Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Παιδες εχετε υπ οψιν σας καποια θηκη εντελως αδιαβροχη για το κινητο (iphone 3gs)?

Θελω να εχω το κινητο μαζι στο ποδηλατο να ακουω μουσικη, αλλα οταν πιανει βροχη θελω να το βαζω στη θηκη και να μην μπει σταγονα μεσα ακομα και με κατακλυσμο!

Οσο φθηνοτερη τοσο καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχετε υπ οψιν σας καποια θηκη εντελως αδιαβροχη για το κινητο (iphone 3gs)?

Θελω να εχω το κινητο μαζι στο ποδηλατο να ακουω μουσικη, αλλα οταν πιανει βροχη θελω να το βαζω στη θηκη και να μην μπει σταγονα μεσα ακομα και με κατακλυσμο!

Οσο φθηνοτερη τοσο καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

^^Thanks για το link αλλα θελω κατι πολυ πιο απλο...φαντασου να πιανει βροχη και να καθομαι να κανω ολο αυτη τη μανουρα για να βαλω το κινητο στη θηκη που μου προτεινεις...

Τωρα κοιταω στο ιντερνετ αλλα δε ξερω κατα ποσο μπορω να τις εμπιστευθω οτι ειναι οντως αδιαβροχες...

Link to comment
Share on other sites

^^Thanks για το link αλλα θελω κατι πολυ πιο απλο...φαντασου να πιανει βροχη και να καθομαι να κανω ολο αυτη τη μανουρα για να βαλω το κινητο στη θηκη που μου προτεινεις...

Τωρα κοιταω στο ιντερνετ αλλα δε ξερω κατα ποσο μπορω να τις εμπιστευθω οτι ειναι οντως αδιαβροχες...

Η θήκη μπαίνει μόνιμα, δεν την βγάζεις ποτέ. Αυτήν χρησιμοποιώ εγώ.

Αν θέλεις κάτι προσωρινό πάρε σακούλα νάιλον. Το προηγούμενο κινητό που είχα σε σακούλα το έβαζα.

Link to comment
Share on other sites

^^Οχι θελω κατι προσωρινο.

Αυτο με το πολυμπαγκ το σκεφτηκα αλλα θα ειναι σαν να τυλιγω σαντουιτς! Χαχα!!

Θα παρω μια φθηνη και βλεπω....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αιγάλεω - Πολιτεία Sports Tracker (Δυστυχώς σε κάποιο σημείο ξέχασα να ξανά ξεκινήσω εγκαίρως το recording.)

Πολιτεία - Χαιδάρι Sports Tracker

waI7E.jpg

CRJsv.jpg

gIkXf.jpg

wYHXY.jpg

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

wrong method σου εχω πει ποσο ομορφο ειναι το ποδηλατο σου????!!!!

sports tracker

^^Χθες το πρωι. Κατι πρεπει να γινει με μερικους ηλιθιους τσοπανηδες...πρεπει να μαζεψουν τα σκυλια τους αντι να καθονται να μας χαζευουν λες και ειμαστε κανα αξιοθεατο...:rant:

Ηθελα να φτασω Σπερχειαδα και λογω σκυλιων δε το εκανα.

Οπως και να χει, απολαυσα απιστευτα τη διαδρομη!

post-24707-1416076812,2576_thumb.jpg

post-24707-1416076812,7109_thumb.jpg

post-24707-1416076812,7677_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από kostas_gs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.