Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Έχετε να προτείνετε τίποτα με +-300 για πόλη κυρίως (σπάνια μπορεί να πατήσει και λίγο χώμα) για κλασσικούς ελληνικούς δρόμους; Με τις λακουβες τους, τα μπαλώματα τους και τα όλα τους... :p

Sent from outer space using tapatalk!

Σαν μέσο μεταφοράς ή για άθληση μέσα στην πόλη?

Ρωτάω, γιατί, επηρεασμένος από Ολλανδία, αν δεν το θέλεις για άθληση (τρέχεις, τα δίνεις όλα, ιδρώνεις), μπορείς να πας σε κάτι Ideal CityLife 28 7 Speed | Skroutz.gr ή Ποδήλατα UNIGO - 2012 - Ποδήλατα Πόλης - ΠΟΔΗΛΑΤΑ Action Bikes για να μεταφέρεις τον ευατό σου και κάποιο βάρος σαν κύριος, ή, αν θέλεις να το πέρνεις μαζί σου στο γραφείο κάτι τέτοιο Ideal Cobi 55 | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Συνδυασμός θα έλεγα.. Για μεταφορά αλλά και για χαλαρή άθληση και βόλτες.. :)

Μπορώ να πω ότι το Nergetic μου αρέσει αρκετά (σε λευκό). :D

Και όταν λέω μου αρέσει, εννοώ από εμφάνιση, γιατί από χαρακτηριστικά και δυνατότητες οι γνώσεις μου έχουν μείνει στο γυμνάσιο που είχα τελευταία φορά mountain bike.. :p

Ας πούμε το Nergetic τι διαφορά έχει από το Moovic ή το Megisto;

Έγινε επεξεργασία από Indiko_Xoiridio
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει κάνει τα νεύρα κρόσια το mtb του ανιψιού.

Παλεύω δύο ημέρες αφού άλλαξα λεβιεδομανέτες να ρυθμίσω το πίσω ντεραγιέ...:rant:

Πως το έκανα πιτσιρικάς αμέσως? Τα high/low είναι εντάξει, κατεβάζει κανονικά ταχύτητες, αλλά στο κατέβασμα

πηδάει από την 4 στην 6. Με έχει τρελάνει....έχω δει και video στο Youtube, έχω δοκιμάσει κάθε εκδοχη! γκρρρ.......:rant:

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει κάνει τα νεύρα κρόσια το mtb του ανιψιού.

Παλεύω δύο ημέρες αφού άλλαξα λεβιεδομανέτες να ρυθμίσω το πίσω ντεραγιέ...:rant:

Πως το έκανα πιτσιρικάς αμέσως? Τα high/low είναι εντάξει, κατεβάζει κανονικά ταχύτητες, αλλά στο κατέβασμα

πηδάει από την 4 στην 6. Με έχει τρελάνει....έχω δει και video στο Youtube, έχω δοκιμάσει κάθε εκδοχη! γκρρρ.......:rant:

Άμα πηδάει τότε μάλλον δεν το έχεις ρυθμίσει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως είναι συμβατά μεταξύ τους τα περιφερειακά.

ξεσφίγγε ανά 1/4 της στροφής τον ρεγουλατόρο στο ντεντραγιέ ή στο χειριστήριο. Αν δεν δουλέψει μάλλον είναι πολύ φθαρμένη η κασσέτα/αλυσίδα όπως σωστά λέει παραπάνω ο l2phile

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ναι, είναι λίγο πιο χαλαρή η γεωμετρία του σε σχέση με τα πιο racing αλλά νομίζω θα σε καλύψει. Είναι πολύ "αναπαυτικό" πλαίσιο. Για ανάλογα μπορείς να κοιτάξεις τα rose bikes και τα canyon.

ήθελα να ήξερα σε αυτήν την τιμή,τι κέρδος βγάζουν και τι σόι πλαίσιο είναι αυτό.

μόνο το groupset έχει γύρω στα 800 (και λίγα λέω)

Κινέζικο frame (όπως όλα) και ποσότητες, αυτό τους δίνουν τέτοια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.