Jump to content



Έρχεται o Intel Core2 Duo E8700 !


ProPitsiriko$

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Τι είναι αυτό το cpusers.gr βρε Duncan αγόρι μου....?

τεσπα.

edit: εγώ relaxed είμαι, αλλά όταν δεν έχεις μια αποκλειστικότητα, μην προσπαθείς να την αποκτήσεις έτσι. Ολόκληρο TC Magazine δεν έβαλε το logo του, μη γινόμαστε επέτες δημοσιότητας :)

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το cpusers.gr βρε Duncan αγόρι μου....?

τεσπα.

edit: εγώ relaxed είμαι, αλλά όταν δεν έχεις μια αποκλειστικότητα, μην προσπαθείς να την αποκτήσεις έτσι. Ολόκληρο TC Magazine δεν έβαλε το logo του, μη γινόμαστε επέτες δημοσιότητας :)

:OT:Man,sorry αλλα εμείς το είχαμε περισσότερο από μια μέρα πριν σε σχέση με το tcmag αλλα και όλα τα ''γνωστά'' sites:)Από το vr-zone έγινε γνωστό(από μας δηλαδή) :):OT:

sorry για το off . . .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:OT:Man,sorry αλλα εμείς το είχαμε περισσότερο από μια μέρα πριν σε σχέση με το tcmag αλλα και όλα τα ''γνωστά'' sites:)Από το vr-zone έγινε γνωστό(από μας δηλαδή) :):OT:

sorry για το off . . .

Πολυ απροσεκτος εισαι απο τι φαινεται :)

Τα παρασημα μου λοιπον γιατι με απλα μαθηματικα που καναμε αρχες δημοτικου , δειχνουν οτι βρηκες το link στις 27/1 14:20(ωρα ελλαδας)και το ποσταρες στο vrzone στις 27/1 14:20(ωρα ελλαδας) ενω η αντιστοιχη ωρα στη Σιγκαπουρη ειναι 20:20 οπως φαινεται.

12345testre9.jpg

Αλλα μιας και συνεχιζουν οι αποκλειστικοτητες οπως και τα ψεμματα.Το ιδιο σου το φορουμ σε προδωσε φιλε μου.

και ερωτω : πως γινεται στο αρθρο σου να εχει γινει τελευταιο edit στις 27/1 16:20 και η φωτογραφια που ανεβασες ειναι στις 27/1 16:17 και παρολα αυτα να θεωρειται αποκλειστηκοτιτα οταν το TC ανεβασε την ειδηση με τη φωτο στις 27/1 10:30 (ευρωπαικη ωρα)?

Και προφανως αν παρουμε και το ονομα αρχειου που ειναι ανεβασμενο στο φορουμ σας λεει 2009-01-27_151457.jpg

υποψιαζομαι οτι βρηκες το link στις 14:20 (το ποσταρεις στο vrzone-γραφει 20:20το φορουμ) αποθηκευσες τη φωτογραφια στις 15:14:57 και την ανεβασες κανοντας edit στις 16:17

Ωριστε :

cpuserssssn8.jpg

Ωραια αποκλειστικοτητα!

Το εψαξα τοσο πολυ γιατι δεν ειναι ωραιο να δινουμε λαθος εντυπωσεις δημοσιως.

Ιασονας

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε, ωραίος ρε Jason, χαρά στο κουράγιο σου :D

Εγώ το θυμόμουν ξεκάθαρα ότι η είδηση για τη διαθεσιμότητα του CPU υπήρχε το πρωί στις 11-12 η ώρα στο TC Magazine, μιας και όταν κάθισα κατά τις 3 το μεσημέρι να γράψω το νέο, ήταν το πρώτο που έπιασα. Κατόπιν έκανα ένα check στο cpusers γιατί είχε χαθεί το link από το ark.intel.com και είδα πως είχε απαντήσει εκείνη την ώρα (περίπου 15:30) ο φίλος Duncan στο θέμα του για τον 8700, αναφέροντας τη διαθεσιμότητα του CPU στο βελγικό μαγαζί (χωρίς να έχει ανέβει ως τότε το Printscreen με το logo, για το οποίο και συζητάμε). Γι αυτό το λόγο άλλωστε σχολίασα το όλο θέμα, μιας και το TC Magazine είχε πρώτο την είδηση για το Digicom.

---

Όπως και να χει, πολλά ακούγονται αυτές τις μέρες και για τον 8700 και για τον 975 - υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να είναι ψευδή όλα αυτά όπως λένε κάποιοι...:shifty:

Για να δούμε, γιατί σίγουρα ένας 8700 τουλάχιστον θα ήταν "χρήσιμος" στους Overclockers :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απροσεκτος εισαι απο τι φαινεται :)

Τα παρασημα μου λοιπον γιατι με απλα μαθηματικα που καναμε αρχες δημοτικου , δειχνουν οτι βρηκες το link στις 27/1 14:20(ωρα ελλαδας)και το ποσταρες στο vrzone στις 27/1 14:20(ωρα ελλαδας) ενω η αντιστοιχη ωρα στη Σιγκαπουρη ειναι 20:20 οπως φαινεται.

12345testre9.jpg

Αλλα μιας και συνεχιζουν οι αποκλειστικοτητες οπως και τα ψεμματα.Το ιδιο σου το φορουμ σε προδωσε φιλε μου.

και ερωτω : πως γινεται στο αρθρο σου να εχει γινει τελευταιο edit στις 27/1 16:20 και η φωτογραφια που ανεβασες ειναι στις 27/1 16:17 και παρολα αυτα να θεωρειται αποκλειστηκοτιτα οταν το TC ανεβασε την ειδηση με τη φωτο στις 27/1 10:30 (ευρωπαικη ωρα)?

Και προφανως αν παρουμε και το ονομα αρχειου που ειναι ανεβασμενο στο φορουμ σας λεει 2009-01-27_151457.jpg

υποψιαζομαι οτι βρηκες το link στις 14:20 (το ποσταρεις στο vrzone-γραφει 20:20το φορουμ) αποθηκευσες τη φωτογραφια στις 15:14:57 και την ανεβασες κανοντας edit στις 16:17

Ωριστε :

cpuserssssn8.jpg

Ωραια αποκλειστικοτητα!

Το εψαξα τοσο πολυ γιατι δεν ειναι ωραιο να δινουμε λαθος εντυπωσεις δημοσιως.

Ιασονας

Ενα θα πω..ΕΛΕΟΣ!!!!!

Φίλε σε καίει που πόσταρα την είδηση στις 25-01-2009, 14:37 (Κυριακή), 2-3ος στον κόσμο???(έπρεπε να βγάλω ss τα αποτελέσματα του google)

Για δες εδώ:http://tcmagazine.com/comments.php?id=24211&catid=2&highlight=e8700αρχική είδηση ανέβηκε January 26, 2009 12:46(Δευτέρα, από τον Cristian ο οποίος είδε την είδηση στο VR-zone σιτς 26 του μηνός,την οποία την είχα ποστάρει πάλι εγώ:T:. και την ανέβασε και στο tcmag.:hmm:

Ο κορμός αυτής της είδησης φιλε ΔΕΝ είναι το link στο digicom-it.be.Αυτο είναι απλώς μια προσθήκη,ένα στοιχείο παραπάνω, όπως θες πέστο το οποίο όντως το βρήκα στο tcmag δύο μέρες μετά. ετσι,μόλις βρήκα το link στο sto tcmag, τρ'αβηκσα screenshot και το πόσταρα στην είδηση στο CPUsers.gr σαν πόστ

και μέτα έκανα και edit στο πρώτο post για να το βάλω και εκεί.

Εχεις δίκιο,δεν θυμάμαι τι σκεφτόμουν και έβαλα φότο με το logo στο παραπάνω μου πόστ.¨) μάλλον έβαλα λάθος λίνκ εικόνας,μόλις πόσταρε ο gznp την είδα και την άλλαξα αμέσως;)

Και κάτι άλλο επί την ευκαιρία...Για δες λίγο τον τίτλο και την ημερομηνία αυτού του thread:)Ειναι ακριβώς ίδιος με αυτόν της είδησης μου στο CPUsers.gr

Επίσης στις 25-01-09, 20:18 που ποσταρήστηκε το παρόν thread η είδηση δεν υπήρχε στο tcmag, μόνο στο cpusers.Καλο θα ήταν να βάζουμε και την αληθινή πηγή:)

Όπως και να χει, πολλά ακούγονται αυτές τις μέρες και για τον 8700 και για τον 975 - υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να είναι ψευδή όλα αυτά όπως λένε κάποιοι...

Οντως, αλλά λίγο περίεργο να έβαλε η Intel ολόκληρη σελίδα με νέο cpu στο ark σιτε της:...:.Τεσπα,θα δούμε στις επόμενες εβδομάδες.

Ωραια αποκλειστικοτητα!

Ειδες ε?και γαμώ!

Καλή σου μέρα Jason:)

Φιλικά πάντα,δεν έχω να χωρίσω τπτ με σας:), μια παρέα είμαστε.Επίσης, δεν χρειάζεται να προκαλείτε,τα παραπάνω posts με τις ντομάτες και λοιπά τα λένε όλα:(

Κρίμα χαλάσαμε και το thread:sorry:

Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχε..μπα ; παραδεχομαστε το λαθος τωρα ;

εμενα δεν με ενδιεφερε το ποτε ανεβασες την ειδηση.Αλλα για το λογοτυπο στη φωτο σας που ακομα παραμενει με το λογοτυπο.Και καποιος βαζει λογοτυπο οταν υπαρχει αποκλειστικοτητα.Υπηρχε ; Οχι.το παραδεχτηκες.Αυτο το μηνυμα ηθελα να περασω.

Και που σαι..ΕΛΕΟΣ εγω η εσυ ;

για να σοβαρεφτουμε.Αλλα σε εφαγε η σιγουρια οτι κανενας δε θα το ψαχνε.Θα παρακαλουσα να μενε το ποστ μου με την αποδειξη στο φορουμ και ολα τα αλλα να σβηστουν για να βλεπουν οι επισκεπτες την αληθεια και μονο την αληθεια

τα σεβη μου,

Ιασονας

edit : γιατι αλλαξες το nick μου σε jordan απο Jason?

Και κατι last.μια παρεα ειμαστε.Δε χωρανε κοροιδιες

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

http://cgi.ebay.com/Intel-E8700-Core-2-Duo-Chip-E8600-w-10-5-Multiplier_W0QQitemZ220518926013QQcmdZViewItemQQptZCPUs?hash=item3357f3c6bd

Eίναι ο ίδιος που έκανε το θέμα στο XS(που πλέον δεν υπάρχει, γιατί το έσβησαν οι mods εκεί).

Link to comment
Share on other sites

ο τυπος απο το ebay λεει οτι μονο 2-3 κομματια εχουν γινει verified .γιατι ετσι ? η ιντελ κανει οτι να ναι η μου φαινεται ? αλοτε λεει για τους 8700 αλοτε για τους i3 κ τελικα δεν θα ερθει 8700 . τελικα τι ειναι αληθεια ? για τι αν βγει ο 8700 κανονικα στην παραγωγη θα γινει χαμος στα θεματα με overclock .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.