Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

http://www.thelab.gr/1063101784-post3598.html

Άντε βρε σεις....

Θα πάθω τίποτα και θα το έχετε κρίμα στον λαιμό σας.....

Την είχε δείξει ο [MENTION=23]DJD[/MENTION] πριν κάτι ημέρες αλλά φθηνές δεν είναι, το θέμα είναι πόσο κοστολογείς την άνεσή σου...

Saddles | Ideal Saddle Modification

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ήξερα ότι υπάρχουν και τέτοιες.

Εγώ είχα υπόψη μου κάποιες που ενώνονται μπροστά

Βρήκα αυτές μόλις:

Garda Gel Flow

York Flow

Plush Inclined

Δεν ξέρω αυτές που μου έδειξες πόσο πάνε.Δεν βλέπω τιμές. Πιστεύω πολύ περισσότερα όμως. Το cyclist.gr ρε παιδιά, γιατί δεν έχει καμιά τέτοια με...τρούπα στη μέση;

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις...αν σε ποδηλατο χωρις δυνατοτητα για δισκοφρενα..επηρεαζει καπως αν μπει hub με δισκοφρενο??(την δυνατοτητα....οχι το δισκο)

Θεωρω πως οχι ...αλλα ποτε δεν ξερεις....οποτε..ζητειται γνωστης.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις...αν σε ποδηλατο χωρις δυνατοτητα για δισκοφρενα..επηρεαζει καπως αν μπει hub με δισκοφρενο??(την δυνατοτητα....οχι το δισκο)

Θεωρω πως οχι ...αλλα ποτε δεν ξερεις....οποτε..ζητειται γνωστης.

Επηρεάζει την αντοχή του τροχού. Ουσιαστικά, οι ακτίνες καλούνται να βρίσκονται πιο κοντά μεταξύ τους για να αφήσουν χώρο για το δισκόφρενο και αυτό ελαττώνει την ακαμψία του.

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει κανείς σήμερα στο Περιστέρι, στο μικρό freeday; Λέω να πάω, περιμένω και τον Lakisss.

Αυτή είναι η κούρσα μου*, ΔΕΝ είμαι εγώ πάνω της:

262023_2209864367432_1272157888_32673342_2398601_n.jpg

*Άμα με δείτε, ελάτε να μου μιλήσετε.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Την δαγκάνα που θα την στηρίξεις?

Δεν με ενδιαφερει η δαγκανα...δε με ενδιαφερει καν το ολο θεμα δισκοφρενα.

Απλα οικονομικα με συμφερει να αγορασω hub με (centerlock) δισκοφρενο απο οτι χωρις.

Ο λογος της αγορας ειναι αλλος...οχι τα φρενα.

Επηρεάζει την αντοχή του τροχού. Ουσιαστικά, οι ακτίνες καλούνται να βρίσκονται πιο κοντά μεταξύ τους για να αφήσουν χώρο για το δισκόφρενο και αυτό ελαττώνει την ακαμψία του.

με χαλασες....αλλα το αξιζα :p (μαμω τα κιλα μου μεσα.)

Ακομα και με 36 holes δεν θα την παλεψει με καμποσα κιλακια παραπανω??:p

(περι 36αριου προκειται ουτως η αλλως)

Link to comment
Share on other sites

Βολιώτης. Ντουυυυυυυυυυυυ :tomato:

Κάποια στιγμή στο μέλλον, έλα Λάρισα και γυρνάμε μαζί Βόλο ή έρχομαι εγώ και με γυρνάς εσύ. (διάλεξε που θες να είσαι μόνος. Στον πηγεμο ή στον ερχομό)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.