Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Εμενα ποιο εύκολη μου φαίνεται η ΕΟ παρα μέσα στη πόλη...:p

Βασικά, ναι..:p

Απλώς ακούγεται λιγο πιο τρομερό..."Εθνική Οδός"

Με συγχωρείτε για το spam που έκανα στο θέμα... :)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευα οτι οταν ειδα το αρθρο με τα ντιζελ που τα βαζανε βενζινη

οι αμερικανοι τα ειδα ολα....λαθος.. μεγα.

Ο κυριος αλλαξε πολυ τις αποψεις μου για τους αμερικανους..πρεπει

να ειναι πολυ σκεπαρνια..

BMW Paints M3 Individual in the Wrong Color But Doesn't Make Things Right… - Carscoops

Link to comment
Share on other sites

Α, οκ τοτε..

Τί λετε να κάνουμε καμια παρουσίαση το/τα οχήματα μας?..Απο μια-δυο φωτογραφίες..

Καλοσήρθες στο θέμα! Άν έχεις το κουράγιο και το χρόνο να το διαβάσεις από την αρχή, θα δεις ότι όλοι έχουμε παρουσιάσει τα αυτοκίνητά μας, έχουμε βάλει αρκετές φωτογραφίες τους και μάλιστα, λέμε και τι περιποιήσεις τους έχουμε κάνει!

Εσύ τί αυτοκίνητο έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Πιστευα οτι οταν ειδα το αρθρο με τα ντιζελ που τα βαζανε βενζινη

οι αμερικανοι τα ειδα ολα....λαθος.. μεγα.

Ο κυριος αλλαξε πολυ τις αποψεις μου για τους αμερικανους..πρεπει

να ειναι πολυ σκεπαρνια..

BMW Paints M3 Individual in the Wrong Color But Doesn't Make Things Right… - Carscoops

Κοίταξε, ο μοναδικός λόγος για να σκάσεις τόσα χρήματα

και να περιμένεις 4 χρόνια (ούτε Ferrari ή LFA τόσο πολύ) , είναι ακριβώς

για να πάρεις κάτι flawless ακριβώς όπως το ήθελες, όπως το ονειρεύτηκες και

φυσικά όπως το πλήρωσες , μαζί με το ταξίδι στην Γερμανία κλπα.

Φυσικά, είσαι μέγιστος (shia) le BEUF , αν δεν βλέπεις το ότι δεν γίνεται τίποτα

άλλο πλέον και προκειμένου να χάσεις όλο το αυτοκίνητο, δεν δέχεσαι

το interior swap που σου προτείνουνε και είναι η καλύτερη δυνατή λύση.

Έχει λόγο να είναι τσατισμένος αλλά μένει σε αυτή την ηλίθια κατάσταση όσο συνεχίζει έτσι.

'murika. :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Καλοσήρθες στο θέμα! Άν έχεις το κουράγιο και το χρόνο να το διαβάσεις από την αρχή, θα δεις ότι όλοι έχουμε παρουσιάσει τα αυτοκίνητά μας, έχουμε βάλει αρκετές φωτογραφίες τους και μάλιστα, λέμε και τι περιποιήσεις τους έχουμε κάνει!

Εσύ τί αυτοκίνητο έχεις;

Ωχ...ζητάω την κατανόηση σας. Ειναι 612 σελίδες :)

Πιστευα οτι οταν ειδα το αρθρο με τα ντιζελ που τα βαζανε βενζινη

οι αμερικανοι τα ειδα ολα....λαθος.. μεγα.

Ο κυριος αλλαξε πολυ τις αποψεις μου για τους αμερικανους..πρεπει

να ειναι πολυ σκεπαρνια..

BMW Paints M3 Individual in the Wrong Color But Doesn't Make Things Right… - Carscoops

Αυτος ειχε παραγγείλει το γαλάζιο (οπως το 2πορτο) και του έδωσαν το μπλέ (οπως το τετράπορτο)?

Έγινε επεξεργασία από the_Scientist
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές λυπάμαι που οδηγάω αυτό το άσχημο ΚΙΑ RIO του 2003. Δεν έχει κρατήματα, δεν έχει abs, αλλά δε θα με ένοιαζε αν δεν είχε και σάπια φρένα, διπλώνει σα λουκάνικο με την παραμικρή άγρια τιμονιά και πάει καλά μόνο με τον οδηγό, τα υπόλοιπα άτομα τα νιώθω.

Μετά σκέφτομαι όμως ότι έχει μεγαλύτερο λόγο ίππων/βάρους, περισσότερες ανέσεις, μεγαλύτερη οικονομία και σίγουρα πολύ φτηνότερα ανταλλακτικά από μια porsche 356 :T:.

E και μου φεύγει η στεναχώρια :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου... Το μηχανάκι ειναι το icon μου στη γειτονιά.

50αρακι... Suzuki Street Magic ανταλλακτικά δε βρισκεις με τιποτα εκτός απο γνήσια καινούρια σε τιμές εξωπραγματικές (εξάτμιση 600euro, τιμή τιμοκατάλογου suzuki) Στο δρόμο εχω δεί 4 παρκαρισμένα και ενα να κινείται 020220131268.jpg

Το αμαξάκι ειναι τουτο...ειναι απλό corsa b. Το ιδιετερο που εχει πανω ειναι ο προφυλακτήρας του (που εχει προβολείς). Αυτο το εχουν μονο οι εκδόσεις GSi και στην Ελλαδα ειρθαν μόνο 70 τετοια. Σήμερα στα μεταχειρισμένα υπαρχουν παρα πολυ λίγοι τετοιοι πορφυλακτήρες (απ οσο ξέρω ειναι 2-3)

Συνήθως οταν το πλενω ξεκινάω στις 2 το μεσημέρι και τελειώνω κατα τις 7...Τα εχει ολα το σετ πλυσήματος μεχρι και ειδική σιλικόνη gel για να γυαλίζει!

attachment.php?attachmentid=9689&d=1367628871

Έγινε επεξεργασία από the_Scientist
Link to comment
Share on other sites

Παπάκια. Έβαλα στα 2 πίσω παράθυρα αλλά δεν κάνουν δουλειά. Επίσης από ότι είδα με το VIN, το δικό μου αγοράστηκε με "Therm. insulat. glass green"

Μάλλον έπρεπε να έχω πάρει τις πιο σκούρες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!

Επομενο βημα σε βλεπω φιμε ζελατινα ( [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] τις εβαλες εσυ ρε?) και καμια αλλη ζαντουλα και θα εισαι τζετ :p

Θα ήθελα ζαντα...αλλα δεν εχω λεφτα...

Για φιμέ δε ξέρω το εχω σκεφτεί αλλα τα φιμέ δε μ'αρεσουν που το βράδυ δε βλέπεις εξω και οι πίσω επιβάτες νιώθουν σαν να μη ξέρουν που πανε, βασικά αυτο παθαίνω στα καινούρεια λεωφορεία οταν ανεβένω το βράδυ :p

Link to comment
Share on other sites

Για φιμέ δε ξέρω το εχω σκεφτεί αλλα τα φιμέ δε μ'αρεσουν που το βράδυ δε βλέπεις εξω και οι πίσω επιβάτες νιώθουν σαν να μη ξέρουν που πανε, βασικά αυτο παθαίνω στα καινούρεια λεωφορεία οταν ανεβένω το βράδυ :p

Μπα, στο λεωφορείο ειναι ετσι γιατι απο μέσα εχεις περισσότερο φως και δε μπορείς να δεις εξω γιατι καθρεπτιζει.:p

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] οχι ρε συ μια χαρα κανει δουλειά :p, εμένα στο suzuki alto (και στο ford του φιλου με τις 30% που εχεις και εσυ λογικά) που εχω βαλει στα πίσω αμα κάθεσαι δε σε καίει καθόλου ο ήλιος, δε λεω για τη ζεστη. Μπα ειχε και uv resistant τζαμι εσένα? μπραβο η μπεμπα... Στο δικο μου για το παρμπριζ πισω θα το παω σε "τζαμα" να τη βαλει γιατί είναι και τεράστια και δε βολεύει στη τοποθέτηση να κανεις κολπα πανω στα καθισματα... κανα 30-50αρι μαξ θα του δωσω ελπιζω να δεχτεί :Ρ

http://bmwfans.info/parts/catalog/ εκτος απο το realoem και αυτο ειναι πολυ καλο

http://www.bmwstylewheels.com/ και αυτο να υπαρχει :p (style 2 εδω)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου... Το μηχανάκι ειναι το icon μου στη γειτονιά.

50αρακι... Suzuki Street Magic ανταλλακτικά δε βρισκεις με τιποτα εκτός απο γνήσια καινούρια σε τιμές εξωπραγματικές (εξάτμιση 600euro, τιμή τιμοκατάλογου suzuki) Στο δρόμο εχω δεί 4 παρκαρισμένα και ενα να κινείται

Το αμαξάκι ειναι τουτο...ειναι απλό corsa b. Το ιδιετερο που εχει πανω ειναι ο προφυλακτήρας του (που εχει προβολείς). Αυτο το εχουν μονο οι εκδόσεις GSi και στην Ελλαδα ειρθαν μόνο 70 τετοια. Σήμερα στα μεταχειρισμένα υπαρχουν παρα πολυ λίγοι τετοιοι πορφυλακτήρες (απ οσο ξέρω ειναι 2-3)

Συνήθως οταν το πλενω ξεκινάω στις 2 το μεσημέρι και τελειώνω κατα τις 7...Τα εχει ολα το σετ πλυσήματος μεχρι και ειδική σιλικόνη gel για να γυαλίζει!

Eιναι σαν το Katara aka Katana.(ετσι εχει επικρατησει στο χωρο μας των ανταλλακτικων)

Πολλες βλαβες, πανακριβα ανταλλακτικα και παιδικες ασθενειες μεχρι να ψοφησει.Μακρια και αγαπημενοι.

1,2 η 1,0?

Θα εδειχνα και το δικο μου (ιδιο) αλλα προχθες ενα BX που πηγε κοντρα σε ενα αστικο αλλα το αστικο

νικησε και ειχε σαν αποτελεσματικο αποτελεσμα να φαει 4 σβουριδια και να καταληξει πανω μου

δεν με επιτρεπει μεχρι να το φτιαξω να το φωτογραφiσω :p

http://www.wired.com/autopia/2013/05/bmw-concept-ninety?cid=8326604#slideid-58100

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

@PetrosD οχι ρε συ μια χαρα κανει δουλειά :p, εμένα στο suzuki alto (και στο ford του φιλου με τις 30% που εχεις και εσυ λογικά) που εχω βαλει στα πίσω αμα κάθεσαι δε σε καίει καθόλου ο ήλιος,

Θα 'θελες (και θα 'θελα) να είχα το 30%. Το 70% έχω (αν λέγεται έτσι) που προσφέρει ΜΟΝΟ UV filtering.

Μπα ειχε και uv resistant τζαμι εσένα? μπραβο η μπεμπα...

Ναι είδες; Ο αρχικός ιδιοκτήτης την είχε πάρει με UV τζάμια και ABS.

κανα 30-50αρι μαξ θα του δωσω ελπιζω να δεχτεί

Πολλά δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Eιναι σαν το Katara aka Katana.(ετσι εχει επικρατησει στο χωρο μας των ανταλλακτικων)

Πολλες βλαβες, πανακριβα ανταλλακτικα και παιδικες ασθενειες μεχρι να ψοφησει.Μακρια και αγαπημενοι.

1,2 η 1,0?

Θα εδειχνα και το δικο μου (ιδιο) αλλα προχθες ενα BX που πηγε κοντρα σε ενα αστικο αλλα το αστικο

νικησε και ειχε σαν αποτελεσματικο αποτελεσμα να φαει 4 σβουριδια και να καταληξει πανω μου

δεν με επιτρεπει μεχρι να το φτιαξω να το φωτογραφiσω :p

BMW Fires a Legendary Motorcycle Into the 21st Century | Autopia | Wired.com

1.2...ευτυχως το 16βαλβιδο, γιατι ειχα μιλίσει με ενα παιδί και μου έλεγε για το 12βαλβιδο πήγενε μεχρι 130-140 μετα ξεψυχούσε...αυτο μεχρι 180 παει, καλα για την ηλικία του πιστευω.

Τι ειναι το ΒΧ?.. Στο χτύπησαν παρκαρισμένο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.