Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Χρήστο δες εδώ να στην ξεπεριβολιάσω :p

1η βόλτα στο Brno.

Η διαδρομή ωραία. Ο δρόμος demi. Αλλά είχε πολλά συνεχόμενα μικρά ανεβοκατεβάσματα. Που ιδίως αν έχεις την τωρινή κατάσταση μου ....κλάφτα.

SportsTrackLive | agras | Cycling

Κώστα, ναι, πολύ σάπιος :-O

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ποδήλατο είναι για ειδική χρήση, ούτε μακρυά μπορεί να σε πάει, ούτε να σε γυμνάσει, ούτε σε χώμα να μπεις.

Κάνεις tour της Ευρώπης να το βάζεις στο τροχόσπιτο, και έχεις πρόβλημα χώρου για να πάρεις τέτοιο?

Άποψή μου να πάρεις ένα κανονικό ποδήλατο, mountain η trekking.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον Λάκη, αυτά που σου έδειξε ο Wrong είναι μια χαρά για τα λεφτά που ζητάνε.

Θεωρω οτι τo "θελω ποδηλατο για χαλαρη βολτιτσα αραιη και που μεσα στην πολη αλλα και εξοχη " απεχει περισσοτερο το ποσα λεφτα ζηταει το ποδηλατο απο το τι ζηταει ο pgmης.

Ουτε αποστασεις θα καλυπτει ουτε θα βγει να γυμναστει με αυτο.

Οτι βρει -και δεν τον ενοχλει- θα του κανει.

(για αυτο και υπερθεματισα λιγακι παραπανω στο κομματι "χαλαρο" με το προηγουμενο ποστ.)

Αν χρειαζεσαι(ται) σπαστο να το εχεις ως χειραποσκευη σε μετρο ηλετρικο λεωφωρειο(οχι μονο αστικο) doit..αλλιως οτι βρει(ς) φθηνο σε 28αρι τρεκκινγ σαν πιο ευκολο να καλυψεις την οποια διαδρομη απο ενα 26αρη με τα πιο χοντρα ελαστικα.

Αν πας χαλαρα βεβαια και δε σε νοιαζει ...και με καραντανα καλυπτονται τα οσα χμ χρειαστεις..

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να διαφωνώ ότι το σπαστό δεν είναι λύση για χαλαρές βολτες. Έχει νόημα μόνο αν έχεις έλλειψη χώρου, δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείσαι με μικρές ροδίτσες.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VM8tShcn-dY]Gee Atherton gets hunted by a Peregrine Falcon - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

μας έκανες την καρδιά περιβόλι μιστερ avg speed:39.1 km/h :p

Κώστα, ναι, πολύ σάπιος :-O

Ρε σεις σοβαρά, με το ζόρι κρατιόμουν, παραήμουν πολύ ώρα στα κόκκινα. Το ποδήλατο πετάει πάντως :D

Kαι να πω οτι δεν μπαινεις στο thread....στη προηγουμενη σελιδα ειναι:p

Γεράματα...

Link to comment
Share on other sites

Με 53άρη δισκοβραχίωνα και 11Χ32 πίσω μπορείς μια χαρά να έχεις μέση ταχύτητα 18-20 km/h μέσα στην πόλη με το σπαστό και τις 20άρες ρόδες. Σαν το mtb χωρίς σλικ ελαστικά στην άσφαλτο.

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να διαφωνώ ότι το σπαστό δεν είναι λύση για χαλαρές βολτες. Έχει νόημα μόνο αν έχεις έλλειψη χώρου, δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείσαι με μικρές ροδίτσες.

ο ρε φίλε λύσσα ο τύπος:drool:

Το ποδήλατο πετάει πάντως :D

τι εργαλείο έχεις?

Link to comment
Share on other sites

αψςςςςςςςς:p

φοβερό εργαλείο

ούτε καν από αυτά που είδα δεν θέλω να ρωτήσω για το μαλλί γτ θα πάω πάλι νοσοκομείο και θα μου πέσουν και ότι μαλλιά μου έχουνε μείνει:p

Link to comment
Share on other sites

με έπιασε λάστιχο 25 χλμ από το σπίτι και γύρισα με εκδρομικό βανάκι για τουρίστες :hehe:

επικές στιγμές :dance3:

να'ναι καλά το παιδί (ποδηλάτης και αυτός) που σταμάτησε και με πήγε μέχρι την πόρτα μου

ευχαριστώ ρε Κώστα :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.