Jump to content



The Lab's "Theriaklis" corner


bezdim

Recommended Posts

Πάντως είχα σκεφτεί τότε και την πατέντα, "τασάκι για ποδήλατο"... αλλά δε νομίζω ότι θα έπιανε τόσο εκεί, όμως εδώ στην Ελλάδα έχει περισσότερες ελπίδες, όταν γίνει εφικτή η ποδηλασία... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
  • 3 years later...

Είμαστε διεθνώς η τρίτη χώρα σε κάπνισμα τσιγάρων ανά πολίτη. Πρέπει το παράδειγμα σας να ακολουθηθεί από τον μισό Ελληνικό πλυθυσμό για να γίνουμε τουλάχιστον Ιταλία..

Για όσους λένε "Ε, την δικιά μου υγεία καταστρέφω, όχι την δική σου", να το πουνε στους συγγενείς τους που θα ξενυχτάνε δίπλα τους μετά την πρώτη ανακοπή καρδιάς, ή στα παιδιά τους αν τα αφήσουν ορφανά..

Για όσους λένε "Ε, κάνε λίγο πιο πέρα και δεν θα σε παίρνει ο καπνός" ή "Είμαστε σε έξωτερικό χώρο, δεν σε πιάνει ο καπνός" , το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνουνε όταν ξυπνήσουν, είναι να μυρίσουν την μπλούζα που φόραγανε το προηγούμενο βράδυ. Έτσι μυρίζουν και τα δικά μου ρούχα αν κάτσω μια ώρα δίπλα σε καπνιστές.

Το τελευταίο είναι και αυτό που δεν μου λείπει ΚΑΘΟΛΟΥ από τότε που πήγα εξωτερικό. Μπορώ να φορέσω το ίδιο μπλουζάκι 2 συνεχόμενα βράδια! Δεν θα βρομάει!

Disclaimer

Το ποστ αυτό μεταφέρθηκε από κάποιον moderator από το ΠΟΘ, δεν είχα πρόθεση να πατρονάρω κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Old holborn λευκος / rizzla γαλαζια/ φιλτρακια swan... Αν και θα ηθελα να το κοψω αλλα ειναι δυσκολο το μαμημενο...Καπνιζω μονο στην δουλεια γιατι στο σπιτι εβγαλε απαγορευση η γυναικα... Κ στην βεραντα κανει κρυο... :hehe:

Σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω με ποια ημουν τοτε ρε μλκα.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.