Jump to content



Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

Συγνώμη που παρεμβαίνω σε "δικό" σας θέμα αλλά τώρα ΤΙ άλλαξε ? Τι ένας από Κρήτη, τι 2,3,4. Από την στιγμη που δεν είναι όλοι Αθήνα δεν έχει σημασία αν είναι ένας ή 5 Κρητικοί. Η μάλλον έχει σημασία μιας και τα ταχυδρομικά από Κρήτη για Αθηνα/Κοζάνη/Καλαμάτα θα τα πληρώνει μόνο ο Jerry007 ενώ πρίν την αλλαγή αυτή θα "μοιράζονταν".

Εμένα προσωπικά δεν με απασχολεί το θέμα αλλά μου φαίνεται ψιλοάκυρη "αλλαγή", εκτός και αν σύντομα οι "Κρητικοί" φτιάξετε 10άδα και πάτε για 2ο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Τελικά οι Κρητικοί είστε μέσα?

Αν θέλετε να στηρίξετε την ιδέα του Theodor_ch θα πρέπει να συμμετάσχετε όλοι στην δική του αγορά.

Ενημερώστε με παρακαλώ.

Fanistelroy είναι μέσα και έχει εξοφλήσει καθώς βρεθήκαμε σήμερα και με πλήρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Το εργαλείο έχει έρθει BTW.

Πληροφορίες πληρωμής:

paypal:

kstoilas@gmail.com

Τράπεζα: Alpha Bank Στοΐλας Κων/νος 170002101089950 Iban: GR78 0140 1700 1700 0210 1089 950

Για όποιον πληρώνει μέσω τραπέζης, παρακαλώ βάζετε αιτιολογία το nickname σας, οι paypal στο message που σας έχει σαν επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

1) δε τη βλέπω την ομαδική για Κρήτη. Οπότε αποσύρω και αν βρώ φίλους μου απλά θα ενημερώσω όποιος χρειαστεί να το πάρει και αυτός.

2) Όσοι μπορείτε προτιμήστε κατάθεση στην τράπεζα γιατί το paypal απο όσο ξέρω παίρνει προμήθεια απο τον dubber. -Φυτρώνω εκεί που δε με σπέρνουν, το ξέρω :)

Link to comment
Share on other sites

Αυριο το πρωι παω alphabank να καταθεσω τα 10 ευρώ μεσω του ATM τους, με αιτιολογια το username μου.

Dubber πες μας εντυπωσεις!!! Αισθητα μεγαλη η διαφορα?

btw εγω που ειμαι και κοζανη, θα περιμενω ολους τους αθηναιους να το παρουν και μετα εγω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια sorry, αυτές τις μέρες είχα τρεχάματα και θα έχω μέχρι και την Παρασκευή που βγαίνει η γυναίκα μου από το μαιευτήριο.

Το βραδάκι όταν γυρίσω πάλι, θα φτιάξω μια λίστα με τους ξοφλημένους (:p) και κανονίζουμε τη γύρα.

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.