Jump to content



Recommended Posts

Παιδια αν τα Win δεν ειναι ενεργοποιημενα,για ποσο καιρο θα τα εχω ετσΙ?Καμια μερα?Μηνα?

Εχω ΟΕΜ απο e-shop και οπως μου ειχε συμβει με τα Vista (παλι ΟΕΜ απο e-shop) μου τα βγαζει οτι δεν ειναι αυθεντικα.Φοβερο το e-shop...Εμπιστοσυνη 0 απο μενα πλεον.

:rant:

Αν μπορεσω θα περασω απο e-shop να τους τα πω απο κοντα στο Μενιδι.Δεν θα σκασω εναν μισθο(που δεν μπορεσα ποτε να βγαλω) για ενα λειτουργικο,ουτε θα αφησω να παει χαμενο και το ΟΕΜ που μου εδωσαν.Αντε δηλαδη!!! :rant:

Απλα lol

αν δεν βρεις λύση στείλε πμ....2 λεπτά δουλίτσα είναι...:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και καποιες μερες σε ασχετες στιγμες καθως και λιγες φορες με το που ανοιγουν τα windows εχω blue screen στην οποια πανω οταν περιγραφει το προβλημα γραφει A clock interrupt was not received on a secondary processor within the allocated time interval.Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

αν δε τα βλέπεις, πήγαινε στον πίνακα ελέγχου στη προσθαφαίρεση προγραμμάτων και εκεί θα δεις την προσθαφαίρεση δυνατοτήτων των windows, κάπως έτσι το λέει. Από εκεί εγκαθιστάς τα παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να το πάθω αυτό! Ενώ χρησιμοποιώ το Photoshop μετά από λίγη ώρα τρέμει η οθόνη για ελάχιστα δευτερόλεπτα και μετά μαυρίζει. κάνω restart και μου λέει πως μόλις επανήλθε από σφάλμα! μήπως έχετε καμιά ιδέα τι φταίει; Στα Autodesk 3d Studio Max, Adobe Director δεν μου έχει κολλήσει ποτέ! Χρησιμοποιώ Win7 Ultimate 32bit me to systhma ths ypografhs. το minidump είναι αυτο:

bsod1.png

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να το πάθω αυτό! Ενώ χρησιμοποιώ το Photoshop μετά από λίγη ώρα τρέμει η οθόνη για ελάχιστα δευτερόλεπτα και μετά μαυρίζει. κάνω restart και μου λέει πως μόλις επανήλθε από σφάλμα! μήπως έχετε καμιά ιδέα τι φταίει; Στα Autodesk 3d Studio Max, Adobe Director δεν μου έχει κολλήσει ποτέ! Χρησιμοποιώ Win7 Ultimate 32bit me to systhma ths ypografhs. το minidump είναι αυτο:

bsod1.png

εδιτ: την πρώτη φορά που μου το έκανε, όταν άνοιξα τον η/υ μου έβγαλε μηνυμα ότι είχε κρασάρει ο driver τηε κάρτας γραφικών... λέτε να φταίει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Οχι καθολου τα Mhz πολλες φορεσ ριχνω του επεξεργαστη οπως εκανα παντα αλλα χτες μου το εκανε και οταν τα mhz ηταν στο default οποτε δε νομιζω να παιζει ρολο αυτο
Παιδια εδω και καποιες μερες σε ασχετες στιγμες καθως και λιγες φορες με το που ανοιγουν τα windows εχω blue screen στην οποια πανω οταν περιγραφει το προβλημα γραφει A clock interrupt was not received on a secondary processor within the allocated time interval.Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να παιζει?
Παιδια κανεις?Το ζητημα επιμενει ακομα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ζητώ συγνωμη προκαταβολικά αν έχει ρωτηθεί ξανα αλλά ειναι λίγο δύσκολο να ψάξω 80 σελίδες. υπάρχει δυνατότητα μετάβασης από RC έκδοση σε κανονική με αναβάθμιση ή δεν το γλυτώνει το φορματ το pcάκι ;

Link to comment
Share on other sites

thanx για το λινκ Spyrus. Δούλεψε αλλά τώρα υπάρχει ένα άλλο πρόβλημα. Ενώ έχω περάσει το update της ελληνικής γλώσσας δεν ξεκινάει η αναβάθμιση. Βγάζει σφάλμα που λέει ότι " η αναβάθμιση δεν ειναι δυνατή γιατί ο δίσκος που χρησιμοποιώ (ελληνικός) είναι σε άλλη γλώσσα από την εγκατεστημένη.

Link to comment
Share on other sites

Μα έκανα το update με το language pack ακριβώς για να μην υπάρχει ασυμβατότητα με την γλώσσα της υπάρχουσας εγκατάστασης και του dvd. Μου λες δηλαδή να το ξηλώσω και να το ξαναβάλω ;

Nαι, τα ultimate έχω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.