Jump to content



The Lab's "Theriaklis" corner


bezdim

Recommended Posts

Εγω ξεκινησα το... "ατμισμα" (προφερεται με ΖΖΖΖΖ :p)

Μετα απο ψαξιμο για μαρκες κλπ, πηρα ενα starter kit απο ενα καταστημα.

Πολυ καλη αισθηση του καπνου και σαφως πιο οικονομικο.

Οποτε εγω ατμιζω πλεον με γευση Virginia (τα στριφτα) και με χαμηλης νικοτινης φιλτρα.

:)

Mιλας με γριφους ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
τσου. Μια χαρα ειναι. Εχει επιπεδα νικοτινης κ αγοραζεις οσο θες.

Τωρα κατι γευσεις τυπου ουισκυ, ρουμι δεν τις εχω δοκιμασει...ακομα...

να φυγεις.....

να πας αλλου.

Δεν εισαι TRUE θεριακλης.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο τοτε που ξεκινησα στριφτο κανω μονο carven και πιστευω οτι ειναι δεν ξερω ο καλυτερος ποιοτικα αλλα μακραν ο πιο ωραιος:dirol: εχω δοκιμασει πολλους την γευση του και το αρωμα του δεν το εχω βρει(εναλλακτικά κανω Old holborn blue)

χαρτακια drum γιατι τα rizla δεν αντεχω να σβηνουν ολη την ωρα φιλτρο κλασικα swan

.πραγματικα αντρικο τσιγαρο:banging:

Link to comment
Share on other sites

εγω απο τοτε που ξεκινησα στριφτο κανω μονο carven και πιστευω οτι ειναι δεν ξερω ο καλυτερος ποιοτικα αλλα μακραν ο πιο ωραιος:dirol: εχω δοκιμασει πολλους την γευση του και το αρωμα του δεν το εχω βρει(εναλλακτικά κανω Old holborn blue)

χαρτακια drum γιατι τα rizla δεν αντεχω να σβηνουν ολη την ωρα φιλτρο κλασικα swan

.πραγματικα αντρικο τσιγαρο:banging:

ναι το τσιγαρο σε κανει αντρα.

picard-facepalm.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω απο τοτε που ξεκινησα στριφτο κανω μονο carven και πιστευω οτι ειναι δεν ξερω ο καλυτερος ποιοτικα αλλα μακραν ο πιο ωραιος:dirol: εχω δοκιμασει πολλους την γευση του και το αρωμα του δεν το εχω βρει(εναλλακτικά κανω Old holborn blue)

χαρτακια drum γιατι τα rizla δεν αντεχω να σβηνουν ολη την ωρα φιλτρο κλασικα swan

.πραγματικα αντρικο τσιγαρο:banging:

ειναι πολυ ωραιος ο craven αλλα με τα χρονια θα σου αλλαξει τα φωτα...επισης, ριζλα πορτοκαλι, καιγεται μεχρι και το φιλτρο,κανεις μπανιο με το τσιγαρο και δε σβηνει...ιμπα χαρτακια, αλλα επισης πολυ χαρτονι....

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ωραιος ο craven αλλα με τα χρονια θα σου αλλαξει τα φωτα...επισης, ριζλα πορτοκαλι, καιγεται μεχρι και το φιλτρο,κανεις μπανιο με το τσιγαρο και δε σβηνει...ιμπα χαρτακια, αλλα επισης πολυ χαρτονι....

Kαλυτερα να στριβεις με Α4.:hehe:

Υπαρχει και το πορτοκαλι Rizla Γλυκοριζα ε.

Οτιδηποτε πιο "παχυ" απο Rizla γαλαζιο μου βγαζει "χαρτιλα"

Thar leaves us γαλαζιο (που ειναι και Chlorine free) και ασημι (που σβηνουν μεχρι να το αναψεις)

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα να στριβεις με Α4.:hehe:

Υπαρχει και το πορτοκαλι Rizla Γλυκοριζα ε.

Οτιδηποτε πιο "παχυ" απο Rizla γαλαζιο μου βγαζει "χαρτιλα"

Thar leaves us γαλαζιο (που ειναι και Chlorine free) και ασημι (που σβηνουν μεχρι να το αναψεις)

καλα αμα κανεις craven με γλυκοριζα, ελα να στρωσεις και την ιονια μετα πλζ :p

εμενα μου τη σπανε τα χαρτακια που σβηνουν γιατι πολυ απλα μπορει να εχουν καλυτερη γευση στην αρχη αλλα μετα το 23ο αναμα ειναι καρβουνο σκετο..περι ορεξεως :p

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα κανεις craven με γλυκοριζα, ελα να στρωσεις και την ιονια μετα πλζ :p

εμενα μου τη σπανε τα χαρτακια που σβηνουν γιατι πολυ απλα μπορει να εχουν καλυτερη γευση στην αρχη αλλα μετα το 23ο αναμα ειναι καρβουνο σκετο..περι ορεξεως :p

μαζι σου απο την μεση και μετα δεν καπνιζεται αυτο το πραγμα.

οσο αφορα το αντρικο που ειπα μια πλακα κανανε ωρε αδελφε

Link to comment
Share on other sites

Το ότι πρέπει να κουβαλάτε ακόμα ένα πράγμα μαζί σας δεν σας πτοεί ρε ήθελα να' ξερα?

Μα πόσες γυναικίες ορμόνες μας έχουν δώσει δηλαδή ώστε να πρέπει να κουβαλάμε κάθε λογής "σερβιέτα" όπου πάμε μέσα στην "μπανανούλα μας";

Κλειδιά-λεφτά-κινητό και αισθάνομαι ήδη "βαρύς"..... Να είχα και πακέτο-αναπτήρα-θήκη;

Άιντε βρε κόψτο asap...

:nono:

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβες.....

στα κουβαλαει η γυναικα..αφου η τσαντα της χωραει τα παντα μεσα :p

QFT :p

Πάντως, χωρίς να θέλω να φανώ σπαστικός ή να το παίξω "φωνή της συνείδησης", παιδιά προσπαθήστε να το κόψετε όσο πιο γρήγορα μπορείτε.

Ο παππούς μου, χρόνια καπνιστής, είναι πλέον με σοβαρό πρόβλημα που απαιτεί υποστήριξη με οξυγόνο.

Πραγματικά, δε θέλετε να φτάσετε στο σημείο να κυκλοφορείτε στο σπίτι με τη συσκευή οξυγόνου από πίσω και να μην έχετε κουράγιο να ανεβείτε 2 σκάλες...

Link to comment
Share on other sites

και ο παππους μου πεθανε στα βαθια γεραματα εχω καπνιζε σαν φουγαρο.δεν λεω οτι ειναι καλο σε καμια περιπτωση και δεν δικαιολογω εμας που καπνιζουμε αλλα σε τελικη αναλυση σωμα μου ειναι οτι θελω το κανω.και ειδικα σε αυτο thread οχι αλλο πρηξιμο σας παρακαλω

ας ανοιξουμε αλλο thread "οι κακες επιπτωσεις του καπνισματος και 1000+1 τροποι για να το κοψετε"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.