Jump to content



Recommended Posts

Δεξί κλικ στη συντόμευσή του.. και από compatibility mode βάλε το να τρέχει σαν να είναι σε vista service pack 2..

Ωπ...σωστός.. να δοκιμάσω και εγώ .:shutup:

ΕΔΙΤ: Δουλέυει ωρε...ευχαριστώ!

Έγινε επεξεργασία από MUL
Link to comment
Share on other sites

ok thanx αν θελησετε σβηστε μου το ποστ απλα για αυτο το λαθος στα αυθεντικα μου windows ευθυνεται η ενημερωση KB971033 οπου ελεγχει το activation

Αυτό το update υπάρχει από το Φλεβάρη. Επομένως μάλλον είχες καιρό να κάνεις update.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update υπάρχει από το Φλεβάρη. Επομένως μάλλον είχες καιρό να κάνεις update.

απο το φλεβαρι ειχε βγει στο win update..???? γιατι χθες-προχθες μου το εβγαλε στον ελεγχο για ενημερωσεις! (και κανω συχνα σχετικα χειροκινητα ελεγχο)

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα στο google.

To απόγευμα θα ανοίξω και το μηχάνημα σπίτι με τα 7άρια μήπως και

όντως τώρα το πήρα και εγώ και θα σου πω

Όντως τώρα ήρθε στο Update παρόλο που έχει δημιουργηθεί το Φλεβάρη.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα παίδες ήταν η μεγάλη μέρα που επιτελούς από 32bit vista πήγα σε 7 64bit όλα περίφημα αν εξαιρέσουμε κάτι νεράκια από g5&g15 δηλαδή σε άσχετες στιγμές η ταχύτητα κύλισης του g5 αυξάνεται τρομερά και πρέπει να ανοίξω το setpoint να τα γυρίσω όλα προεπιλογή και να πατήσω οκ για να φτιάξει αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. και το g15 από εκεί που είχα συνειθησει να αλλάζει η οθόνη κάθε λίγα δευτερόλεπτα από εκεί που δείχνει ώρα και mails να πηγαίνει σε cpu usage και λειπα τώρα μένει σταθερή όπου την βάλω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα παίδες ήταν η μεγάλη μέρα που επιτελούς από 32bit vista πήγα σε 7 64bit όλα περίφημα αν εξαιρέσουμε κάτι νεράκια από g5&g15 δηλαδή σε άσχετες στιγμές η ταχύτητα κύλισης του g5 αυξάνεται τρομερά και πρέπει να ανοίξω το setpoint να τα γυρίσω όλα προεπιλογή και να πατήσω οκ για να φτιάξει αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. και το g15 από εκεί που είχα συνειθησει να αλλάζει η οθόνη κάθε λίγα δευτερόλεπτα από εκεί που δείχνει ώρα και mails να πηγαίνει σε cpu usage και λειπα τώρα μένει σταθερή όπου την βάλω εγώ.

Καλύτερα να έχεις τα 64 και να σου αναγνωρίζει και τα 4gb ram, και τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες και συνηθιζονται

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να έχεις τα 64 και να σου αναγνωρίζει και τα 4gb ram, και τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες και συνηθιζονται

το mouse μόλις το έφτιαξα ας είναι καλά ο μανωλας a.k.a ManolisX το g15 έμεινε.

edit:g15 problem solved... :D

Έγινε επεξεργασία από petran_x13
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν τα Win δεν ειναι ενεργοποιημενα,για ποσο καιρο θα τα εχω ετσΙ?Καμια μερα?Μηνα?

Εχω ΟΕΜ απο e-shop και οπως μου ειχε συμβει με τα Vista (παλι ΟΕΜ απο e-shop) μου τα βγαζει οτι δεν ειναι αυθεντικα.Φοβερο το e-shop...Εμπιστοσυνη 0 απο μενα πλεον.

:rant:

Αν μπορεσω θα περασω απο e-shop να τους τα πω απο κοντα στο Μενιδι.Δεν θα σκασω εναν μισθο(που δεν μπορεσα ποτε να βγαλω) για ενα λειτουργικο,ουτε θα αφησω να παει χαμενο και το ΟΕΜ που μου εδωσαν.Αντε δηλαδη!!! :rant:

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι λογικο αυτο?Κανονικα ειναι τα ΟΕΜ απο το μαγαζι.Απλα update εκανα.Δηλαδη ελεος.Σαν να μου λεν στα μουτρα μου "κατεβασαμε το λειτουργικο απο warez site και το καψαμε σε δισκακι για παρτη σου" :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.