Jump to content



Need for Speed: Undercover


BILL5

Recommended Posts

ο χειρισμός ούτε σε εμενα άρεσε καθόλου και μια ερώτηση

γιατί μου κολλάει με την 4850 που έχω??.. και όλα low?:(:(:(

τι μπορεί να φταίει αφού οι απαιτήσεις του είναι αυτές και είμαι καλυμμένος

System requirements

Operating system: Windows XP or Vista with the latest service pack

Processor: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.0 GHz for Windows Vista)

Ram:1 GB RAM

Video: class GeForce 6500, Radeon 9500 or higher

Hard disk space: 5.5 GB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply
ο χειρισμός ούτε σε εμενα άρεσε καθόλου και μια ερώτηση

γιατί μου κολλάει με την 4850 που έχω??.. και όλα low?:(:(:(

τι μπορεί να φταίει αφού οι απαιτήσεις του είναι αυτές και είμαι καλυμμένος

System requirements

Operating system: Windows XP or Vista with the latest service pack

Processor: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.0 GHz for Windows Vista)

Ram:1 GB RAM

Video: class GeForce 6500, Radeon 9500 or higher

Hard disk space: 5.5 GB

Και σε εμενα κολλάει με το σύστημα τις υπογραφής σε όλες τις ανάλυσης κτλ. Πρέπει να έκαναν πολύ καλή δουλειά στην μηχανή γραφικών... Αν συνεχίσει έτσι θα είναι κάτι σαν τα Win-Με .

Link to comment
Share on other sites

eon ειπαρχει θεμα για το nfs Undercover εδω http://www.thelab.gr/showthread.php?t=52062&highlight=nfs+undercover παρακαλω να κανεται παντα ενα search πριν βαλεται κατι για να μην κανουνε ασκοπα νεα θεματα για τα ειδια πραγματα. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

eon ειπαρχει θεμα για το nfs Undercover εδω http://www.thelab.gr/showthread.php?t=52062&highlight=nfs+undercover παρακαλω να κανεται παντα ενα search πριν βαλεται κατι για να μην κανουνε ασκοπα νεα θεματα για τα ειδια πραγματα. ευχαριστω!

Διάβασε το πρώτο post. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

melkon αν αναφερεσαι σε εμενα οχι δεν εχω φιλιες με τον admin και με κανεναν admin απλως ειναι κριμα να κανουμε καινουργια θεματα για το ειδιο πραγμα συνεχεια καλο ειναι παντα να κανουμε ενα search. eon ναι το ειδα το προτο σου ποστ που το εγραφες για αυτο εβαλα και το λινκ οσο για τον χειρισμο αν δεν το παιξω δεν μπορω να φερω καμια γνωμη θα γινει και συγκριση με τους προηγουμενους τιτλους του παιχνιδιου οπως παντα που θα λεμε εκει τι μας αρεσε και τι οχι ολα αυτα σε λιγες η μερες

Link to comment
Share on other sites

ρε συ απλως η υπογραφη ειναι αυτη που ειναι quote απο ενα αστειο thread του 2004 :)

this thread http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=4052

απλως ρωταω αν οντως ειναι τοσο χαλια το παιχνιδι!

Link to comment
Share on other sites

Είναι χειρότερο κι από το χειρότερο NFS PRO για μένα.. δηλαδή.. ο χειρισμός είναι άθλιος, τα γραφικά είναι απαράδεκτα ακόμα και με τα πάντα on, 6xAA, Aniso. Οι σκιές απαράδεκτες, το concept τραγικό. Βάζει υποψηφιότητα για το χειρότερο nfs όλων των εποχών, άνετα.

Πιο arcade γίνεται; ΔΕ γίνεται! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.