Jump to content



Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

Count me in!!! 4 ως τωρα :)

μενω κοζανη, θα μου το στειλεις με ΕΛΤΑ οταν καταθεσω τα money :p

ΜΠΡΑΒΟ dubber, γρηγορος και ευθυμος! :dance3::dance3:

edit: Θα ηταν καλο επισης να ειδοποιηθουν οσοι εδειξαν αρχικα ενδιαφερον ωστε να μπουμε ολοι :)

υπολογιζω χοντρικα γυρω στα 11-12 ατομα, αρα θα μας βγει απο 13 ευρω περιπου :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

λιγο δυσκολο δεν ειναι να κανει βολτες σε ολη την ελλαδα? (αθηνα - κρητη - κοζανη μεχρι στιγμης)

προταση: θελουν οι θεσσαλονικεις:p να παρουμε ενα και να ειναι ειναι εντος πολης για να κανουμε δουλεια πιο γρηγορα?? (μν γινει κανα flame αθηνα - θεσσαλονικη, για το πρακτικο της υποθεσης το λεω)

αναλαβαμβανω αμα μαζευτουν 5-8 ατομα... περισσοτεροι με τπτ για μενα.

@dubber δεν προσπαθω να σου κλεψω τη δοξα:p:tomato:

edit: Θα ηταν καλο επισης να ειδοποιηθουν οσοι εδειξαν αρχικα ενδιαφερον ωστε να μπουμε ολοι :)

υπολογιζω χοντρικα γυρω στα 11-12 ατομα, αρα θα μας βγει απο 13 ευρω περιπου :)

λογικα υπολογισες και μενα.... για 11-12 ατομα δεν ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον ειμαστε 6 theo , αλλα θα θελησουν αρκετοι ακομα , απλα δεν προλαβαν να δουν οτι το εχει ηδη παρει ο dub.

η αληθεια ειναι πως οντως πανω απο 10 δεν αξιζει γιατι μετα μειωνεται το κοστος κατα ~2-3 ευρω με καθε + ατομο.

dubber διαφωτισε μας!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είχα μια σκέψη στο δρόμο της επιστροφής από τη δουλειά και θα προσωρήσουμε έτσι.

Καταρχάς έβγαλα τον εαυτό μου από τη λίστα κι εξηγώ πιο κάτω το γιατί:

Το g.b. κλείνει με τις 10 πρώτες συμμετοχές. Το ποσό προκαθορίζεται από τώρα στα 10€ το άτομο. Τα υπόλοιπα 60 τα βάζω εγώ μιας και τον περισσότερο χρόνο που δεν θα το έχει κάποιος για να καλιμπράρει θα μένει σε εμένα. Σε περιοχές εντός Αθηνών θα το διανέμω εγώ, για εκτός Αθήνας θα αποστέλλεται από τον τελευταίο που το έχει στην Αθήνα.

Το ποσό είναι μικρό, ελπίζω να είστε όλοι ικανοποιημένοι.

Θα επανέλθω με στοιχεία και τρόπο πληρωμής. Όποιος έχει paypal θα βόλευε ακόμα καλύτερα, αλλά περισσότερα αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μια μερα έλειψα και το κάνατε ..^%@&%.... :p :P

Μπράβο duber !!! Εννοείτε ότι είμαι μέσα. Έχεις Π.Μ. :T:

Θα κάνεις review - οδηγό χρήσης, Do'n'Don'ts ? Εαν ναί μέσα σε μια βδομάδα θα έχει τελειώσει η Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη ισως ειναι λιγο αδικο να μεινουν καποια ατομα εξω... Εννοω οτι η λιστα εγινε στο αψε σβησε και καποιοι μπορει να μην προλαβαν να δουν την εξελιξη

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη ισως ειναι λιγο αδικο να μεινουν καποια ατομα εξω... Εννοω οτι η λιστα εγινε στο αψε σβησε και καποιοι μπορει να μην προλαβαν να δουν την εξελιξη

Αν ενδιαφέρονται δε τρέχει και τίποτα, ανοίγει άλλο θέμα με άλλη ομαδική. Προσωπικά ακόμα και τα 10 άτομα τα θεωρώ πολλά για τέτοιο gadgetaki.

Link to comment
Share on other sites

ΙΜΗΟ: Μου φαίνεται πιο "τιμιο" να κλείσει εδώ η λίστα, 10 άτομα με τον dubber μέσα και να μοιραστεί το ποσό στα 10.

Εξήγησα τους λόγους μου πιο πάνω + το ότι δεν είναι δύσκολο να ακουστούν "διάφορα" σε μια ομαδική αγορά. Τα έχω δει ουκ ολίγες φορές.

Περιμένουμε τον 1 και κλείσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρονται δε τρέχει και τίποτα, ανοίγει άλλο θέμα με άλλη ομαδική. Προσωπικά ακόμα και τα 10 άτομα τα θεωρώ πολλά για τέτοιο gadgetaki.

Και εγω θελω να ειμαστε λιγα ατομα... Το ειχα πει και στην προηγουμενη σελιδα, οτι αν ειναι να μαζεφτουμε πολλοι εγω ειμαι out. Αλλωστε δεν νομιζω να τον ενδιαφερει καποιον αν θα δωσει 5 η 10 η 15 euro, αφου ολοι την δουλεια μας ευκολα θελουμε να κανουμε, και οχι να περιμενουμε ενα 6μηνο για να παρουμε το μηχανακι. Απλα επειδη την προηγουμενη ομαδικη την ειχα χασει για μιση μερα και ξενερωσα ασχημα, χωρια που περιμενα πολυ καιρο, συμμεριζομαι την ξενερα αυτη... Ισως φασκω και αντιφασκω λιγο... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.