Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


deninho

Recommended Posts

Όποιος ενδιαφέρεται:

http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.20090119.index

έβαλε διάφορα εργαλεία. Θα ορκιζόμουν ότι μέχρι πριν 2-3 μέρες είχε μέσα σ' αυτές τις προσφορές και μια κασετίνα με ντρεμελοειδή. Τώρα δεν τα βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 994
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά μία προσφορα απο electro world για 32" full hd στα 475e είναι αυτή

http://www.avoutlet.gr/default.aspx?pid=70&cgid=5&pd=2636

αλλά δεν υπάρχει στο site αλλά την είδα στο φυλλάδιό τους.Μέχρι 25\1 ισχύει και σόρρυ αλλά έβαλα μια τυχαία σελίδα για να δείτε για ποια πρόκειται!

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά της Wind, απο σήμερα Σάββατο 24-01 έως και την Τρίτη 27-01 σε οποιαδήποτε σύνδεση άνω των 30 ευρώ, δωρεάν οποιαδήποτε συσκευή! Μόλις επέστρεψα από κατάστημα της Wind και παρήγγειλα το HTC DIAMOND δωρεάν στο flexy 30 :jump:

Πληροφορίες

WIND ΕΛΛΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Λ. Κηφισίας 66, 151 25 Μαρούσι - Τηλ.: 210-6158000

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά της Wind, απο σήμερα Σάββατο 24-01 έως και την Τρίτη 27-01 σε οποιαδήποτε σύνδεση άνω των 30 ευρώ, δωρεάν οποιαδήποτε συσκευή! Μόλις επέστρεψα από κατάστημα της Wind και παρήγγειλα το HTC DIAMOND δωρεάν στο flexy 30 :jump:

Πληροφορίες

WIND ΕΛΛΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Λ. Κηφισίας 66, 151 25 Μαρούσι - Τηλ.: 210-6158000

και εγω σημερα εμαθα για αυτη τη προσφορα και ηθελα να παρω το htc touch hd αλλα στο μαγαζι μου ειπαν οτι εχει ληξει, οποιος μαθει για καμια αναλογη προσφορα για κινητα να ειδοποιησει εγκαιρως!!! δεν εχω 700€ να δωσω για το κινητο αλλα το θελω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει ακόμα αρκεί να έχεις γνωστό και να υπάρχει απόθεμα.Άδειασαν όλες οι wind απο κινητά.Εγώ ΄σημερα πηρα ένα Samsung M7500 Emporio Armani και αυτό ήταν ότι καλύτερο είχε μείνει.

Link to comment
Share on other sites

μακρία απο lidl και silvercrest,πήρα την προηγούμενη "προσφορά" με ποντίκι+keyboard στα 20Ε...το ποντίκι πολύ καλό και άνετο,το Keyboard μετά από 10 μέρες τα τέζαρε(και πέταξα και την απόδειξη...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.