Jump to content



Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

Πιστεύω στη δεκάδα είμαστε καλά.Επίσης πιστεύω ότι πρέπει να υπάρξει χρονικό όριο για το μηχανακι.ΜΑΧ δηλαδή 5 μέρες ώστε αν κάποιος το χρειάζεται να μην περιμένει υπερβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Ναι crio αλλα δεν ειναι άδικο να μείνουν εξω αυτοι που ενδιαφέρθηκαν για το μηχανάκι πριν κανει την αγορα ο dubber? :flower:

Δεν θελω να προτρέχω, ας περιμένουμε και τον dubber να απαντήσει :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.

Προσωπικά δε με νοιάζει ακόμα και αν κάποιοι καλιμπράρουν μέχρι και τις οθόνες των κινητών τους και αργήσουν. Ακόμα και αν δω το μηχάνημα μετά από τρίμηνο. Κάντε τις δουλείες σας και αφήστε με τελευταίο, αρκεί να ξέρω ότι μπορώ να στηριχτώ στο φιλότιμο σας.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάντε groups τις περιοχές.

Πχ:Εγώ και ο Bezdim είμαστε Κρήτη,γενικά να βάλουμε μια σειρά να ξέρουε πότε θα το πάρει ο καθένας όχι να πηγαίνει Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Κρήτη όλη την ώρα έτσι θα εξυπηρετηθούμε όλοι γρήγορα :T:

Link to comment
Share on other sites

Πάμε 11 να μην μείνει παραπονεμένος κανείς.

Sirdiman και bezdim είστε μέσα. Μόλις παραλάβω το εργαλείο (μη πληρώσετε και κάτι που δεν θα έχει έρθει) σας στέλνω πληροφορίες για πληρωμή.

Monitor Callibration Tool V2 Final Members list:

  1. christaras
  2. crio - Αθήνα
  3. Jerry007 - Κρήτη
  4. Nick-firestorm
  5. MasterCommander
  6. qbiefox
  7. ChSin7 - Αθήνα
  8. dellman - Αθήνα
  9. racer
  10. bezdim - Κρήτη
  11. SirDiman

Ποσό που αντιστοιχεί στον καθένα: 10€

Case Closed!

Link to comment
Share on other sites

Monitor Callibration Tool V2 Final Members list:

  1. christaras - Αθήνα
  2. crio - Αθήνα
  3. Jerry007 - Κρήτη
  4. Nick-firestorm - Κοζάνη
  5. MasterCommander - Αθήνα
  6. qbiefox - Αθήνα
  7. ChSin7 - Αθήνα
  8. dellman - Αθήνα
  9. racer - Καλαμάτα
  10. bezdim - Κρήτη
  11. SirDiman - Αθήνα

Αναφέρατε παρακαλώ και οι υπόλοιποι περιοχές για να συμπληρωθεί η λίστα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο Κρήτη είμαι μέσα για ένα. Όχι για αυτό βέβαια αφού έκλεισε ήδη.

Μια ιδέα:

Αν μαζευτούμε πολλοί κρητικοί παίρνουμε ένα μόνοι μας και όσοι είστε σε αυτή την ομαδική την "κάνετε" ΑΦΟΥ και ΕΑΝ βρείτε άλλο ενδιαφερόμενο.

Δεν ξεκινάμε άλλη ομαδική αν δεν κλείσει αυτή βέβαια να μήν μείνει ξεκρέμαστος κανένας (προπαντός ο dubber!).

17 Ιουνίου πετάω οπότε εάν το αποφασίσετε εγκαίρως θα είναι διαθέσιμο απο 20 Ιούνη για διανομή στην Κρήτη :)

Link to comment
Share on other sites

List updated, μας μένει ο christaras.

Sorry για το λάθος racer.

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Αν οι κρητικοί αποφασίσετε να κάνετε δικό σας g.b. ενημερώστε σύντομα για να συμμετάσχουν άλλα παιδιά στην θέση σας που πιθανόν να έμειναν εκτός. Δεν μένω ξεκρέμαστος, μην αγχώνεστε, ίσα-ίσα που το εργαλείο δεν θα δεσμευτεί στην Κρήτη για κάποιες μέρες. Δεν έχω πρόβλημα ούτε με αυτό απλά το αναφέρω για να μην σκέφτεστε ότι θα με κρεμάσετε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι οι Κρητικοί δεν είναι πολλοί,και ούτε θα είναι εύκολο να βρούμε κάποιον να το προγραμματίσει όπως ο Κώστας,εγώ θα μείνω σε αυτην εδώ.. :nothing:

Καλύτερα btw να εξυπηρετηθείτε εσείς στην Αθήνα που θα το πάτε πιο γρήγορα και μετά βάλτε εμας τους "εξωτερικούς" στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αν ακυρωσει καποιος Κρητικος ας μπω εγω στη λιστα... (Γαλατσι-Αθηνα):ph34r::crazy_pilot:

Ακυρώνω, μπες εσύ FANISTELROOY. dubber συγγνώμη για τη γραφειοκρατία.

+1 στην Ιδέα του teodor_ch για αγορά μηχανήματος για το διαμέρισμα της Κρήτης.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.