Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Δεν την ειδε.

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk 2

πιθανόν να χτυπούσε το ίδιο με άπλα πηδάλια μην κρίνεις από ένα τυχαίο γεγονός

Καμιά πρόταση για καλή και οικονομική τρόμπα? Μέχρι κάνα 40αρι ευρώ.

Έχω ένα 29αρι mtb, και ένα citybike και βαριέμαι να τρέχω με τη ρόδα στο χέρι στο βενζινάδικο κάθε 3 και λίγο.

Φαντάζομαι για δαπέδου κοιτάω ε?

Bob Bike Shop | TOPEAK JoeBlow Sport Track Pump | Pumps

αυτή εχω εγώ και είναι πολύ ποιοτική.ανεβάζει 120+ psi χωρίς κόπο

Link to comment
Share on other sites

πιθανόν να χτυπούσε το ίδιο με άπλα πηδάλια μην κρίνεις από ένα τυχαίο γεγονός

Bob Bike Shop | TOPEAK JoeBlow Sport Track Pump | Pumps

αυτή εχω εγώ και είναι πολύ ποιοτική.ανεβάζει 120+ psi χωρίς κόπο

όχι ρε, δέν βγάζω συμπεράσματα απλά έτυχε να πέσω στο συγκεκριμένο ποστ και το 'έφερα' εδώ για συζήτηση.

Απλά να δω πώς το σκέφτεστε και εσείς που έχετε spd.

Το οτι μπορείς να ρυθμίσεις πόσο εύκολα / δύσκολα μπορείς να ξεκουμπώσεις ας πούμε δεν το ήξερα. :T:

Link to comment
Share on other sites

scott speedster s45 4χρόνων σε πολυ καλη κατάσταση 500Ε ειναι καλα η το ζητάει πολλα?

Αν είναι σαν αυτό Cranks Bikestore :: Sydney's leading bicycle network :: 5 locations - 2012 Scott Contessa Speedster S45 , ναι ζητάει πολλά. Θεσσαλονίκη πριν λίγο καιρό πουλιόταν στο car.gr, Ideal Stage Carbon με σειρά 105 650 ευρώ.

[MENTION=24707]kostas_gs[/MENTION] Ελπίζω να μην το πήρε για να πάτε μαζί βόλτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο η ντροπή, απλά στην ποδηλασία, "το ποδήλατο κάνει τον ποδηλάτη" :) Τουλάχιστον πες να βάλει και καλαθάκι μπροστά να κουβαλάτε πράγματα για πικ νικ, γιατί δεν σας βλέπω για γρήγορη βόλτα :p

Link to comment
Share on other sites

^^50αρες ροδες?? Ουτε τρακτερ ετσι!!! χαχα

Ναι δε την ενδιαφερει ο αθλητισμος, την ενδιαφερει χαλαρες βολτες,μικρες αποστασεις , αρα ηταν η καλυτερη λυση...

Link to comment
Share on other sites

^^50αρες ροδες?? Ουτε τρακτερ ετσι!!! χαχα

Ναι δε την ενδιαφερει ο αθλητισμος, την ενδιαφερει χαλαρες βολτες,μικρες αποστασεις , αρα ηταν η καλυτερη λυση...

Όχι 50inches. 50mm προφίλ :p

50mm-carbon-clincher-wheel-set-sl11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάω για ποδήλατο και έχει βάλει ψ---κρυο! :hm:

να έχεις μαζί σου ένα w/s αντιανεμικό για το γυρισμό μόνο,δεν χρειάζεσαι πολλά ρούχα

στην ανάβαση(ένα απλό base layer και ένα jersey αρκούν -έως 8-10 C είσαι καλυμμένος)

στο γυρισμό φοράς το windstopper και θα΄σαι ζεστός μέχρι το σπίτι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.