Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


deninho

Recommended Posts

Hidden
Call in, επιβεβαιώνω, η τιμή της LE46A856s στο Praktiker είναι στα 1190. Δεν υπάρχει πουθενά στο νετ να το δείτε μονό μέσω τηλεφώνου ή με επίσκεψη στο κατάστημα.

Edit: Του το ρώτησα του υπαλλήλου 2 φορές και του είπα ότι στο φυλλάδιο έχει την 40αρα στα 1190, και μου είπε οτι η 46αρα εχει τιμη 1190.

Κάτσε κάτσε γιατί έβαλα εγώ φωτιές και τώρα έρχεσαι εσύ και μας βάζεις (έχεις Pm) :p

Κάπου έγινε ένα μπέρδεμα γιατί διάβαζα το φυλλάδιο του Praktiker και όντως από λάθος μου δεν είδα το 40" (το πέρασα για 46").

Link to comment
  • Replies 994
  • Created
  • Last Reply

Επειδή εγώ θα τρελαθώ σήμερα μου επιβεβαίωσαν ότι υπάρχει προσφορά σε 46" η εξής:

Samsung 46Α786 (κωδικός 264861) στα 1199€ (τρέχουσα skrouτζαριστή τιμή 1699)

Αν κάποιος βγάλει άκρη ας μου στείλει ένα Pm ότι όλα πάνε καλά μπας και την τσιμπήσουμε. :laughing:

[edit] ΑΚΥΡΟ μόλις με κάλεσαν και μου είπαν ότι έχουν πρόβλημα στην τιμολόγηση τους. Η τιμή είναι 1999€

p.s. Και πάλι συγγνώμη για το μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ θα τρελαθώ σήμερα μου επιβεβαίωσαν ότι υπάρχει προσφορά σε 46" η εξής:

Samsung 46Α786 (κωδικός 264861) στα 1199€ (τρέχουσα skrouτζαριστή τιμή 1699)

Αν κάποιος βγάλει άκρη ας μου στείλει ένα Pm ότι όλα πάνε καλά μπας και την τσιμπήσουμε. :laughing:

[edit] ΑΚΥΡΟ μόλις με κάλεσαν και μου είπαν ότι έχουν πρόβλημα στην τιμολόγηση τους. Η τιμή είναι 1999€

p.s. Και πάλι συγγνώμη για το μπέρδεμα.

LoL εμενα μου ειπε ο συγχυσμενος υπαλληλος οτι ηταν μονο για το Σαββατο η τιμη. Μαλλον την Δευτερα ειχαν καταλαβει την βλακεια???

Μετα μου ξεφουρνησε και το 19-κατι για την 786.

46 σε σειρα "8" ειπε ΔΕΝ εχει παραλαβει ακομα.

Επισης κατι ειπε για 46 "656" στα 980ευρω.:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Άκουγα στο ραδιόφωνο το μεσημέρι ότι στο ΠΛΑΙΣΙΟ σήμερα, αύριο και μεθαύριο σε ΟΛΑ τα Toshiba Satellite laptops δίνουν 4 χρόνια εγγύηση...

Δεν το έχω διασταυρώσει... :(

Link to comment
Share on other sites

http://www.pixmania.com/gr/gr/1514404/art/cibox/ieuic-tft-26-wide-c2601-5.html

Full HD οθόνη με DVI και HDMI μαρκας-μεκαψες 26 ιντσών στα 249Ε από Pixmania

CIBOX C2601 LCD 26''

Τύπος Οθόνης: 26” TFT Active Matrix SXGA LCD. Resolution: 1920x1200

Χρόνος απόκρισης: 5ms.

Κοντράστ: 1000:1.

Φωτεινότητα: 300 cd/m2 .

Είσοδος Σήματος: Αναλογική 15pin D-Sub . DVI. HDMI

Οριζόντια συχνότητα: 30 ~ 82 kHz.

Κατακόρυφη συχνότητα: 56 ~ 76 Hz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.