Jump to content


Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

Παδια μηπως παιζει να γινει και καμια νεα ομαδικη? Ενδιαφερομαι αν ειναι...

Θα ηθελα επισης να ρωτησω αν θα μπορουσα να χρησιμοποιησω και εγω το υπαρχον καλιμπραριστιρι:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply
Παδια μηπως παιζει να γινει και καμια νεα ομαδικη? Ενδιαφερομαι αν ειναι...

Θα ηθελα επισης να ρωτησω αν θα μπορουσα να χρησιμοποιησω και εγω το υπαρχον καλιμπραριστιρι:p

Eγω ειμαι μεσα

και εκτος του οτι δεν εχουμε δωσει λεφτα για το υπάρχον

ενα δεν φτανει

Αν και εχω βρει icc που εκαναν καλη δουλεια*** + για το gamma υπαρχουν πολλα καλα sites και s/w

λεω να κανουμε καινουρια ομαδική, ετσι για την φαση.

*** οχι απλα καλη , μερα με την νυχτα

Link to comment
Share on other sites

FLO

Dem

theo_mich

christaras

sebastian

amartolos

ChSin7

MasterCommander

8 μεχρι στιγμης...

μια "χαζή" ερώτηση: Έχετε σκεφτεί τι καλιμπράδι θα πάρετε; ή τουλάστιχον 2-3 εναλλακτικές, ανάλλογα με το πόσοι θα μαζευτούν;

Εγω προσωπικα δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου θελω να δω πρωτα ποσοι θα μαζευτουμε να δουμε τι buget εχουμε και μετα βλεπουμε...

Οποιος εχει καμια ιδεα ας την πεταξει:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου θελω να δω πρωτα ποσοι θα μαζευτουμε να δουμε τι buget εχουμε και μετα βλεπουμε...

Οποιος εχει καμια ιδεα ας την πεταξει:p

εγώ έχω να προτείνω το color munki, αλλά αυτό ξεφεύγει κάπως (περί τα 450-510€), αλλά καλιμπράρει οθόνες, εκτυπωτές, προτζέκτορες, πίνακες, τα πάντα όλα, τι να λέμε τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.