Jump to content



Need for Speed: Undercover


BILL5

Recommended Posts

Καλά και το συγκριτικό αυτό, θα πρέπει να μπει το βάρος στην εξίσωση, γιατί το Ζοντα είναι 1200 κάτι κιλά και το Βευρον αν θυμάμαι καλά φλερτάρει με τους 2 τόνους, στην πιστά ειδικά η φυσική είναι μεγάλη που***να.

Μπορεί να έχουν 350 άλογα διαφορά αλλά το βάρος σε σκοτώνει.

Και παρεμπίπτοντος το Ζοντα είναι πίσω κίνηση, ενώ η Μπουγκάτι είναι τετρακίνητη.

Βέβαια το τετρακίνητο σε στεγνή πίστα σου χάνει λίγο χρόνο σε σχέση με το ίδιο μοντέλο σε πισωκίνητο. (Κλασσικό παράδειγμα η Carrera).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

(το 2010 θα εχουμε νεο nfs απο οτι φενεται) και εσεις ασχολιστε με την 3 αποτυχεια κατα την γνωμη μου της σειρας. (αφηστε που περιμενουμε και test drive 2 Που ειναι στα σχεδια της atari για 2009 - 2010)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά 1 απορία,

Αν σε πιάσουν και δεν έχεις να πληρώσεις, στο κάνουν impound το αμάξι, οπότε που…. (ναι το έπαθα μόλις αγόρασα το GT3-RS μου), όταν μετά ΕΧΕΙΣ λεφτά είναι κάπου που μπορείς να πας να τα σκάσεις και να το πάρεις τότε το αυτοκίνητο? Έχω πάρει ήδη την 2η GT3 αλλά να ξέρουμε για το μέλλον.

Ααααααααα

:)

Δεν μπορείς να πουλήσεις αμάξια που κερδίζεις η σου δίνουν σαν reward? Έλος αυτό…

1)μια φορα που πηγανε να με πιασουνε εκανα restart event....γιατι να καθησεις να σε πιασουνε??

2) μαλλον οχι, αλλα αν γινεται ας μας πει καποιος τον τροπο γιατι εχω μαζεψει πολυ σαβουρα...:-O

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.