Jump to content



Έρχεται o Intel Core2 Duo E8700 !


ProPitsiriko$

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
ποιος ο λογος να βγαλει πιο ψηλα χρονισμενα cpu?:rolleyes:

Στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν μετράει το cpu speed οσο το multi που ειναι και καθοριστικος παραγοντας υπερχονισμου στους wolfdale.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ποια 7ghz??:tomato:

Αν είναι Ε0 ο 8700 τότε μια από τα ίδια στο 24/7 overclock (για μένα αυτό μετράει περισσότερο).

Αν είναι νέο revision και μπορώ να έχω καθημερινά και εύκολα με αερόψυξη τα 4.6-4.8ghz όπως έχω τώρα τα 4.0-4.2 τότε μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ποια 7ghz??:tomato:

Αν είναι Ε0 ο 8700 τότε μια από τα ίδια στο 24/7 overclock (για μένα αυτό μετράει περισσότερο).

Αν είναι νέο revision και μπορώ να έχω καθημερινά και εύκολα με αερόψυξη τα 4.6-4.8ghz όπως έχω τώρα τα 4.0-4.2 τότε μάλιστα.

4.6-4.8 ghz 24/7 με αέρα??Τι να πώ,μακάρι αλλά δεν το βλέπω..:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

4.6-4.8 ghz 24/7 με αέρα??Τι να πώ,μακάρι αλλά δεν το βλέπω..:toomuchne

Το ξέρω ότι είναι υπερβολή αυτό που λέω...ούτε γω το βλέπω... αλλά αυτό προσπαθώ να πω, ότι η εξέλιξη είναι να είσαι σε τέτοια νούμερα (4.6-4.8) σε καθημερινή χρήση και όχι να πιάσεις 7ghz για ένα benchmark

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.