Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

[MENTION=24707]kostas_gs[/MENTION] Συγχαρητήρια για την συμμετοχή σου και την επιδοσή σου! Μήπως έχει πρόχειρη τη διαδρομή σε κάποιο endomondo ή παρόμοιο?

Ευχαριστω πολυ!!

Εδω εισαι φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκα χθες μια μικρη βολτα και τα φρενα τα ξεπατωσα στον αγωνα την Κυριακη ρε γαμωτο.

Πισω δεν εχω σχεδον καθολου φρενο και μπροστα λιγα πραγματα.

Το λαθος μου ηταν στα τελευταια 5-6 Km που ηταν κατηφορα και κατεβαινα διχως αυριο..:banging:

Πατουσα φρενο οσο πιο αργα και οσο πιο δυνατα γινοταν...παω για μαστορα σημερα..

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, σαν να το παράκανες λιγάκι!

Εμένα πάντως, "ίσως" να μου έπεσε λιγάκι σπρέυ σιλικόνης και σαν να γλιστρούσε λιγάκι :p

Δίσκοι, τακάκια έξω, καθάρισμα και πάμε για μεγαλύτερη προσοχή την επόμενη φορά.

Btw, όταν τρίβεις τα τακάκι, πρέπει να γίνει λείο; Έχει σημασία με τι το τρίβεις;

Link to comment
Share on other sites

Βγηκα χθες μια μικρη βολτα και τα φρενα τα ξεπατωσα στον αγωνα την Κυριακη ρε γαμωτο.

Πισω δεν εχω σχεδον καθολου φρενο και μπροστα λιγα πραγματα.

Το λαθος μου ηταν στα τελευταια 5-6 Km που ηταν κατηφορα και κατεβαινα διχως αυριο..:banging:

Πατουσα φρενο οσο πιο αργα και οσο πιο δυνατα γινοταν...παω για μαστορα σημερα..

Βγάζεις τα τακάκια και τα κάνεις lapping όπως στους επεξεργαστές, φεύγει η καμμένη επιφάνεια/βρώμα και γίνονται σαν καινούργια.

Προσοχή όταν τα επανατοποθετήσεις, δεν πιάνουν στην αρχή μέχρι να πατήσουν ξανά τα τακάκια.

Link to comment
Share on other sites

^^Παιδια ξερετε με ποιον μιλατε; Χαχα! Ουτε μια βιδα δεν εχω την υπομονη να ξεβιδωσω. Να καταω να λυσω ολο το μαραφετι;; Κουραστηκα στην ιδεα και μονο!! Χαχα!!

Πλακα κανω..απλα δεν πιανουν τα χερια μου και δε το ρισκαρω.

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανω..απλα δεν πιανουν τα χερια μου και δε το ρισκαρω.

Μου θυμίζεις τα παιδάκια που δεν τους αρέσει ένα φαγητό, χωρίς να το έχουν δοκιμάσει. Υπάρχουν αρκετά video στο YouTube, ευκαιρία να δοκιμάσεις τις ικανότητες σου.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζεις τα παιδάκια που δεν τους αρέσει ένα φαγητό, χωρίς να το έχουν δοκιμάσει. Υπάρχουν αρκετά video στο YouTube, ευκαιρία να δοκιμάσεις τις ικανότητες σου.

Ναι, αλλα οχι στο ποδηλατο μου ρε man. Να βρω ενα παλιο να του βγαλω τα ματια! Χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

κάποιος-ξερειςεσυποιος παράτησε το ποδηλατο και το'ριξε στο τρέξιμο :p:P

#τρεξετρεξεμικρουλι :rofl::rofl:

στα δικά μας:μαυρα χάλια με κόντρα αέρα,25τοσα μοτ είχα καιρό να δω....:dance3:

http://connect.garmin.com/activity/501861097

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.