Jump to content



Λογότυπο ΑΜΕΣΑ για αυτοκόλλητο.


hipro5

Recommended Posts

Παιδιά θέλω να βγάλω ένα αυτοκόλλητο με διαστάσεις:

8cm ΥΨΟΣ και 15cm ΠΛΑΤΟΣ

Θέλω το μισό(σχεδόν) σε ΥΨΟΣ (4cm) να έχει το λογότυπο της H.O.T. και τα από κάτω 4cm να έχουν τα λογότυπα των:

TheLab.gr

hwbox.gr

pctechnology.gr

To ΠΛΑΤΟΣ ξαναλέω είναι 15cm

Εσείς που ασχολείστε με photoshop-ια για κάντε κάτι........Ευχαριστώ....... :)

Link to comment
Share on other sites

κάτι στο πολύ πρόχειρο αυτό σου κάνει?

(κριτικές για τις ικανότητες μου στο photoshop να λείπουν) :p

Καλο αν μπορουσες να ξεφονταρεις τα logo και να τα βαλεις σκετα τα γραμματα πανω στο background θα ηταν καλυτερα νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

For the love of God, θα μας πάρουν με τις πέτρες. Γιώργο μίλα με τους admins από τα άλλα 2 sites, όποιος ασχολείται με τα γραφικά του εκάστοτε να συμμετάσχει δίνοντας ένα διάφανο λογότυπο. Το λογότυπο της HOT ποιος το έχει φτιάξει;

Τα άλλα με συγχωρείτε κιόλας, αλλά είναι προχειρότητες, μπορούμε να την κάνουμε σωστά τη δουλειά ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τα logo στις εικόνες είναι κακ'άσχημα,για τον λόγο ότι είναι copy-paste. :)

Αν ήξερα εγώ ή κάποιος άλλος τι γραμματοσειρά έχει το logo του lab,του box,της hot κτλ,θα το έφτιαχνε απ'την αρχή και το αποτέλεσμα θα ήταν τέλειο.:D

Η εικόνα της HOT ας πούμε,είναι παιχνιδάκι να φτιαχτεί απ'την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.