Jump to content



Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Monitor Callibration Tool V2 Final Members list:

  1. christaras - Αθήνα
  2. crio - Αθήνα
  3. Jerry007 - Κρήτη
  4. Nick-firestorm - Κοζάνη Εξοφλήθη
  5. MasterCommander - Αθήνα Εξοφλήθη
  6. qbiefox - Αθήνα
  7. ChSin7 - Αθήνα Εξοφλήθη
  8. dellman - Αθήνα
  9. racer - Καλαμάτα Εξοφλήθη
  10. Fanistelroy - Αθήνα Εξοφλήθη
  11. SirDiman - Αθήνα Εξοφλήθη

καλό θα ήταν να ενημερώσει ο dubber τη λίστα για να ξέρουν οι υπόλοιποι το λόγο που από τον Ιούνιο (τελειώνει ο Αύγουστος) δεν έχει γίνει κάποιο update από τη μεριά του, χωρίς απαραίτητα αυτό να σημαίνει οτι φταίει ο dubber.απλώς εκείνος έχει και το καρπούζι εκείνος έχει και το μαχαίρι για να κάνει την ενημέρωση)

(ελπίζω να μη θεωρηθεί παρείσακτο το ποστ μου μιας και δεν είμαι μέρος αυτής της ομάδας calibration tool)

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια sorry, το είχα ξεχάσει εντελώς.

Είμαστε όλοι οκ για να ξεκινήσουμε.

Γιώργο, εσύ που ήσουν στην προηγούμενη ομαδική, πώς προτείνεις να πάμε την γύρα?

Να ξεκινήσουμε από Αθήνα? Εγώ μπορώ και αύριο κιόλας να το δώσω στον πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Eγω που βρισκομαι στο γκρουπ της Αθηνας μπορω να το παραλαβω αρχες Σεπτεμβρη...δλδ κατα το Σαββατο στις 5/9 ειναι μια χαρα, διοτι τωρα ειμαι εκτος. Οποτε αν βγει καποιο προγραμμα να με βαλετε καπου εκει και μετα...:lazy:

Edit:

Μενω στο Γαλατσι

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, εσύ που ήσουν στην προηγούμενη ομαδική, πώς προτείνεις να πάμε την γύρα?

Στην άλλη ομαδική μαζευτήκαμε αρχικά οι Αθηναίοι και μετά πήγαινε επαρχία όπου υπήρχαν οι περισσότεροι ξανά.

π.χ. Κρήτη 3 άτομα και μετά Πάτρα 2 άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να ξεκινήσουμε από την επαρχία, από κάτω προς τα πάνω, έτσι ώστε σε 10-12 μέρες να είναι πάλι Αθήνα και να τα πάρουν όλοι (και να έχουν γυρίσει από διακοπές).

Θα παρακαλούσα όλους να σημειώσουν την περιοχή που διαμένουν έτσι ώστε μόλις γυρίσει το καυλιτζέκι να προωθηθεί άμεσα

christaras - Αθήνα

crio - Αθήνα

Jerry007 - Κρήτη

Nick-firestorm - Κοζάνη

MasterCommander - Αθήνα Nίκαια

qbiefox - Αθήνα Παγκράτι

ChSin7 - Αθήνα

dellman - Αθήνα Ταύρος

racer - Καλαμάτα

Fanistelroy - Αθήνα Γαλάτσι

SirDiman - Αθήνα Γλυφάδα

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτελους να αρχιζουμε σιγα σιγα. Εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει αν θα παει επαρχεια πρωτα ή αθηνα, μιας και τον σεπτεμβρη τα εχω σκουρα λογω ζορικης εξεταστικης.

Μενω Αγιο Αρτεμιο (παγκρατι ψηλα, στα συνορα με δημο Υμηττου)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ο καθένας από τους εκτός Αττικής έχει 2 μέρες να καλιμπράρει ότι χρειάζεται(νομίζω είναι αρκετός καιρός)

Μόλις το λάβει ο jerry και καλιμπραριστεί το στέλνει στο racer και έπειτα στο Nick Firestrorm όπου το επιστρέφει στο dubber και μετά αρχίζει η διανομή στην Ατιική

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.