Jump to content



Need for Speed: Undercover


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

+φωνω και παραδεχομαι το NFS Porsche γιατι πολυ απλα εκανε την διαφορα! Τωρα οταν οδηγεις εχεις μπροστα σου 100 οχηματα,αλλα 20 περιπολικα πισω σου,ελικοπτερα,και αντε μετα να δεις το τοπιο:crazy_pilot: Και να μη ξεχασω να ρωτησω! Αν στην πραγματικοτητα ειμαι με 200 Km/h για να μη πω μεγαλυτερο νουμερο και ξαφνικα τραβηξω χειροφρενο λετε να κοψει το οχημα(in real life)?A ρε ΕΑ με τους ρεαλισμους σου:computer:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι τωρα grid παιζω και νιωθω το τσαλάκωμα...Αυτο το πορσε λεει?Πρωτη φορα το ακουω....!:suicide::suicide::suicide:

Πλακα κανεις?Απιστευτο παιχνιδι το Porsche...κ ειδικα για τοτε που ειχε βγει ηταν κορυφαιο..κατι πιστες θυμαμαι ολα τα λεφτα..:)

Link to comment
Share on other sites

Και να μη ξεχασω να ρωτησω! Αν στην πραγματικοτητα ειμαι με 200 Km/h για να μη πω μεγαλυτερο νουμερο και ξαφνικα τραβηξω χειροφρενο λετε να κοψει το οχημα(in real life)?A ρε ΕΑ με τους ρεαλισμους σου:computer:

Με 130 δοκιμασε να το τραβηξεις να δεις που θα πας ... Κανονισε μοναχα να μην εχει δεντρα και κοσμο κοντα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο τελευταίο Top Gear (E04S12), η Pagani Zonda F κατατρόπωσε την Veyron στην πίστα του Top Gear παρά την υπεροχή της τελευταίας σε ιπποδύναμη.

Το NFS Undercover μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα.

Αφενός, επέστρεψε το street racing(αν και υπό το φως της ημέρας) καθώς και το κυνηγητό με τους μπάτσους + διάφορες αποστολές (πχ transporter) που δεν υπήρχαν στα προηγούμενα.

Αφετέρου, εκεί που πήγαιναν να φτιάξουν τον χειρισμό στο ProStreet, τον χάλασαν πάλι και τον πήγαν εντελώς στο arcade. Επίσης έχει πολύ βαριά μηχανή γραφικών (κλασικά) χωρίς λόγο.

Πάντως μέχρι εκεί που το έχω παίξει, μου άρεσε το γεγονός ότι δεν υπάρχουν drift και drag modes. Τα θεωρούσα άχρηστα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.