Jump to content



Δεν ανταποκρινεται το msn...


pastelidis.n.s.

Recommended Posts

φιλε προβλημα του msn 9 ειναι.γενικα ολο κοληματα ειναι ο 9.π.χ. videoκληση den εχω καταφερει να κανω με τον 9.βγαλε τον 9 και βαλε τον 8.πατα στο google msn 8 και θα το βρεις.

Όταν εγκαταστείς το messanger 9 δεν σε αφήνει να πας στην προηγουμενη έκδοση γιατί έχεις κάνει ήδη την αναβάθμιση...

Το λέει και ο pastelidis ήδη πιο πάνω:turn:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα εχω ψαξει ολα μα ολα μεχρι και απο registry τo εσβησα και το εγκατεστησα παλι.....αλλα τιποτα μα το θεω εχω σπασει το κεφαλι μου να δω τι φταει....αλλα δεν βρισκω τιποτα...ετσι στα καλα καθουμενα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα εχω ψαξει ολα μα ολα μεχρι και απο registry τo εσβησα και το εγκατεστησα παλι.....αλλα τιποτα μα το θεω εχω σπασει το κεφαλι μου να δω τι φταει....αλλα δεν βρισκω τιποτα...ετσι στα καλα καθουμενα?

φιλαράκι δοκίμασες καμμιά παλιότερη version?

Link to comment
Share on other sites

Όταν εγκαταστείς το messanger 9 δεν σε αφήνει να πας στην προηγουμενη έκδοση γιατί έχεις κάνει ήδη την αναβάθμιση...

Το λέει και ο pastelidis ήδη πιο πάνω:turn:

ρε παιδια εγω εχω βαλει σε 2 λαπτοπ με βιστα τον 9,δεν δουλευε τον εκανα unistall απο το προσθαφερεση προγραμματων και μετα κατεβασα τον 8.5 και τον εγκατεστησα.εσας γιατι δεν σας αφηνει δεν καταλεβαινω.:hmm:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω εχω βαλει σε 2 λαπτοπ με βιστα τον 9,δεν δουλευε τον εκανα unistall απο το προσθαφερεση προγραμματων και μετα κατεβασα τον 8.5 και τον εγκατεστησα.εσας γιατι δεν σας αφηνει δεν καταλεβαινω.:hmm:

Εγώ δεν μπόρεσα ποτε να το κάνω αυτό που λες:nada:.

Το ίδιο και ο pastelidis.. τώρα τι να σου πω δεν ξέρω :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.