτερες αρκεί να μπορείς να επωφεληθείς...

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι που το προβλημα?

Αντι για 17 το παιρνεις 13. :-)

αριστερά είναι η ΧΟΝΔΡΙΚΗ της Quest (χωρίς φπα) και δεξιά (με φπα) η ΛΙΑΝΙΚΗ της Quest (YOU.gr)

Ναι φίλε vouda δεν ξέρω αν δεν το διατύπωσα σωστά...είπα ότι καλό είναι αυτό για να μπορούν να πάρουν όλοι αλλά οι προσφορές του δεν έχουν καμία σχέση με του πλαισίου...του πλαισιο είναι κλάσης ανώτερες αρκεί να μπορείς να επωφεληθείς...

δν είπες κάτι λάθος, απλά αφορμή ήταν το ποστ σου για να κράξω την quest:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.