Jump to content



The "Xρόνια Πολλά & Happy Birthday" θέμα


hayabusa

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλους, αλλα πρέπει να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα όσον αφορά τα πρώτα άντα.

Πρώτον, μπορώ να βγώ άνετα τόσο με μια σαραντάρα όσο και με την 20χρονη κόρη της.

Δεύτερον, δεν είναι τυχαίο που το Ρωμαϊκο νούμερο για τα 30 ειναι το ΧΧΧ (3XL για τους αθυρόμυαλους) :p

Τρίτον, είναι πλέον επιστημονικά αδύνατον να χωρέσεις 30 κεριά σε μια τούρτα και δεν μπορείς να μου σπάσεις τα ******α αναγκάζοντας με να τα σβήνω. Ειδικά αν είναι αυτές οι αηδίες που ξανα-ανάβουν. Και ακόμα και να μπορούσες, θα έπρεπε να πάρεις άδεια απο την Πυροσβεστική.

Τέταρτον, τα παιχνίδια που έπαιζα μικρός ειναι πλέον ρετρό και ξανά στην μόδα.

Πέμπτον, ειμαι ενα χρόνο πιο κοντα στο να μπορώ να φορέσω σανδάλια με κάλτσες χωρις να με νοιάζει τι στο διάολο θα πεί ο καθένας.

Έκτον, στις διαφημιστικές έρευνες μπορώ άνετα να προσπεράσω το κουτάκι "Απο 25-29 ετών" το οποίο σημαίνει ταυτόχρονα οτι μπορώ να πατήσω στο κουτάκι "Απο 15.000-25.000€". Πάρτα στα δόντια 26χρονε σερβιτόρε με το εριστικό 6-pack.

Έβδομον και τελευταίον, τεχνικά δεν είμαι 30. Εχω περάσει τουλάχιστον 10 χρόνια απο τη ζωή μου στο κρεβάτι να κοιμάμαι (οτιδήποτε λιγότερο απο 8 ώρες ημερησίως ειναι για τους φτωχούς).

Link to comment
Share on other sites

Τρίτον, είναι πλέον επιστημονικά αδύνατον να χωρέσεις 30 κεριά σε μια τούρτα και δεν μπορείς να μου σπάσεις τα ******α αναγκάζοντας με να τα σβήνω. Ειδικά αν είναι αυτές οι αηδίες που ξανα-ανάβουν. Και ακόμα και να μπορούσες, θα έπρεπε να πάρεις άδεια απο την Πυροσβεστική.

30-Candles-200x300.jpg

U mad LevelOne? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χρονια πολλα στους Δημητρηδες και στις Δημητρες....

(Δημητρες δε νομιζω να εχουμε αλλα μπορει να γιορταζουν συγκενικα προσωπα :) )

Μολις ξυπνησα και ο πρωτος που μου ρχεται στο μυαλο ειναι ο [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] :p

Χρονια πολλα λοιπον :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.