Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Δε πιστευω την γκαντεμια μου: διαθεσιμο στο μαγαζι φιλου για test ride, το specialized enduro comp 2014, και εγω δε μπορω να το βολταρω.

Για 8 ημερες ακομα διαθεσιμο, μαλλον δε προλαβαινω να επανελθω.

Απο τις ελαχιστες ευκαιριες να βολταρεις τετοιο πιστολι 3000+€, για μια πολη μικρη, οπως η Λαμια.

Περαστικα μου λεμεεε...

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ccSP-ERpY2E]The Armstrong Lie 2013 - YouTube[/ame]

Δείχνει την ιστορία με το πως έπιασαν τον Armstrong και τι ακριβώς παίχτηκε. Όσο και να ξέρεις την ιστορία είναι απίστευτο να βλέπεις πόσο εγωμανής και εκδικητικός είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει την ιστορία με το πως έπιασαν τον Armstrong και τι ακριβώς παίχτηκε. Όσο και να ξέρεις την ιστορία είναι απίστευτο να βλέπεις πόσο εγωμανής και εκδικητικός είναι.

The bigger they are, the harder they fall

Link to comment
Share on other sites

κατά τις 2 ετοιμάζομαι να φύγω από το μαγαζί,με σκοπό να βγω στις 3+..παίρνω μαζί και μια τελευταία παραγγελία να δώσω-στο δρόμο μου ήταν και ξεκινώ με τα πόδια..φτάνω στο σπίτι, δίνω τα πράγματα,φχαριστω παρακαλώ-φεύγω σφαίρα για να αλλάξω..έρχομαι, ντύνομαι αρπάζω την κούρσα και αφού βγαίνω καμιά 15αρια χλμ από την πόλη,πιάνει μια βρόχα που με έκανε σχεδόν παπί......ούτε θάμνος να καλυφθείς

merde :crazy:

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις συγκεκριμένο πρόγραμμα (π.χ χιλιόμετρα ανά εβδομάδα) και θες να βγαίνουν βρέξει-χιονίσει το προπονητήριο βοηθά μέγιστα

από την άλλη,έχουμε πολύ ήπιους χειμώνες για να κλειστείς μέσα,την στιγμή που μπορείς να βγεις έξω ακόμα και το χειμώνα.φέτος ειδικά,δεν κατάλαβα κρύο καθόλου

επίσης η προπόνηση με προπονητήριο είναι πιο δύσκολη απ'ότι στο δρόμο

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε υπέργεια-υπόγεια περάσματα ΤΩΡΑΑΑ*!!! (κατά το γνωστό μεμε) Δεν ανακτούμε την χαμένη ενέργεια με το πάτημα ενός πεντάλ...**

*για να μην χρειάζεται να σταματήσουμε στις διασταυρώσεις

**...όπως γίνεται στο αυτοκίνητο. Εμείς πρέπει να πεταλάρουμε πάλι.

Better, noob? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.