Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ξέχασα να αναφέρω οτι χθες βράδυ είχα το 1ο σκασμένο λάστιχο από ένα κομματάκι γυαλί μικρότερο από 2χιλιοστά.

1ο σκασμένο λάστιχο λοιπόν λίγες μέρες πριν κλείσω 1 χρόνο συμβίωση με το κουρσάκι. :D

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια 20Ε + για πισω φωτισμο....ειπαμε....

edit : αν βγεις βραδυ σε δρομο που τρεχουν με 150χμ/ω τοτε προκαλλεις την τυχη σου απλα.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια 20Ε + για πισω φωτισμο....ειπαμε....

edit : αν βγεις βραδυ σε δρομο που τρεχουν με 150χμ/ω τοτε προκαλλεις την τυχη σου απλα.

Με δεδομένο ότι πουθενά δεν επιτρέπετε αυτή η ταχύτητα, εν δυνάμει παράνομα ένα σύγχρονο αυτοκίνητο μπορεί να πιάσει παντού τα 150 χιλ.

Έχω διάφορα φωτάκια, το Skully Ultra όμως είναι εκπληκτικό.

Άλλη λύση αγοράζεις ένα φτηνό και του αλλάζεις το LED

Μέσα στις επόμενες 5 ημέρες θα τρέχει ομαδική για μάσκες αντιρύπανσης Respro

Στο λινκ είναι η σελίδα με τα χαρακτηριστικά τους.

MASK.indd

Διαβάστε τον όλο (είναι σύντομος) και όποιος θέλει μου λέει εντός 5 ημερών. Αγορά απευθείας από Respro Αγγλία και προς το παρόν με μια πρώτη επικοινωνία έχουμε αρκετά καλή τιμή......περίπου 10-15% κάτω σε τιμές site.

Δώσε καμιά πληροφορία: Μοντέλο λεφτά.

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένο ότι πουθενά δεν επιτρέπετε αυτή η ταχύτητα, εν δυνάμει παράνομα ένα σύγχρονο αυτοκίνητο μπορεί να πιάσει παντού τα 150 χιλ.

Έχω διάφορα φωτάκια, το Skully Ultra όμως είναι εκπληκτικό.

Άλλη λύση αγοράζεις ένα φτηνό και του αλλάζεις το LED

Δώσε καμιά πληροφορία: Μοντέλο λεφτά.

νομιζω οτι ειναι το να βγεις ποσειδωνος βραδυ παιζεις με την ζωη σου..ειδικα μονος σου.

Δε θα σε σωσει το λαμπακι και 200watt να ειχε..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δώσε καμιά πληροφορία: Μοντέλο λεφτά.

Respro Techno Large με 2 επιπλέον ανταλλακτικά φίλτρα 49ευρώ ΜΕ τα μεταφορικά. :)

Η σοβαρή διαφορά Γιάγκο είναι στην τιμή των φίλτρων....Η μάσκα έρχεται περίπου 5-8% φθηνότερη από Ελλάδα και online shops (chainreaction) αλλά η έκπτωση στα φίλτρα είναι εξωπραγματική. Ελλάδα το 1 φίλτρο 20ευρώ. Chainreaction το 1 φίλτρο 17ευρώ. Respro direct 1φίλτρο 7ευρώ.

Αύριο κλείνω την παραγγελία.σκέψου το και πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα δριμύτερος. :D

Προς το παρόν μάζεψα:

δισκοβραχίωνα

πετάλια

κασέτα

πίσω εκτροχιαστή

φρένα

λαιμό

ελπίζω να έχω σύντομα κι άλλο update.:dance3:

Αλυσίδα ?

Link to comment
Share on other sites

Αλυσίδα ?

προς το παρόν ο σκελετός, το πιρούνι πάνε για βάψιμο....σκέφτομαι ανωδίωση σε χρώμα μπλε.......έχει δρόμο ακόμα αλλά τα οικονομικά είναι ζόρικα οπότε δε θα κάνω περιττά έξοδα προς το παρόν....ας τελειώσουν τα χοντρά και όταν τελειώσω με αυτά τότε βλέπω τα πολύ απλά που λείπουν (όπως αλυσίδα)

Link to comment
Share on other sites

Respro Techno Large με 2 επιπλέον ανταλλακτικά φίλτρα 49ευρώ ΜΕ τα μεταφορικά. :)

Η σοβαρή διαφορά Γιάγκο είναι στην τιμή των φίλτρων....Η μάσκα έρχεται περίπου 5-8% φθηνότερη από Ελλάδα και online shops (chainreaction) αλλά η έκπτωση στα φίλτρα είναι εξωπραγματική. Ελλάδα το 1 φίλτρο 20ευρώ. Chainreaction το 1 φίλτρο 17ευρώ. Respro direct 1φίλτρο 7ευρώ.

Αύριο κλείνω την παραγγελία.σκέψου το και πες μου.

Να πάρω και εγώ ένα σετ.

Πως βρίσκεις το μέγεθος;

Link to comment
Share on other sites

Large για Άνδρες Medium για γυναίκες Γιάγκο.

Οι περισσότεροι θα πάνε στην Techno.

δες στον κατάλογο μοντέλα και χρώματα.

MASK.indd

Γιάγκο πρέπει να ξέρω μέχρι αύριο μεσημέρι οπωσδήποτε για να φύγει η παραγγελία. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.