Jump to content



Recommended Posts

μιλατε για τα windows 7 ? απαραδεκτο,δε βγηκαν ακομη στα ραφια

εισαστε ολοι παρανομοι,στη φυλακη

και ειπα να μην ξαναμιλησω αλλα δε με αφηνει ο διαολος.

Μερικοί απο έμας τουλάχιστον τρέχουμε την RC 7100 την οποία η M$ μας εδωσε απο την ιστοσελίδα της μαζι με το κλειδάκι μας ... :magic:

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να ειναι παρανομοι οσοι πληρωνουν συνδρομη στο MSDN/Technet ,η οι φοιτητες/καθηγητες κλπ... (μεσω MSDNaa)

φυσικα και εξαιρουνται αυτοι ,

Μερικοί απο έμας τουλάχιστον τρέχουμε την RC 7100 την οποία η M$ μας εδωσε απο την ιστοσελίδα της μαζι με το κλειδάκι μας ...

ακριβως , αν και δεν ειναι η RTM

Link to comment
Share on other sites

επίσης δε μου κάνει rate το σύστημα.. βγάζει ένα μήνυμα

"the windows experience index for your system could not be computed.

the assessment or other operation did not complete successfully. this is due to an error being reported from the operating system, driver or other component."

έβαλα ακόμα πιο νέους οδηγούς της nvidia 21/08 και το μήνυμα επιμένει.. :(

Σιγουρα θα βγάλει drivers αλλά μην χρησιμοποιείς το αυτόματο σύστημα τους. Δε δουλεύει σωστά.

Δες και εδώ.

ευχαριστώ για την απάντηση mpapad ;)

Link to comment
Share on other sites

εφοσον μπορεις να περασεις ευκολα MUIs στα professional (google it ;) ) ,και με την αγγλικη καλυπτεσαι ;)
ακριβώς, αν και απο την εμπειρία μου με Vista (ultimate, όπου και εκει περνάς MUIs) το OS γίνεται λίγο πιο "βαρύ".
Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα.οταν παω να κατεβασω την εκδοση rc μου κολαει και ο ff και ο IE στο σημειο που δινει το key αλλα δεν πεταει καποιο μυνημα για να πατησω download:(

καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα.οταν παω να κατεβασω την εκδοση rc μου κολαει και ο ff και ο IE στο σημειο που δινει το key αλλα δεν πεταει καποιο μυνημα για να πατησω download:(

καμια ιδεα;

F4il

We're sorry, but downloads are no longer available. Here are the Installation Instructions, Release Notes, and FAQ. For additional technical questions visit our forums for:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τα RTM από το MSDNAA (δεν είδα να λέει πουθενά για RTM βέβαια...final μου φαίνεται) σε Χ86 Pro εκδοσή...

Πριν είχα τα RC 7100 χ86 από την MS κατευθείαν. Μηχάνημα το Wind/Advent (Atom,2gb,120gb)

Όλα μια χαρά, όπως και με την RC αλλά έχω την αίσθηση ότι είναι κάπως ποιο αργά τα RTM σε σχέση με την RC.

To έχει παρατηρήσει κανείς άλλος? Η αξιολόγηση πάντως δίνει τον ίδιο βαθμό (2,1:hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Στα professional δε μπορώ να αλλάξω τη γλώσσα... και δε βρήκα πατέντα αντίστοιχη με των vista... έχετε κάτι;
Δεν προκειτε για πατέντα αλλά για MUIs. Νομιζω δεν ειναι διαθέσιμα τα ελληνικά ακόμη, όπως και πολλές άλλες γλώσσες.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.