Jump to content



Rapidshare


giorikas

Recommended Posts

"For this reason we have chosen a solution that is fair for all: In the future, the download volumes included in a Premium Account is going to be reduced from 10 Gigabyte a day to 80 Gigabyte a month, at continuous exact daily pro rata billing. The sum of accumulated download-traffic is going to be reduced from 50 Gigabyte to 10 Gigabyte. Personal web storage space is going to continue to be set to 500 Gigabyte. The changes only apply to new Premium Account and extension." απο εδω

Το οριο το 50GB (που πλεον γινεται 10) ηταν εβδομαδιαιο?:...:

οπως και να χει παντως προκειται για μεγαλη καταστροφη.:hehe:

προβλεπονται ομαδικες αυτοκτονιες :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν ήδη λογαριασμό δεν επηρεάζονται μέχρι να λήξει ή να κάνουν ανανέωση.

Δηλαδή συνεχίζουν να έχουν όριο 10gb/day.

Όσοι θα κάνουν νεο λογαριασμό ή θα κάνουν ανανέωση θα έχουν όριο 2.66gb/day και σύνολο 80gb/month.

Από το κακό στο χειρότερο μας πάει η rapidshare...

Link to comment
Share on other sites

και γενικα πολυ netload υπάρχει.. πολλοι στρέφονται κατα κει.

Netload FAQ

Unlimited traffic

- Every premium account has unlimited traffic. You can download how much you want.

Απο ταχύτητες τί λέει το netload?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν ήδη λογαριασμό δεν επηρεάζονται μέχρι να λήξει ή να κάνουν ανανέωση.

Δηλαδή συνεχίζουν να έχουν όριο 10gb/day.

Όσοι θα κάνουν νεο λογαριασμό ή θα κάνουν ανανέωση θα έχουν όριο 2.66gb/day και σύνολο 80gb/month.

Από το κακό στο χειρότερο μας πάει η rapidshare...

καθως και ελαφρια πτωση στους σερβερς με αποτελεσμα λιγοτερη ταχυτητα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν μπορω να μπω στο account μου:

Premium-Account nicht gefunden. Falls du ein neuer Benutzer bist und mittels Überweisung bezahlt hast, beachte bitte, dass wir Accounts erst einrichten, sobald das Geld angekommen ist. Mehr Infos gibts in deinem PayPal-Account.

Τι ειναι αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν μπορω να μπω στο account μου:

Premium-Account nicht gefunden. Falls du ein neuer Benutzer bist und mittels Überweisung bezahlt hast, beachte bitte, dass wir Accounts erst einrichten, sobald das Geld angekommen ist. Mehr Infos gibts in deinem PayPal-Account.

Τι ειναι αυτο ;

H μετάφραση του Google:

"Μετάφραση: Γερμανικά » Ελληνικά

Premium-Account nicht gefunden. Falls du ein neuer Benutzer bist und mittels Überweisung bezahlt hast, beachte bitte, dass wir Accounts erst einrichten, sobald das Geld angekommen ist. Mehr Infos gibts in deinem PayPal-Account.

Premium λογαριασμός δεν μπορεί να βρεθεί. Αν είστε νέος χρήστης και έχουν καταβληθεί με τραπεζική μεταφορά, έχετε υπ 'όψιν ότι μόνο λογαριασμούς που έχουν συσταθεί μία φορά τα χρήματα που έφτασε. Περισσότερες πληροφορίες διατίθενται στον PayPal λογαριασμό σας."

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν μπορω να μπω στο account μου:

Premium-Account nicht gefunden. Falls du ein neuer Benutzer bist und mittels Überweisung bezahlt hast, beachte bitte, dass wir Accounts erst einrichten, sobald das Geld angekommen ist. Mehr Infos gibts in deinem PayPal-Account.

Τι ειναι αυτο ;

Μαλλον θα προσπαθέις να κανεις login στο rapidshare.de και οχι στο rapidshare.com...

Link to comment
Share on other sites

έχετε υπ 'όψιν ότι μόνο λογαριασμούς που έχουν συσταθεί μία φορά τα χρήματα που έφτασε

Τσακωνοτρανσλεησιον:Ενεργοποιουμε τα accounts μονον οταν φτασουν τα χρηματα στα χερια μας.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ...

Προχθές έληξε ο λογαριασμός μου και μετά από πολλές σκέψεις είπα να του δώσω διορία 1 μήνα ακόμα. Έτσι λοιπόν έκανα renew το account μου.

Ξαφνικά βλέπω : Διαθέσιμο bandwidth = 10000 Mb!! Λέω WTF? Δεν το αλλάξανε σε 2.6Gb ημερησίως;;;;

Δεν δίνω σημασία... σήμερα κατέβασα 7~Gb και μου λέει ακόμα διαθέσιμα 3000Mb.

Τελικά τι ***** κάνουν; Μίκρυναν το όριο ή όχι;;;

Εκτός και εάν είμαι φάρδος και με ξέχασαν! :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ...

Προχθές έληξε ο λογαριασμός μου και μετά από πολλές σκέψεις είπα να του δώσω διορία 1 μήνα ακόμα. Έτσι λοιπόν έκανα renew το account μου.

Ξαφνικά βλέπω : Διαθέσιμο bandwidth = 10000 Mb!! Λέω WTF? Δεν το αλλάξανε σε 2.6Gb ημερησίως;;;;

Δεν δίνω σημασία... σήμερα κατέβασα 7~Gb και μου λέει ακόμα διαθέσιμα 3000Mb.

Τελικά τι ***** κάνουν; Μίκρυναν το όριο ή όχι;;;

Εκτός και εάν είμαι φάρδος και με ξέχασαν! :man_in_love:

Πολυ ενδιαφερον αυτο που λες, γιατι και γω ειμαι σε διλλημα να ανανεωσω η οχι...Ενημερωσε μας αν αλλαξει κατι στο account σου.Μηπως σου τα αφαιρει απο το TrafficShare Left;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως σου τα αφαιρει απο το TrafficShare Left;
Όχι
Sorry, αλλα εκανες extend με points που ειχες? Εαν ναι, εκανες extend για 10gb, και οχι για ενα μηνα...

Πλήρωσα...

Ορίστε και οι αποδείξεις (φαίνεται ξεκάθαρα πως υπολείπονται ακόμα 2.5Gb και πως σήμερα κατέβηκαν 7Gb, σύνολο 9.5Gb - κάπου μ ου διαφεύγουν 0,5Gb :jester:).

post-1823-1416073734,3478_thumb.jpg

post-1823-1416073734,3863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που κοιταξα ενω χτες μου ειχε ενα μηνυμα με κοκκινα γραμματα που ελεγε οτι μου μενουν ακομα 3 μερες μεχρι να ληξει το account μου και θα εχω αυτες τις 3 μερες 10Gb τη μερα, τωρα δεν υπαρχει...Περιεργα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.