Jump to content



slim fans


oxide

Recommended Posts

υπαρχει ηδη ενα παρομοιο θεμα αλλα δεν δοθηκε απαντηση..οποτε ειπα να κανω ενα νεο...

ψαχνω slim fans..

με ενδιαφερει..

*λογικη τιμη

*ησυχια(ριχνω και τα βολτ θα μου πειτε)

δεν με πολυ νοιαζει η μεγαλη ροη ,ειναι για 3πλο ψυγειο που θα εχει φορτιο μονο τον 6600q οποτε θα ειναι χαλαρα τα πραγματα...

ευχαριστω μορτες.

Link to comment
Share on other sites

ε θα ανεβει πολυ ψηλα...το εχω δοκιμασει και πραγματικα δεν του παει...εαν βαλω slim σε ush pull γινεται τπτ?

οι κανονικοι ανεμιστηρες δεν μπορουνε να τραβηξουν αρκετο αερα απο 0.5-1εκ?

Link to comment
Share on other sites

O gkatsogr είναι η καλύτερη λύση που σου είπε..η άλλαξε ποδαράκια η ψήλωσε το λίγο με κάποιο ξύλο από κάτω,και βάλε κανονικούς ανεμιστήρες.

Από μισό η ένα εκατοστό πάντως δεν νομίζω να ρουφάει πολύ αέρα..

Όσο θα ρούφαγε δηλαδή αν ήταν στα 3~5 εκατοστά ύψος

:)

Edit: Και καμια photo άμα μας δόσεις θα μας βοηθήσεις να σου πούμε κιάλες γνώμες.

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις μικρα ροδακια δικαιολογουν το υψος ειναι ομορφοτερα απο στατικα ποδαρακια και το κουτι γινεται ευχρηστο αν τοποθετηθει στο πατωμα

υπηρχαν αυτοι

μπορεις να ρωτησεις αν θα ξαναφερουν

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις μικρα ροδακια δικαιολογουν το υψος ειναι ομορφοτερα απο στατικα ποδαρακια και το κουτι γινεται ευχρηστο αν τοποθετηθει στο πατωμα

υπηρχαν αυτοι

μπορεις να ρωτησεις αν θα ξαναφερουν

αυτοι ειναι 9αριδες. Δεν μπαινουν σε ψυγειο. 99% θελει 12αρι

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι πανω στο γραφειο οποτε τα ροδακια ειναι λιγο επικινδυνα:bye:

εκανα μερικες δοκιμες με κανονικους και οντως χανουν σε ροη λογω μικρου χωρου

παντως η ροη παρεμενε ικανοποιητικη αλλα ισως να βαλω μια πλακα 3μμ απο κατω να σηκωθει λιγο ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.