Jump to content



iPhone 3G s!!!


HotPeanut

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Γιατι κατηγοράτε το copy-paste ωρέ παλληκάρια. Έχετε καλομάθει και τα θεωρείτε όλα δεδομένα....

Έχει κανεις ιδέα τι υποδομή χρειάζεται για να υποτηρίξεις copy-paste πέραν του απλού κειμένου? Βέβαια όχι ότι δεν θα μπορούσαν να το κάνουν/βάλουν εξ'αρχής - ήταν θέμα πολιτικής φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

δεστε τι βρηκα:

http://www.apple.com/iphone/iphone-3g-s/

"The Fastest iPhone Ever

The first thing you’ll notice about iPhone 3G S is how quickly you can launch applications. Web pages render in a fraction of the time, and you can view email attachments faster. Improved performance and updated 3D graphics deliver an incredible gaming experience, too. In fact, everything you do on iPhone 3G S is up to 2x faster and more responsive than iPhone 3G.

The new 3-megapixel camera takes great still photos, too, thanks to built-in autofocus and a handy new feature that lets you tap the display to focus on anything (or anyone) you want."

και πολλα αλλα....

Link to comment
Share on other sites

Και εγω περιμενω το πολυ αναμενομενο νεο os οχι τοσο για τα παραπανω μιας και το κινητο το χρησιμοποιω σαν "τηλεφωνο" και μονο αλλα το κυριοτερο ειναι η υπαρξη Ελληνικων οποτε τερμα τα "σπασιματα" κλπ κλπ.

Τωρα οσον αφορα το οτι καθε φορα μου αναφερεται η λεξη "iphone" γινεται ενας χαμος ειλικρινα μετα απο τοσο καιρο που ειναι στην αγορα πιστευα οτι θα αλλαζε αλλα τι να πω? ειναι τελικα μεχρι να το παρεις στα χερια σου και μετα απο αυτο τα υπολοιπα μοιαζουν ξυστρες :jump1:

Ωπ να τα μας.

Αυτο θα ειναι το νεο iphone?

Σαν design ουτως η αλλως ηταν αλλου αλλα τοσο ιδιο?

Link to comment
Share on other sites

Ιδιο είναι εξωτερικά...

Αλλα λογικα εβαλαν γρηγορότερο επεξεργαστή και ισως ραμ (εξ ου και το S[speed])

3mp camera +Auto focus +video rec

ταχυτερο δεκτη 3g

και 2πλασια χωρητικότητα μνημης

Μαγνητικη πυξιδα

Ωστοσο το iphone 3g θα συνεχίσει να πωλείται 100 ευρω φτηνοτερα για να ''καλύψει'' το κενο στην αγορα

Το 3gs θα ειναι διαθέσιμο απο 9 Ιουλιου 09

Moar info: http://www.iphonehellas.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τωρα οσον αφορα το οτι καθε φορα μου αναφερεται η λεξη "iphone" γινεται ενας χαμος ειλικρινα μετα απο τοσο καιρο που ειναι στην αγορα πιστευα οτι θα αλλαζε αλλα τι να πω? ειναι τελικα μεχρι να το παρεις στα χερια σου και μετα απο αυτο τα υπολοιπα μοιαζουν ξυστρες :jump1:

Υπερβολες, 2 iphone εχουν περασει απο τα χερια μου και τωρα ειμαι με Νοκια 5800

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απο τοτε που πηρα το 2g απο αμερικα..εδω και κανα χρονο δεν θυμαμαι..δεν εχω ξαναπεσει στο τριπακι αλλαγης συσκευης....για πρωτη φορα στα δεδομενα

οσο για την εμφανιση ειναι τοσο ομορφο λιτο και μινιμαλ που δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποια αλλαγη...ισως το πιο διαχρονικο γκατζετ φον που εχει περασει ποτε απο τα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απο τοτε που πηρα το 2g απο αμερικα..εδω και κανα χρονο δεν θυμαμαι..δεν εχω ξαναπεσει στο τριπακι αλλαγης συσκευης....για πρωτη φορα στα δεδομενα

οσο για την εμφανιση ειναι τοσο ομορφο λιτο και μινιμαλ που δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποια αλλαγη...ισως το πιο διαχρονικο γκατζετ φον που εχει περασει απο τα χερια μου

αυτο που ειναι "μεταλικο" απο πισω εχεις ε;

εμφανισιακα ειναι το καλυτερο και δεν εχει βρομισει η αγορα με δαυτο οσο με τα 3g;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι αυτο που ειναι ασημι απο πισω....και ειναι και σκυλι δεν εχει παθει τιποτα...και χει φαει και ενα καρρο jailbreak..και ολα νορμαλ..

@ Slaughter

απο αμερικα φερτο ρει...φυσικα και θα το βρεις πιο φθηνα...απλα καθυστερησε την θεια σου λιγο μπας και προλαβεις το 3GS...:hehe:

τραβα του και ενα jailbreak και εισαι αρχοντας..

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε αυτό να βγαίνει η μπαταρία και να μην το στέλνεις πακετάκι στην apple κάθε φορά που σου χαλάει... Τέλος πάντων... Για τιμή χωρίς συμβόλαιο ξέρουμε τίποτα; Αν είναι πάντως πιο ακριβό από αυτό που κυκλοφορεί,θα είναι Fail η τιμή,δεν είναι για πιο πάνω παίρνεις ολόκληρο laptop και pc με quad.Πρέπει να πέσει η τιμή του παλιού και να ρθει αυτό στην τώρα τιμή του 3G.

Είδα την παρουσίαση το απογεύμα στο δελτίο του ΑΝΤ1,μπορώ να πω ότι με τον τρόπο που το πάσαραν,θα χουν από τώρα anti-apple πελάτες.Τουλάχιστον εγώ αν το βρω σε λογική τιμή ίσως το πάρω κάποτε,όχι επειδή μου άλλαξαν γνώμη,αλλά επειδή επιτέλους κάνει το "IPHONE" αυτά που κάνει ένα κινητό των 50ε (plug and play παρακαλώ) τα οποία σε μια τέτοια τιμή δεν πρέπει να λείπουνε,όπως στο πρώτο.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.