Jump to content



Πρώτη σελίδα και πλαίσιο "Από το Εργαστήρι"


GriGaS

Recommended Posts

Αν υπάρχει τρόπος, θα μπορούσατε στο πάνω αριστερά πλαίσιο με τίτλο "Από το Εργαστήρι" να μην δείχνει πολύ παλιά θέματα; Παραδείγματος χάρην εμένα τώρα μου βγάζει το πολύ καλό αλλά πολύ παλιό οδηγό οverclocking του 2004 για AMD Αthlon64 και Pentium 4

Link to comment
Share on other sites

δεν δείχνει απλώς τα παλιά θέματα...δείχνει τα reviews που έχουμε κάνει κατά καιρούς.

Μπορεί το συγκεκριμένο όπως λες να είναι παλιό αλλά έχω την εντύπωση πως πολλές από τις έννοιες που αναφέρει είναι διαχρονικές.;)

Ασε που είναι και ένα καλός τρόπος για να θυμουνται οι παλιοί και να μαθαίνουν ο νεώτεροι

:)

Link to comment
Share on other sites

χαχα ε οχι και σαν τον παρθενωνα,παντως καλο μας κανει να μελαγχωλουμε τις παλιες καλες εποχες,τωρα θυμηθηκα οτι περυσι τετοιο καιρο ειχα PIII 800Mhz και μου ρχεται να κλαψω...:weep:

Link to comment
Share on other sites

χαχα ε οχι και σαν τον παρθενωνα,παντως καλο μας κανει να μελαγχωλουμε τις παλιες καλες εποχες,τωρα θυμηθηκα οτι περυσι τετοιο καιρο ειχα PIII 800Mhz και μου ρχεται να κλαψω...:weep:

ολοι θα εκλαιγαν στη θεση σου.

εγω γουσταρω τα παλια αρθρακια.

ουρτ.

Link to comment
Share on other sites

:suicide: ΛΟΛ επίπεδο1!

Ντρέπεστε να πείτε ότι έχετε λίγα reviews και βγαίνουν τα αρχαία στο rotation... :fun:

(λουλούδια και όλα τα σχετικά προς αποφυγή παρεξηγήσεως ;)

Μπορείς να βοηθήσεις να γίνουν περισσότερα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μ'αρεσει να βγαινουν τα παλαια στην φορα.

Δειχνει αν μη τι αλλο σεβασμο προς τον συγγραφεα που πιθανον να εχει ριξει πολυ δουλεια και προσωπικο του χρονο για να το γραψει.

Μιας και εμφανιζεται δεν θα ξεχαστει τοσο ευκολα ;)

just my 2cents :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.