Jump to content



Ο ΟΤΕ αναβαθμίζει τις ταχύτητες ADSL σε ολόκληρη την Ελλάδα


VIL

Recommended Posts

Σε αναβάθμιση των ταχυτήτων ADSL σε όλη τη χώρα, χωρίς πρόσθετη οικονομική επιβάρυνση, προτίθεται να προχωρήσει ο ΟΤΕ, στο πλαίσιο της στρατηγικής του για τη διάδοση της ευρυζωνικότητας.

Για τον polono :D

http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_19/02/2009_268133

Link to comment
Share on other sites

Σε αναβάθμιση των ταχυτήτων ADSL σε όλη τη χώρα, χωρίς πρόσθετη οικονομική επιβάρυνση, προτίθεται να προχωρήσει ο ΟΤΕ, στο πλαίσιο της στρατηγικής του για τη διάδοση της ευρυζωνικότητας.

(Με κάθε επιφύλαξη παίδες γιατί το κείμενο είναι ανυπόγραφο)

http://freemail.services.in.gr/email/popup.asp?urlname=download/HMI_VIL_16282/1/%D3%F5%ED%E7%EC%EC%DD%ED%EF+%2D%28attach%291%2Ehtm

Η υπηρεσία που ζητήσατε είναι διαθέσιμη μόνο σε εγγεγραμένους χρήστες.

:p

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετυχε και το γνωριζα αυτη τη πληροφορια

θα το κανουν καπου μεσα στον Απριλιο και καταργουν 1mbit και 4mbit

δηλαδη οι κατοχοι των 2 θα μεινουν στα 2.

οι κατοχοι των 1 θα γινουν 2.

οι 4->8

ετσι ξερω

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετυχε και το γνωριζα αυτη τη πληροφορια

θα το κανουν καπου μεσα στον Απριλιο και καταργουν 1mbit και 4mbit

δηλαδη οι κατοχοι των 2 θα μεινουν στα 2.

οι κατοχοι των 1 θα γινουν 2.

οι 4->8

ετσι ξερω

Λογικο ακουγεται μιας και σε πολλες περιοχες δεν υποστηριζεται ταχυτητα μεγαλυτερη των 2mbit

Παλι το μακρυτερο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

επισης για αυτους που δεν θα "πεσουν" στις νεες δωρεαν αναβαθμισεις,θα ισχυει η μικτροτερη τιμη.

Δηλαδη οι ηδη στα 2 και 8 θα πληρωνουν οσο πληρωναν οι 1 και 4 αντιστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δηλ που έχω 8αρα θα πληρώνω όσο κάνει μέχρι τώρα η 4αρα?η μήπως δεν θα πληρώνω καθόλου γιατι δεν θα υπάρχει εμπορικά διαθέσιμη η 4αρα...:D:D:D:D:D:D:D:D:D.Η απορία που μου προκύπτει είναι τι θα γίνει με τους χρήστες που εχουν 4αρες γιατί η περιοχη τους δεν υποστηριζει 8αρα και αναγκαστικά πέσανε στην 4αρα.Εφόσον δεν θα ειναι διαθέσιμη αυτή η ταχύτητα που θα πάνε? Θα πέσουν στα 2mbps:-O:-O?

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο φιλος μου,που ο πατερας του δουλεβει στην Nova,μου ειπε οτι τον αλλο μηνα η Forthnet θα κυκλοφορησει για πρωτη φορα διαφορα πακετα με δορυφορικη,θα ειναι γυρω στα 20 το μηνα...αν θυμαμαι καλα απ΄οσο μου ειπε...:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.